View Poll Results: Cine a castigat

Voters
18. You may not vote on this poll
  • tchibos

    12 66.67%
  • sergiuseling

    6 33.33%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 73

Thread: Votati: tchibos vs sergiuseling

  1. #43
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    fiecare trebuie sa faca ceva ce il calmeaza dupa ce pierde un bilet..nu trebuie sa puna alt bilet..am mai zis..PARIURILE SUNT DOAR PENTRU CEI CARE INVATA DIN GRESELI.
    Oare cati dintre acesti useri au reactionat ca si tine ?

    http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=141
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=2&order=desc
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=3&order=desc
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=4&order=desc
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=5&order=desc
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=6&order=desc
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=7&order=desc
    http://www.onlinesport.ro/forum/foru...e=8&order=desc

    Oare cati dintre acesti pariori au reusit sa sa aibe o constanta in pariuri ?
    Va spun eu pt ca i-am vazut pe toti , de un an si 5 luni de cand sunt pe forum , cel putin 5 persoane au reusit ceva si reusesc in continuare sa joace la un nivel destul de ridicat , de ce doar 5 ?........de ce nu toti pt ca toti au net , toti au acces la informatii , de ce doar 5 ?

    "Deci normal e ca daca cineva e foarte bine informat sa obtina castig de cauza in lupta cu casele de pariuri"

    Astia de mai sus de ce nu au avut castig de cauza in lupta cu casele de pariuri ?

    Nu mai incurajati pariurile pt ca putini reusesc sa realizeze ceva in acest fenomen , multi incearca dar putini reusesc.

    Hai sa fim pro-pariuri
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #44
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    e la fel ca in viata.. raportul oameni de succes pe oameni fara succes este subunitar si toti au acces la informatii. Hai sa fim "contra vietii"

    de ce doar 5 anume au succes la pariuri?

    eu am zis de nenumarate ori.. am fost pe minus si am ajuns pe plus.. ce vrei sa pun la bilete un meci cu o cota infima pe care pariez bani multi?... asa imi merge mie si asta doar in anumite perioade. De asta am renuntat temporar sa mai postez acolo

  3. #45
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    parca la votanti ..."luptatorii" nu aveau voie sa participe ... s-au m-am ramolit eu! ... sau unii isi baga picioarele in regulament!
    sau l-au schimbat intre timp ...
    asta nu mai e arena .. e ceva gen ... "iarta-ma"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #46
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    regulamentul "cutuma" nu s-a transmis cum trebuie

    in regulamentul scris nu exista asa o regula asa ca...

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter View Post
    parca la votanti ..."luptatorii" nu aveau voie sa participe ... s-au m-am ramolit eu! ... sau unii isi baga picioarele in regulament!
    sau l-au schimbat intre timp ...
    asta nu mai e arena .. e ceva gen ... "iarta-ma"
    Pun pariu ca unii nu prea stiu regulamentul
    Daca intervin se zice ca sunt sunt subiectiv ... dar nu pariez pentru ca are influenta negativa asupra mea ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    sa fiu eu acela? ... din ce imi mai aduc aminte nu prea cred .. asta e ... trecem pe "surprize , surprize ..." ...
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,919
    Reputatie
    1
    inter nu esti tu ala ...

    Sau ce ? ...

    Probabil ca si tu ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    ca sa nu va mai plangeti ...o strategie super tare pariati ce pariez eu si cu Lover ..si o sa aveti profit pe termen lung cu siguratza.:ras-plans:
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  9. #51
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    inter nu esti tu ala ...

    Sau ce ? ...

    Probabil ca si tu ...
    inca nu ... ... am de "defilat" ..
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #52
    sport legend gabi94's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,917
    Reputatie
    1
    Votez cu Tchibos...pentru ca nu a avut un adversar pe masura...doar un fost/actual parior ar fi putut sa-i combata argumentele...

  11. #53
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Shadow, sa nu`ti fie cu suparare, tu esti primu` care nu respecti acele reguli, iti pot da foarte multe exemple in care nu le`ai respectat. O seara buna

    p.s: strange 500 euroles si la inceputu` anului iti explic cum faci banu` la sigur, 10 minute pe zi o sa iti fie de ajuns sa`ti dublezi soldu` initial. Si`nca ceva, pe langa aia mai baga 100 comisionu` meu; nu visez caprioare, nici macar reni. Te`am pupat pe portofel

  12. #54
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Relansat , aici îi threadul meu in caz ca vrei sa imi spui ca nu am respectat regulile , sper ca maine sa nu mai vina inca unu sa imi spuna acest lucru pt ca vor fi 3 persoane in total de la care am aflat ca am incalcat regulile.
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...=24909&page=99

    Am spus pe acet thread parerea mea despre duel , Sergiu a pierdut clar lupta pt ca nu a stiut cateva lucruri de baza dar nu pot sa votez cu Tchibos pt ca nu a spus nici un lucru care sa fie nou pt mine , asa ca votez pt cel care a fost contra pariurilor pt ca intr-un an si 5 luni de zile de cand sunt pe forum am observat ca majoritatea nu au reusit sa realizeze mai nimic in pariuri.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  13. #55
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    intr-un an si 5 luni de zile de cand sunt pe forum am observat ca majoritatea nu au reusit sa realizeze mai nimic in pariuri.
    Sunt bilete care nu au fost aratate niciodat`, tine minte ca Expertul in momentul in care afisa bilete cu castiguri mari lumea incepea sa o dea`n diverse, si faze de rahat de genu` asta ... doar stii, c`am trecut impreuna prin astea.

    p.s: hai ca ma culc (vb serios ), oferta ramane valabila pana la 31 ianuarie 2006, ma poti gasi pe mess la id: relansat, in caz c`ai uitat sau la nr : 0748522980. Salutare si numai bene, ne auzim maine p`aceeasi frecventa: www.onlinesport.ro/forum. Hai pa

  14. #56
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Sunt bilete care nu au fost aratate niciodat`, tine minte ca Expertul in momentul in care afisa bilete cu castiguri mari lumea incepea sa o dea`n diverse, si faze de rahat de genu` asta ... doar stii, c`am trecut impreuna prin astea.

    p.s: hai ca ma culc (vb serios ), oferta ramane valabila pana la 31 ianuarie 2006, ma poti gasi pe mess la id: relansat, in caz c`ai uitat sau la nr : 0748522980. Salutare si numai bene, ne auzim maine p`aceeasi frecventa: www.onlinesport.ro/forum. Hai pa
    Relansat , tu ai citit ce am scris pe acest thread ?...am spus ca am vazut pe forum doar 5 persoane care au reusit ceva in pariruri si am vazut foarte multi care nu au reusit nimik in pariuri......

    Chiar daca sunt foarte , foarte interesat de oferta ta nu pot sa intru peste tine pe mess din simplu motiv ca nu mai vreau sa te supar cu ceva pt ca dupa aia sa nu mai vorbesti cu mine 5 luni de zile

    Hai pa si respect the rules
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  15. #57
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    voi ati citit toate povestile insirate de cei doi?
    .

  16. #58
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Cuvant cu cuvant si sunt fericit pana la ultima suvitza

  17. #59
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #60
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    votul s-a cam terminat...castigator tchibos

  19. #61
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    tin sa multumesc tuturor celor care pariaza sau nu, dar au inteles mesajul meu. Lor le spun: pariati fratilor ca si asa nu aveti ce pierde

    pentru toti ceilalti, care nu m-au votat (si aici ma autoexclud) le spun: Nu va (mai) bagati la pariuri!

    multumiri speciale si arbitrului.. sa treci pe la casierie cand ai timp

  20. #62
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,919
    Reputatie
    1
    Felicitari tie tchibos pentru victorie si multumesc pentru calitatea dialogului si lui sergiuseling in acelasi timp ...
    Amandoi ati dovedit ca se poate dialoga civilizat chiar daca exista dezacord total asupra unui subiect ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #63
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    tin sa multumesc tuturor celor care pariaza sau nu, dar au inteles mesajul meu. Lor le spun: pariati fratilor ca si asa nu aveti ce pierde

    pentru toti ceilalti, care nu m-au votat (si aici ma autoexclud) le spun: Nu va (mai) bagati la pariuri!

    multumiri speciale si arbitrului.. sa treci pe la casierie cand ai timp
    tare asta
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •