Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 505 to 510 of 510

Thread: ªtiri, noutãþi, zvonuri

  1. #505
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    sa le dea minte cineva sefilor de la bvb sa-l ia pe sule in locul lui hummels. sau macar pe tah.
    Am inteles ca-l luam pe Dragovic de la Dynamo Kiev...

  2. #506
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu-i rau dar sule si tah erau altceva, plus de asta aveau potential. dragovic are 25 de ani

    cica am fi interesati de rode pentru 8 milioane, asta deal, imi place maxim.
    bine, probabil ca ar veni in locul lui gundogan, nu e niciodata top class si miles away de world class dar e un jucator bun si la banii astia..

    done deal, gundogan la city in timp ce noi ne luptam pentru rode
    sa nu mai spuna baietii ca noi vindem doar la bayern. am pierdut vara asta 2 jucatori world class, e belita, ne indreptam spre pluton
    Last edited by reivan; 8th June 2016 at 17:20.
    retired.

  3. #507
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    kramer la bmb pe 15 milioane. pai mai bine-l luam noi de banii astia.

    Volland la Bayer pe 20. mai bine-l luam si pe asta.

    cu banii de pe turcu' ala minor si rode ii luam pe kramer si volland.
    retired.

  4. #508
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Volland a costat 15 milioane, nu 20. Atat a fost clauza. Puteam sa-l luam si noi, dar Tuchel a fost impotriva lui. Si probabil ca e mai bine. Volland mi se pare un speedster cu multa forta, dar nu are rafinament. Noi jucam mai mult posesie acum. Nici de Kramer nu aveam nevoie...Mie nu-mi place. E mult prea lent. Gladbach e nivelul lui. Sper ca acum Gladbach sa-l ia si pe Tielemans si sa-l dea pe Dahoud la BVB

  5. #509
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    de ce sa nu-l luam noi pe tielemans? mi imi place mai mult ca dahoud. bine, n-au jucat in acelasi campionat sa pot sa-i compar mai fair da, mna. dahoud e dorit si la liverpool, dracu stie, aia au mai multi bani, poate il convinge impresaru sa plece acolo desi la noi i-ar sta mai bine, suntem si echipa mai buna. e mai mult "gundogan" sa ma exprim asa decat tielemans dar vreau sa-l vad pe pustiu ala nebun la noi. e locul lui.

    poate ca ai dreptate, weigl-kramer ar fi fost prea lent dar volland pentru mine e o bomba, nu stiu cand dar o sa explodeze in mare fel, nu e de rafinament dar e prea incisiv sa nu-l vrei in echipa.
    retired.

  6. #510
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Ups, din 2017/2018 se dubleaza aproape sumele pt drepturi tv. Sa avem si noi bani zic
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •