View Poll Results: Mai avem sanse sa ne calificam la EURO 2004?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Divizia Fantastica - PSP

    4 23.53%
  • Echipa Fantastica - GSP

    13 76.47%
Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 338

Thread: ECHIPA NATIONALA

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    "Mai bine mergem la Copenhaga cu un handicap decit fara nici o sansa de calificare" - asa zice Iordanescu, referitor la faptul ca joaca in meciul cu Luxemburg cu jucatorii care au "galben". Deci el se teme sa nu piarda cu Luxemburg, iar noi speram sa batem pe Danemarca la ei. Chiar nu stie ce usor se poate lua un "galben"? Ce face daca ia "galben" Chivu si Radoi ? Ce explicatie ne mai da atunci ? Eu cred ca Iordanescu risca orice ca oricum nu i se intampla nimic.
    HAI ROMANIA !!!
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  2. #44
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferko
    "Mai bine mergem la Copenhaga cu un handicap decit fara nici o sansa de calificare" - asa zice Iordanescu, referitor la faptul ca joaca in meciul cu Luxemburg cu jucatorii care au "galben". Deci el se teme sa nu piarda cu Luxemburg, iar noi speram sa batem pe Danemarca la ei. Chiar nu stie ce usor se poate lua un "galben"? Ce face daca ia "galben" Chivu si Radoi ? Ce explicatie ne mai da atunci ? Eu cred ca Iordanescu risca orice ca oricum nu i se intampla nimic.
    HAI ROMANIA !!!

    Iordanescu are dreptate. Nu-i frica sa piarda, ii este frica sa nu castige, ceea ce ar insemna un esec. Daca te gandesti ca si Danezii si Norvegienii i-au batut destul de greu pe Luxemburghezi, atuncia iti dai seama ca Generalul nu s-a gandit asa de rau.


    Eu cred ca vom marca cateva goluri dupa care titularii cu galbene vor fi schimbati.

  3. #45
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    autorul golului victoriei din meciul cu Danemarca
    http://www.euro2004.com/MultimediaFi...68_351X180.jpg

  4. #46
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    , pacala ti-a placut poza depe uefa.com 8)
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #47
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    pai nu e clar?

  6. #48
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    E normal ca Iordanescu sa inceapa cu echipa de baza. Jucatorii trebuie sa fie atenti si sa nu primeasca cartonase, nici cei care au deja, nici ceilalti (in perspectiva unui eventual meci de baraj). Probabil ca daca totul va merge bine, la 2-0 sau la 3-0 se vor produce inlocuiri.

  7. #49
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Eu as fi menajat titularii care sint in pericol de a fi suspendati in eventualitatea in care iau galben. Nu cred ca luxemburgul sa ne poata face probleme, noi sint foarte viteji cu echipele mici, le dau saci de goluri. Altii le dau cite doua dar ne dau noua 5 :oops:
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  8. #50
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Este foarte bine pusa intrebarea Edgar , daca ai citi-o mai adanc ai intelege
    Nu uitati un lucru pe noi ne cheama ROMANIA i-am batut pe luxembourg cu 7-0 la ei acasa p e bosnia cu 3-0 la ei acasa, un egal cu norvegia dubios , un meci pe care personal il iau ca infrangere acel meci nu aveam voie sa nu il castigam , in danemarca o sa vedeti ca o sa castigam , si nu chinuit chiar lejer 8) 8) 8)

    Yo nu stiu de ce va agitati de meciul cu luxembourg , aia saracii sunt desculti , amatori , chiar si cu rezervele rezervelor le dam de la 3 in sus

    Iordanescu este un antrenor fricos, iar prea multa frica strica s-a vazut si in norvegia cu ce teama a abordat meciul.
    Daca si in danemarca va juca defensiv, atunci scuzati-ma ca va spun dar suntem o echipa de mana a2a , un fel de ungaria asa

    VICTORIE CU DANEMARCA !!!!!!!!!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #51
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    ATI VAZUT CU TOTI CATI SUPORTERI AU FOST LA ANTRENAMENTUL ECHIPEI NATIONALE !!
    O DIFERENTA CAM MARE INTRE 15000 DE SUPORTERI CATI AU FOST LA CRAIOVA SI 200 CATI AU FOST LA PLOIESTI.
    ASTA ESTE DIFERENTA DE IUBIRE A FOTBALULUI DINTRE CRAIOVA SI CELELALTE ORASHE ALE ROMANIEI
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #52
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    cartonasele galbene in meciul cu Danemarca se vor socoti intr-un eventual baraj? Eu nu cred, cred ca se ia de la 0.

  11. #53
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Este foarte bine pusa intrebarea Edgar , daca ai citi-o mai adanc ai intelege
    Eu nu prea le am cu intelesurile adanci. In ceea ce priveste literatura, nu am trecut inca de "Balanel si Miaunel" (in varianta pentru desenat)

  12. #54
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lupisor lupetto
    cartonasele galbene in meciul cu Danemarca se vor socoti intr-un eventual baraj? Eu nu cred, cred ca se ia de la 0.
    Cred ca se vor socoti. Meciurile de baraj sunt tot meciuri internationale.

  13. #55
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Edgar
    Eu nu prea le am cu intelesurile adanci. In ceea ce priveste literatura, nu am trecut inca de "Balanel si Miaunel" (in varianta pentru desenat)
    Pai voi nici nu prea ati avut scriitori sau poeti in Moldova.

  14. #56
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    lupisor, unde vedem meciul? nu cred ca il dau la Champs :?

  15. #57
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultravioletcanada
    lupisor, unde vedem meciul? nu cred ca il dau la Champs :?

    man, trebuie sa gasim un bar care poate sa prinda TVR International.


    stie cineva la care baruri putem sa telefonam? Champs n-o sa dea sigur meciul de maine, insa cel de miercuri poate. Insa, eu personal m-am saturat de Champs si de cum s-au comportat cu noi Romanii.


    Toti cei care traiesc in Montreal poate sa cheme baruri cu antene parabolice puternice (Adica nu Bell ExpressVu, Dish Network, etc.) si sa intrebe daca pot sa primeasca TVR International.

    Informatii: Satelitul care transmite TVR i este Telstar 5 ; frecventa est 12053 si polaritatea verticala este 22000 MegaSymbols



    Daca nu vreti sa chemati, scrieti aici (sau la e-mail-ul meu: LEUL04@HOTMAIL.COM ) numele barurilor si numerele si am sa intreb eu.

  16. #58
    senior zamolxe's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    232
    Reputatie
    1
    Am inteles ca-n spatele statiei de metrou Henry Bourassa, este un bar care ar putea transite meciul.

    Am putea sa ne intilnim si sa mergem impreuna.



    Hai Rapid,
    HAI ROMANIA
    in 1923 s-a nascut o legenda

  17. #59
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zamolxe
    Am inteles ca-n spatele statiei de metrou Henry Bourassa, este un bar care ar putea transite meciul.

    Am putea sa ne intilnim si sa mergem impreuna.



    Hai Rapid,
    HAI ROMANIA

    nu cumva cunosti numele barului sau telefonul?

  18. #60
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    si mie mi-a mai zis cineva ca a mai vazut meciuri undeva pe henry bourassa. imediat cum aflu dau cu chiotul. o sa mai intreb si printre amicii care au antene satelit adevarate. nasol ca e miercuri, si multi sint la munca.
    poate la bar la tudor's? din cite stiu eu ei aveau tvr international sau poate pe la italieni in petit italie, stiu ca sint vreo 3 baruri cu satelit.

  19. #61
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    tineretul a batut aseara cu 2-0 niste desculti , oare cand il vor schimba pe manea?
    italia 8 - tara galilor 1 :o :o , asta e diferenta dintre fotbalul nostru si cel vest-european
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  20. #62
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    mai baieti din cate stiu eu atat meciul cu luxembourg cat si cel cu danemarca vor fi transmise inrgegistrat de tvri
    Nu cred ca o sa va bucurati asa de tare prin baruri vazand meciul inregistrat, doar daca vom castiga
    Daca aveti un post ca lumea de sport veti vedea meciul cu danemarca , in direct meciul asta fiind la concurenta cu cehia olanda , asa ca televiziunile straine vor transmite aceste meciuri ca fiind derbiuri .
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #63
    senior zamolxe's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    232
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lupisor lupetto
    nu cumva cunosti numele barului sau telefonul?
    Bar Sportiv se cheama. Nu stiu daca patronul este roman!!
    in 1923 s-a nascut o legenda

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •