Results 1 to 7 of 7

Thread: Reported Post by Novac

Banned
    Reputatie
    0

Reported Post by Novac

Novac has reported a post.

Reason:
    Eu nu cred ca-i chiar bine pt viitorul tau aici sa faci astfel de afirmatii calomnioase si retrograde Vadim cel roshu este cel ce gestioneaza saitul si din cate-mi amintesc de la ultima intalnire face-to-face el chiar

se crede ziarist sportiv!

asadar, chill
    Post: Euro 2024 Grupa E: Belgia, Slovacia, Romania, Ucraina
    Forum: Echipe nationale
    Assigned Moderators: Lordul

Posted by: Johnny D
    Original Content:
    Cine a scris articolul ala, eroare umana sau furt calificat pe onlinesport.ro?

Pai prostovan esti, frate! Pai i-a sutat ala-n mana de la 2 metri, mana era in miscare absolut normala. N-ai nici o treaba. Du-te inapoi la clasa a 2-a, de unde ai rasarit!

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    Amenintari, spam si frecat menta pe forumul aceluiasi Vadim Cusnarenco! Dau cu zarul in momentul asta si vad daca-i lungesc sejurul la 30 de zile. Ca asa vrea muschiul meu, ca la ultima intalnire face-to-face !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Banned
    Reputatie
    0

Reported Item

Novac has also reported this item.

Reason:
    urmand amenintarile tale stupide, lipsite de continut si clar abuzive nu pot sa-ti zic decat ca esti de departe cel mai muscleless moderator din oltenia . nu ai cu ce

tu ai maxim MUSCHI TIGANESC in frigider dar la cat de saraci sunteti ma indoiesc

Ps. citeste bine nota ce apare sub chenar adica roaga pe cineva sa-ti traduca fraza '' This is ONLY to be used to report spam, advertising messages, and problematic (harassment, fighting, or rude) posts.''

Postarea asta este despre comportamentul PROBLEMATIC al tau pe forum... si necioplit/ taanesc (= rude)

Ps. ca tot te-ai bagat in seama SI AICI, ia zi, ti-au iesit bubele acelea din cauza faptului ca nu mai poti posta jigniri si antitiganisme sau esti doarasa ... iritat la epiderma?

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Acuma Novacel, scuza-ma pe mine, dar si Horia Ivanovici si ala de-a scris articolul sunt pe langa fotbal. N-ai cum sa zici c-au fost circumstante de penalty acolo daca ai vreo treaba cu sportul asta. Asa ne poti spune ca pamantul e plat si aterizarea pe Luna e fabricatie, tot acolo esti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    gogaie, marca inregistrata ciorbicafaristu! ionele , aici discutam doar despre suporterul csa, "rezident" la recoltat de sparanghel. cu voia domnului pres. klaus werner joiannis!

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Give Novacel free!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Banned
    Reputatie
    0
    thanx for teaming with us in those unhappy times