Results 1 to 2 of 2

Thread: Reported Post by Novac

Banned
    Reputatie
    0

Reported Post by Novac

Novac has reported a post.

Reason:
    Este a doua oara in sapte zile cand vacaru mentioneaza mama unui user in moduri kinky ... ati schimbat regulamentu cumva, e liber la infundat rudele altora in hazna???/

ca vreau sa zic si eu de nevasta lui ... cum ca-i tiganca si poate de acolo frustrarile
    Forum: Administrativ
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

Posted by: delaoltenia
    Original Content:
    suporterii croati transmit balaoanei din jiBOU ca si baga pla n ma sa!

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    Capsunare, suporterii croati au raspuns balaoanei din jiBOU pe care o lingi in dos. Balaoana atentionata discret de catre delaparis, daca nu ma insel chiar ieri la ora meciului Croatia- Spania.
    Delaparis ma sanctioneaza pe mine si amaratul ala din jiBOU. Iar eu, pentru ce ai mazgalit mai sus, te trimit la plimbare pentru doua saptamani. Repet, capsunare vei deveni istorie!

A propos, aici nu merge, unul cu provocatul si altul cu rp-ul, ca pe defunctul 365.
    Last edited by delaoltenia; 16th June 2024 at 11:18.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.