Results 1 to 12 of 12

Thread: Justitie divina/ Karen de Romania

Banned
    Reputatie
    0

Justitie divina/ Karen de Romania

in cazul de fata este un el cel care da pe el dar vor urma cu siguranta si ametzitele ca-i tara plina de proaste:

<Explozie în Fetesti. Un bărbat a murit în timp ce construia o bombă în casă>>

https://stirileprotv.ro/stiri/actual...597.1717052116

incepator
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    in cazul de fata este un el cel care da pe el dar vor urma cu siguranta si ametzitele ca-i tara plina de proaste:

https://stirileprotv.ro/stiri/actual...597.1717052116
    Într-adevăr înfiorător.

sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Reputatie
    1

]
    🤣🤣

Daca supravietuia, isi lua certificat de revolutionar ca Ciolacu. Si era votat de lordliv, timache si bobi la presedintie din partea uniunii clitoridiene Comarnic🤣

incepator
    Reputatie
    1

Unhappy

https://stirileprotv.ro/stiri/actual...597.1717052116geometry dash wave
    Cea mai ciudată moarte pe care am văzut-o vreodată.

Banned
    Reputatie
    0
    ma bucur ca toate clonele (mele?!?) postaza <<la liber>> pe ols

Ps. postarea este strict pt vacaru cu o singura nara ... sa vad daca baneaza nevinovati

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    Nu prea am timp de tine acum dar stai calm, urmeaza 30 de zile.
    Repet, vei fi istorie!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Banned
    Reputatie
    0
    spune ma si cand i-ai transmis mamei Capitanului (exDogville) ca o futzi in poponetzul ala cu flo cii lungi dupa care ai sters mesajul, hai prostovane curaj!!

si eu ti-am scris a doua zi ca am vazut ce ai facut si sa nu o repeti (da daaa, scris aici pe ols dupa care ai sters ca un las) prostovane, tu stergi aici pe forum dar ''urmele'' raman in cloud ... vedem cine si cum le cauta/ scoate de acolo

... ca de atunci aplici tu regulamentul ca istericul pe userul meu

Ps cum mai nespalatule sa-mi dai mie penalizare pt ca ti-am zis de tiganca de nevasta-ta ca-i tiganca iar tu cu 2 zile inainte i-ai luat mamica in organe unui user ... eu am scris de proasta ta abia la a doua luare in maciuca a aceleiasi mame a userului

Nenorocitule, trogloditule, NESPALATULE!!!!!!! :VOMA

Reputatie
    0
    Frustratule!
    Marsh pe vale ptr 30 de zile!

app, si daca as fi tigan, care-i problema? dar tu chiar esti, de la ultrasii care te-au tavalit in peluza...citire! frustratule bronzat "rezident" care esti.
    Last edited by delaoltenia; 3rd July 2024 at 13:37.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Banned
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Nu prea am timp de tine acum dar stai calm, urmeaza 30 de zile.
    Repet, vei fi istorie!
    PROVOCARI aia postezi tu!!!

provocari care's de altfel actiunile unui impotent in ale administrarii forumului

Ps. Sa vezi tu ce o sa mai razi cand o sa vina amenda la directorul de la betano pentru abuzurile pe care le face moderatorul Dario pe forum(ul tolerant in directia discriminarii) ols, si o sa se indrepte la randul lui, in justitie ... indreptatit dealtfel, pentru recuperarea prejudiciului creat de matale

ce o sa-ti mai arda de amenintari de clasa a treia

Banned
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Frustratule!
    Marsh pe vale ptr 30 de zile!
    sa-i zici Marsh la tiganca si puradei mai grobiene!

Reputatie
    0

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0

Abuz grosolan de putere si lipsa de nervi si caracter!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!