Results 1 to 4 of 4

Thread: Reported Post by Novac

visurat Novac's Avatar
    Reputatie
    1

Reported Post by Novac

Novac has reported a post.

Reason:
    ca tot e Vadim pe forum si poate confirma cerintele mele au fost sa te opreasca din astfel de postari discriminatorii (poveste veche de 2 luni +) si n plus sa te puna sa ranesti urma aka sa-ti stergi toate mizeriile postate in decursul timpului, ca afectezi imaginea forumului

se pare ca am vorbit degeaba
    Forum: Peluza - Liga 1 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: delaparis, Leo, delaoltenia, Hingherul, Clau7_D

Posted by: delaoltenia
    Original Content:
    pun pariu ca in urmatoarele 30 de minute va fi un rp, ca.ca.nar nu respecta standardele comunitatii fc crapid si csa 2017!

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    ...

Quote Originally Posted by delaoltenia View Post

Thread inchis, sa zice ca s'au prescris!
    Domnul Andrei, parerea domniei voastre, sa dau o cautare la postarile suporterului csa 2017? Veti ramane surprins constatand ca poate primi un ban permanent. Sunt un om cu frica lui Dumnezeu, cu mila si compasiune ptr semeni, cred ca-mi tremura mana accesand panoul de moderare!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

visurat Novac's Avatar
    Reputatie
    1

Reported Item

Novac has also reported this item.

Reason:
    tu razi dar astea sunt faptele. practic e trist ca tu inca ai posibilitatea sa postezi pe forumul acesta si ca in maxim izece cinsprezece zile vei reincepe abuzurile

iar referitor la sintagma folosita de parizian el chiar are o scuza ca foloseste zilnic 2 limbi si poate deveni confuz in exprimare dat TU NU AI! Tu o faci in mod expres pentru a jigni iar faptul ca ''produci'' sub acoperamantul functiei de moderator al foruului este circumstanta agravanta ... tocmai ce ai vorbit de imunitate, off!

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    Da, confirm, sunt vaxinat si am imunitate la prosti! Fara nici un app, daca-ti foloseste la ceva.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.