Results 1 to 7 of 7

Thread: Reported Post by Novac

visurat Novac's Avatar
    Reputatie
    1

Reported Post by Novac

Novac has reported a post.

Reason:
    derapaj rasist

limbaj licentios

mentionarea membrilor familiei in injuraturi

... postarile unui betiv dereglat
    Forum: Peluza - Liga 1 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: delaparis, Leo, delaoltenia, Hingherul, Clau7_D

Posted by: delaoltenia
    Original Content:
    minoritare, ma kk pe opinia si pe fata ta, aici, pe administrativ si de cate ori am ocazia. si stii de ce cocalare, de la discutii strict legat de echipe, fotbal si alte rahaturi ce le am permis unui basinos din zalau care mi a atacat familia si mai ales copiii.
    drept dovada stau mesajele sterse de catre delaparis. n am zis nimic atunci dar mi am rezervat dreptul sa ti iau mamicuta in pl si tot ce ti este drag pe lumea asta. te inseli amarnic daca ai impresia ca interventia unui alt cocalar csa ist schimba datele problemei, un alt ipocrit, dupa chipul si asemanarea ta.
    cam asa sta treaba, bai amaratule ipocrit, SA TI IAU IN P#LA STIRPEA FEMININA DE FLORARESE.

sport legend Numero Dieci's Avatar
    Reputatie
    1
    De ce nu raspunzi cu aceeasi moneda ca un barbat adevarat?

Dai report post ca o pisda.

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Bine a facut, nu te poti dezumaniza in asa hal incat sa te iei in gura cu toti netotii, in regim permanent.

Eu inteleg cand are omu o problema si refuleaza, dar ala are aceeasi problema zi de zi de vreo 2 ani.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

sport legend Numero Dieci's Avatar
    Reputatie
    1
    Nu te respecta nimeni daca faci asa.Te iau toti ca pe rasul ce esti daca procedezi asa.

Pai ia imagineza ti sa fii pe strada cu femeia sa se ia unul de voi si tu sa zici ca fii cuminte ca sun garda).
    Pai ce zice ala?Ce zice femeia in gandu ei?
    Esti un ras.

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    m"aitza, *

pe 'telectualul ols nu l iau in seama, este inofensiv! asta i din categoria "analfabeti functionali "!

a propos!
    un deliciu cand vezi doua pitipoance trimitand bezele virtuale. pana mai ieri se abuzau, varsau lacrimi, una pe umarul lui vadim, alta la parizian.
    Last edited by delaparis; 2nd April 2024 at 22:42.

Super Moderator
    Reputatie
    1
    Am incercat sa te conving ca nu are rost sa te exprimi astfel si ca e nociv pt forum.
    Nu intelegi, sau intelegi dar nu accepti.
    Ok. De acum iti spun la fel ca la Hingherul. Continui asa, nu mai existi pe Ols. Cu un simplu "click" dispar toate postarile tale din 2008 pana acum. Am posibilitatea asta si nu schimba nimic la statistica nr postari total pe forum (asta ca sa nu-ti faci iluzii )

Am ajuns la o situatie imposibil de rezolvat. Unu' injura familia, celalalt raspunde ... si asta dureaza de ani de zile. De obicei cel mai destept cedeaza, dar se pare ca nu avem acest privilegiu.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    Nu am motive sa contest sanctiunea dar amenintarea cu un click ma lasa rece. Nu obosesc sa dezvolt subiectul, poate ca asta mi-am dorit!
    A propos, de azi vor intelege si "amicii" mei notiunea de "precedent judiciar"!
    Last edited by delaoltenia; 3rd April 2024 at 06:35.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 27 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.