Results 1 to 5 of 5

Thread: Reported Post by Novac

visurat Novac's Avatar
    Reputatie
    1

Reported Post by Novac

Novac has reported a post.

Reason:
    probleme probleme si ar probleme, offf!

discriminari, limbaj, infatuare maxima si nu in ultimul rand incoerenta in exprimare

rezolvati repede problema lui Mirel , chiar are nevoie de pauza!
    Forum: Peluza - Liga 1 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: delaparis, Leo, delaoltenia, Hingherul, Clau7_D

Posted by: delaoltenia
    Original Content:
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Bre, lasand la o parte razboiul vostru, omul are dreptatea lui. Am mai zis-o si eu alta data, e mai placut sa citesti o ironie, un misto facut frumos, decat niste injuraturi grosolane. Hai, inteleg, iti mai poate scapa cateodata dupa vreo euforie, dar cand e repetitiva treaba nu mai are farmec, devine obositor pt ochi.

Ai dreptate, asa cum are si ipochimenul ce-mi linge picioarele cand are ocazia. Problema este alta, atunci cand te iei de familia mea nu intorc obrazul, le iau familiile in pl de la cel cu tata-n gura pan' la al cu barba sura. De cate ori am ocazia, fie noapte, fie zi! Vei spune ca-s dus cu pluta, nu, stimabile, in Oltenia nu trebuie sa ramai dator mujicilor iviti de te miri unde.
    Nu este cazul suporterului csa 2017, asta, asa cum l-au descris colegii din peluza, este un individ plin de el, un laudaros care incearca sa para buricul pamantului, inofensiv pana la un anumit punct. Am alti abonati, doi gaozari care au inceput si primesc doar ce merita.
    Last edited by Novac; 1st April 2024 at 08:38.

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Un frustrat.

Dumnezeu sa-l ajute.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

visurat Novac's Avatar
    Reputatie
    1
    Aia este strict problema lui

Ps. tu comentezi aici strict ca si user regular al forumului neavand calitatea de Assigned Moderators, adk bag seama ca doar te bagi in seama cu noi

Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Particip si eu in calitate de victima, daca e s-o luam pe cale oficiala.
    Desi nu tin la calea oficiala aici, m-am obisnuit cu tiganismele lui.
    Imi place sa particip, e hobby.

Adevarul e ca si eu il provoc cu wc wcsb, cand defapt e mai rau, e fc fcsb.
    Wc wc n-ar fi chiar asa nemaivazut, 2 vase wc unu langa altu, dar fotbal club fotbal club e de-a dreptul pur si simplu. Unic pe Univers.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    stan si bran, editia,ols 20 24

analfabeti functionali