Page 28 of 36 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast
Results 568 to 588 of 742

Thread: Play-off 2023-2024

  1. #568
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Traiesti intr-o lume paralela, doar a ta.

  2. #569
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,961
    Reputatie
    0
    Bergodi: "Tu pe ce lume traiesti?"
    Reporter: "Da tu pe ce lume traiesti?"
    Ciorbica: "Da Johnny pe ce lume traieste?"
    Johnny: "Cu siguranta pe alta lume fata de voi 3!"


    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #570
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,475
    Reputatie
    0
    steaua campioana, gigi antrenorul anului! restul can can si pirande cu fustele in cap!

  4. #571
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,961
    Reputatie
    0
    Gigi tot antreneaza pe banii lui de 8 ani. In fine a nimerit-o in anul in care toata lumea a fost praf.

    Imi aminteste de Claudio Ranieri la Leicester, si ala e cam tot pe-atat antrenor pe cat e si Gigi Becali, dar si-a lasat jucatorii sa zburde pe teren cum face la toate echipele unde antreneaza, si in fine in anul in care tot Premier League-ul a fost praf, a luat si el campionatul. Dar apoi nu s-a mai intamplat vreodata, not even close.
    Last edited by Johnny D; 24th April 2024 at 08:08.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #572
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,059
    Reputatie
    1
    eu zic ca antreneaza in mare parte pe banii prostilor, al oilor aplaudace din tribune


    aveau la un moment dat datorii de 24 mil euro, acum 7-8 ani, a vandut 3 4 oi bucalate + banii din bilete si a redus datoria catre stapan la zeceish

    acum iar indatoreaza clubul la 25 milioane ca-i in ciclul de grandomanie, Mihai Viteaza plm...


    prefigurez iar un zece-zero cu neica nimeni


    Ps Biserica facuta de nenorocitul asta este de departe cel mai urat lucru ridicat in Romania ultimilor 30 de ani, practic cea mai hidoasa excrescenta din Ilfov ... o biserica ruseasca in teritoriul fizic al ortodoxiei romanesti

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #573
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Gigi tot antreneaza pe banii lui de 8 ani. In fine a nimerit-o in anul in care toata lumea a fost praf.

    Imi aminteste de Claudio Ranieri la Leicester, si ala e cam tot pe-atat antrenor pe cat e si Gigi Becali, dar si-a lasat jucatorii sa zburde pe teren cum face la toate echipele unde antreneaza, si in fine in anul in care tot Premier League-ul a fost praf, a luat si el campionatul. Dar apoi nu s-a mai intamplat vreodata, not even close.
    Te pomenesti ca e mai bun Ninel si decat Ranieri!

  7. #574
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Ranieri are ceva ce Gigi nu o sa aiba niciodata-educatie si caracter.

  8. #575
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Hal de presa
    Titlu: De ce s-a rupt relația dintre Constantin Budescu și Gică Hagi. Reacția sinceră a lui Marius Șumudică

    Raspunsul in articol: Sincer să fiu, nu știu să-ți spun ce s-a întâmplat exact.

  9. #576
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,961
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    prefigurez iar un zece-zero cu neica nimeni
    Ala nu se mai repeta, e gata. Game over. Eveniment unic pe Univers, sa pierzi 0-10 cu echipa cu buget inferior.

    E Guiness Book curat, cand il vor traduce din limba engleza si citi alien-sii peste 'jdămii dă ani, si ei se vor cruci!

    Pentru ca in prealabil ar fi citit Biblia si s-ar fi convertit la crestinism.

    In fapt, chiar ei isi vor fi dat seama ca chiar merita sa te convertesti la crestinism, doar pentru a-ti exprima uluiala la asa grozavie prin a te cruci bine de tot.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #577
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Hal de presa
    Titlu: De ce s-a rupt relația dintre Constantin Budescu și Gică Hagi. Reacția sinceră a lui Marius Șumudică

    Raspunsul in articol: Sincer să fiu, nu știu să-ți spun ce s-a întâmplat exact.

    Si dupa aia se mai supara lumea pe Radu Banciu cand spune ca ziaristii de azi sunt niste nulitati
    granita la Orsova!

  11. #578
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,139
    Reputatie
    0
    Cip stii ce reprezinta mai nou TM ?

    Tot Mehedintiul

    O sa aveti 2 stadioane noi noute, hahalerelor...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #579
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    De cand e partidul unic la guvernare nu se mai construiesc stadioane noi decat pe hartie.

  13. #580
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Cip stii ce reprezinta mai nou TM ?

    Tot Mehedintiul

    O sa aveti 2 stadioane noi noute, hahalerelor...
    Avem destule, nu ne mai trebuie, s-a construit cate unul inainte de fiecare alegere...
    granita la Orsova!

  14. #581
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,139
    Reputatie
    0
    M-as baza pe Dominic lucrarile au inceput, acel stadion Arena Eroii Timisoarei de pe calea Buziasului.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  15. #582
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Haha, pe Nasuc il mananca ca pe Zambilica si face 5 schimbari fata de etapa trecuta. Cred ca va juca la asteptare, e o formula mai defensiva. Daca rapizii o musca si se arunca in atac are o sansa, altfel nu prea cred ca scoate mare lucru din meciul asta.

  16. #583
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Bai, ce cauta preistoricul ala in poarta Giulestiului?

  17. #584
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Am ajuns si eu la concluzia ca doar Muad'Dib-ul Sumudica ne mai salveaza.😬
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #585
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,380
    Reputatie
    0
    Ala nici în liga a 3-a nu ar merita sa joace.
    Bai eu nu înțeleg un lucru, ăștia la Coverciano numai autobaza și stil defensiv învață?
    Ce plm nu mai există antrenori români care sa joace ofensiv, să îi văd cu niște verticalizari, cu un pressing agresiv. Lobont asta pare mai fricos decât Bergodi, s-a retras inexplicabil în a doua repriza cu Fcsb, azi la fel, sta în apărare și nu joacă nimic ofensiv.

  19. #586
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    De departe cea mai slaba echipa din playoff. Orice antrenor ar aduce, orice jucatori ar transfera in vara, mi-e greu sa cred ca echipa asta are vreo sansa la campionat anul viitor. E ca o masina pe al carei sasiu nu se poate construi ceva performant.

  20. #587
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Ma uitam pe statistica in timpul jocului, in min 44 Rapid avea 0 suturi pe poarta, 0 suturi le langa, 0 suturi blocate, 0 ocazii de gol. Cand ai asemenea cifre nu poti sa dai vina pe antrenor, oricat de slab sau fricos ar fi.

  21. #588
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,380
    Reputatie
    0
    Corect. Cred că e o chestie și de moral, mulți jucători pare că nu mai pun osul la treabă. Poate se gândesc că vor pleca oricum, alții se gândesc, că mai bine le-ar prinde o săptămână în plus de vacanță, decât să te reunești mai repede pentru cupele europene. Sezonul pare gata, locul 4 sau 6 e tot aia.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •