Page 34 of 34 FirstFirst ... 24323334
Results 694 to 705 of 705

Thread: Play-off 2023-2024

  1. #694
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,940
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Vad ca razi de ce a spus Lordul...cine crezi tu ca se va bate la titlu anul viitor?
    Favorita 1: Rapid
    Favorita 2: campioana in exercitiu
    Favorita 3: pauza
    Favorita 4: pauza
    Favorita 5: pauza
    Favorita 6: orice e posibil, sunt niste saracii care n-au loc nici macar pe 3-5. Nu m-ar mira Dinamo sa fie cu aceleasi sanse ca Farul, CFR, Craiova, Otelul sau oricare alta la anul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #695
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,940
    Reputatie
    0
    Asta daca vine Shumudik, cum inca sper puternic ca va fi.

    Daca nu, se inverseaza locu 1 cu 2 la favorite, restu raman la fel.
    Adica prapastia intre primele 2 si restu, cum a fost anu asta intre prima si restu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #696
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,164
    Reputatie
    1
    La Steaua va fi un recul, nu-i vad sa castige iar. Giulestiul are mult de construit, slabe sanse. Eu cred ca titlul il va lua una dintre CFR, Craiolguta si Ovidiu. Iti dau in scris ca daca Hagi rateaza Conference anul asta, la anul se bate la titlu.

  4. #697
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,940
    Reputatie
    0
    Fiecare cu parerea lui. Eu zic ca e saracie mare. Pe Munteanu ala il luam noi cred ca. Cat despre reculul echipei al carui nume nici azi nu-l inteleg, bani macar o sa aiba din transferul lui Coman si din Europa, se descurca sa-si faca iar echipa de titlu. Problema e ca acum n-o sa mai simta presiunea, cat timp e presiune pe ei ca n-au castigat demult si-au tot ratat erau de raspus. Anu asta daca Rapidu era decent ar fi clacat, cum au clacat imediat cand au jucat cu noi si-au simtit presiunea meciurilor precedente cand i-am invatat fotbal. Totul e la nivel mental, atat reculul cat si afectul presiunii. Fara presiune, eu cred ca vor compensa pentru reculul respectiv si tot se vor bate la titlu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #698
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,164
    Reputatie
    1
    Anul asta au luat campionatul fiindca au avut omogenitate si un lider care a tras echipa dupa el. Acum va interveni o autosuficienta, participarea in Europa ii va obosi, iar plecarea lui Coman va fi cireasa de pe tort, va slabi mult grupul.

  6. #699
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,164
    Reputatie
    1
    Pe Munteanu degeaba il luati voi, daca va primi pase de la Oaida si Hasani.

  7. #700
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,488
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Pe bune daca asta nu-i unul reincarnat gen Copos 2.0

    https://www.digisport.ro/fotbal/liga...raiova-2943707

    Cum sa mergi mah in subsolul stadionului tau protejat de SASE cefe groase??? plm, pare ca sub brandul mobexpert se produc cel putin rachete pt Ucraina si nu mobila din lemn vopsita ... plm si plm de prost!
    Pai si ce are daca are bodyguarzi?
    E normal cand esti persoana recunoscuta cu bani.
    Lasa conextul,aia sunt platiti sa fie acolo mereu.

  8. #701
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,164
    Reputatie
    1
    Este un om care a băgat bani, care suferă pentru echipa lui, e familia lui, probabil că și eu m-aș fi manifestat la fel. Este un om echilibrat, nu este omul care să arunce cu noroi. Pentru mine este interesant cum are această capacitate de a ține lucrurile departe de ochii lumii. Trebuie să ai un echilibru extraordinar, vine dintr-o altă lume, este un om de business, a știut să facă bani, știe să evalueze lucrurile.

    Este opusul multora, îmi pare rău pentru dânsul, eu mi-am dorit foarte mult, ca suporter rapidist, să avem un om potent financiar. Este mare lucru să ai un Șucu lângă Rapid, să-ți dea o stabilitate financiară, mai vorbesc și eu cu jucători de acolo, condițiile sunt incredibile.

    Eu nu cred că George Copos a băgat 7-8 milioane de euro în transferuri doar într-o perioadă de mercato”, a declarat Marius Șumudică, pentru Fanatik.



    Ce clisma cu limba face domnul Ninel.

  9. #702
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,940
    Reputatie
    0
    Asa, asa. Si da-i si lupta si lupta si da-i!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #703
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,130
    Reputatie
    0
    As fi dorit sa castige campionatul Sucu pentru ca avea sanse mai mari in cupele europene.

    Slabiciunea echipei a fost Sapunaru, incepuse sa gafeze des, capitan fiind se rasfrange asupra celorlalti. In plus e emo sefu galeriei , cred ca a plans dupa Bocciu...

    Mutu ii ascundea partile slabe, Bergodi la fel, pana cand ati inceput sa jucati cu fundasii la centru...a inceput sa paraie sandramaua.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  11. #704
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,011
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    As fi dorit sa castige campionatul Sucu pentru ca avea sanse mai mari in cupele europene.
    ... pardon
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #705
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,130
    Reputatie
    0
    Pardon...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •