View Poll Results: pronostic

Voters
2. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    2 100.00%
  • egal

    0 0%
  • victorie Andorra

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Preliminarii CE 2024: Andorra - ROMANIA 0-2

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    comentatorii astia jalnici m au facut sa trag un pui de somn. casc un ochi si vad 2-0, bravos baaa, joc haotic dar suntem pe drumul cel bun, conteaza victoria si faptul ca nu prindem ultimul loc in grupa.
    acu ca ma trezii de a binelea bag un trabuc si ma distrez nitel cu "expertii" A1.

    mooie GgB!

  2. #23
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    O victorie jalnică cu niște amatori care mâine merg la job.
    Același joc slab cu care nu poți emite pretenții cu echipe mai bune, gen Israel sau Kosovo.
    Sa vedem pana la vara ce va fi, dar speranțe zic eu ca nu prea sunt la calificare.
    Te-ai uitat la Israel-Kosovo? In afara de ambitia arhicunoscuta a kosovarilor, eu n-am vazut nimic de speriat la cele 2 echipe, ba din contra, sunt mai praf ca noi pe faza de aparare. De data asta calificarea se joaca.

  3. #24
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    comentatorii astia jalnici m au facut sa trag un pui de somn. casc un ochi si vad 2-0, bravos baaa, joc haotic dar suntem pe drumul cel bun, conteaza victoria si faptul ca nu prindem ultimul loc in grupa.
    acu ca ma trezii de a binelea bag un trabuc si ma distrez nitel cu "expertii" A1.

    mooie GgB!
    Hrvatska 1 1 la singuru sut pe poarta ca la meciu ala mam uitat eu promitator ray Musa atacantul de la benfica si sutalo...

  4. #25
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Hrvatska 1 1 la singuru sut pe poarta ca la meciu ala mam uitat eu promitator ray Musa atacantul de la benfica si sutalo...
    da, favorita grupei dar departe de pretentiile celor care sustin nationala asta. posesie 70%, 20 de suturi pe poarta, egalati in prelungiri!
    norocul lor poarta numele kramarici!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #26
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Romania se va califica! O sa vedeti!
    MEREU SUPERIORI !!!

  6. #27
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    da, favorita grupei dar departe de pretentiile celor care sustin nationala asta. posesie 70%, 20 de suturi pe poarta, egalati in prelungiri!
    norocul lor poarta numele kramarici!
    avem 2 sanse... nation league si asta .. sa vedem .. oricum obosita echipa dupa cupa mondiala ..

  7. #28
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    hai sa zicem schimb de generatii.
    este ultima campanie de calificare ptr Luka, cred ca bate spre 40 si cu siguranta anul asta sau la anul pune ghetele in cui.

  8. #29
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ne-a murit moartea, gata, ne calificam.

    Nu inteleg cum de a putut face egal cu ăstia super bursucul isteric si antifotbal, insa raspunsul e chiar in titlul sau nobiliar 🤣

    Andorezii nu stateau mai mult de 3 minute la masa, cu oricine jucau in spatele blocului. Numai noua ne-a luat 40 de minute sa le infigem o boabă, de toată jena

    Grupa asta e cel mai mare cadou pe care il primesc romanii de la ue. Practic, se pișa pe toate pnrr-urile si fondurile nerambursabile incasate pana acum.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •