Page 66 of 71 FirstFirst ... 16566465666768 ... LastLast
Results 1,366 to 1,386 of 1480

Thread: Play-off 2022-2023

  1. #1366
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    CFR fara Deac nu poate rivaliza cu Farul nici macar in amicale.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #1367
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Pai daca asa de important e Deac, eu zic c-ar trebui sa revina la echipa lui de suflet. No?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1368
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Si care ar fi echipa sa de suflet? CFR? Aktobe? Tobol?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #1369
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Probabil le-au reprosat ovidenilor ca nu au stat capra, conform obiceiului romanesc: cine n-are obiectiv sta capră 😊 Cred ca ambele au colaborat bine in trecut la capitolul asta, de aia era stupefiat Petrescu ca Aji nu a respectat cutuma.

  5. #1370
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Si care ar fi echipa sa de suflet? CFR? Aktobe? Tobol?
    E alb-visinie. Restul il las competentelor dumneavoastra de detectie de domn profesor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #1371
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,353
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Ce presar de rahat la interviurile de dupa meci, sa nu fii in stare sa-i intrebi pe aia de la CFR: ba, ce plm ati avut cu aia de la Ovidiu?
    Corect, prostul ăla nu a vrut să-i supere pe aia de la CFR. Tot întreba de Burca, dar nu a avut curajul sa întrebe ce plm a avut Petrescu de a înjurat pe toată lumea?

  7. #1372
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Pe Dan Petrescu nu-l dau afara nici daca se pisha pe tot clubul.
    Pe Shumudik l-au dat afara fara sa vorbeasca urat de nimeni, cand avea 7/7 victorii ca sa-l aduca pe Dan Petrescu. Eu cred ca patronul astora din Gruia e retardat cvasi-complet.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1373
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    E alb-visinie. Restul il las competentelor dumneavoastra de detectie de domn profesor.
    Recunosc ca m-ai bagat in ceata
    Deci a jucat cam 30 meciuri la Rapid, tot atatea la Tobol si Dej, peste 200 la CFR ... suflet mare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #1374
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Totul depinde din ce punct de vedere judeci.
    Cei cu care va certati atunci spun acelasi lucru ca tine si justifica plecarea de pe forum la randul lor.
    Iar acum ca sa rezum de fapt galatenii erau luati la misto de "absurzi" aca banateni, si raspundeau sistematic cu injuraturi grosolane. Astfel aveau multe sanctiuni severe fata de banateni care erau si ei avertizati pt atacuri etc... Problema e ca ei nu prea injurau deci dificil sa fie sanctionati mai sever. Pana la urma trebuie respectat un regulament chiar si la sanctiuni.
    Pentru cei care sunt curiosi pot cauta pe sectia Administrativ toate sanctiunile in perioada aia. Totul e pastrat.

    Parerea mea e sa nu mai acuzam tot timpul moderatorii pentru plecarea userilor de acum 12 ani. Timpul trece si oamenii se lasa de forum deoarece viata ii prinde cu alte obligatii si sigur timp mult mai putin acordat forumului. Si moda se schimba. Acum avem feisbuc, tuitar, si tot felul de retele (anti)sociale. Au liber la postat toate tampeniile din capetele celor mai cretini oameni din lume fara sa fie nici macar avertizati, sa nu vorbim de sanctionati. E misto acolo Aici e nasol ca vine un asta cutare moderator paritnitor si te baneaza ca ii regulezi mama unui forumist care tine cu echipa adversa.
    Si cand injurau banatenii, primeau avertisment.
    Tim ma injura de mama periodic si primea ori avertisment, ori sanctiuni usoare, in timp ce Steelman si-a luat definitv pentru ca a injurat-o pe Oioi, iar jar si-a luat definitiv pentru ca a-njurat-o pe mama lui tim.
    Asa ca desore ce vorbim?
    N-are sens sa mai discutam, pentru ca faptul e consumat. 3-4 useri sustinuti de 2-3 moderatori au ingropat a patra sectiune de pe suporter.
    Putinii useri care au ramas nebanati s-au scarbit de comportament si sanctiuni date cu dubla masura si au plecat.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #1375
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    ba ce mizerie petrescu ... cica dc sa jucat pe teren ...

  11. #1376
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Recunosc ca m-ai bagat in ceata
    Deci a jucat cam 30 meciuri la Rapid, tot atatea la Tobol si Dej, peste 200 la CFR ... suflet mare
    La Rapid joci 30 de minute, frumosule, si esti rapit pe 30 de vieti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1377
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Si cand injurau banatenii, primeau avertisment.
    Tim ma injura de mama periodic si primea ori avertisment, ori sanctiuni usoare, in timp ce Steelman si-a luat definitv pentru ca a injurat-o pe Oioi, iar jar si-a luat definitiv pentru ca a-njurat-o pe mama lui tim.
    Asa ca desore ce vorbim?.
    In cazul lui Tim stii foarte bine ca a fost banat definitiv si el timp de cativa ani. La fel ca Jar. Apoi, prin 2016 parca, s-a facut o "pace" intre beligeranti si s-a acceptat sa revina pe forum cine doreste dar cu ganduri mai bune . Pt Jar la fel daca doreste. In plus daca pe Valaea plangerii si-au facut clone s-a acceptat chiar unirea conturilor asa in semn de buna cuvantare. Daca galatenii doresc sa revina sunt acum bine veniti.

    PS. Steelman este un caz aparte. Daca am inteles bine, nu a fost exclus doar de pe forum ...

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    La Rapid joci 30 de minute, frumosule, si esti rapit pe 30 de vieti!
    Probabil nu stie sa inoate

    Serios, kkmaka. Probabil nu am urmarit bine dar nu cred ca a declarat vreodata ca Rapid e echipa sa de suflet. Eu il stiu la CFR si atat. Daca ma insel atunci ai dreptate
    Last edited by delaparis; 29th May 2023 at 00:47.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #1378
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Probabil nu stie sa inoate

    Serios, kkmaka. Probabil nu am urmarit bine dar nu cred ca a declarat vreodata ca Rapid e echipa sa de suflet. Eu il stiu la CFR si atat. Daca ma insel atunci ai dreptate
    A declarat. Normal. Si juca la CFR si lua campionate cand a facut-o.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1379
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    A declarat. Normal. Si juca la CFR si lua campionate cand a facut-o.
    Foarte bine. Atunci sa se duca la Rapid si sa declare ce vrea fara sa ia campionate
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #1380
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1381
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,075
    Reputatie
    0
    Deac este gata, poate 20-30 de minute ar mai fi ok ..

    Vrei echipa sa construiesti, vezi pe unde mai sunt fundasii de la Serif, mai cumperi ceva de la Farul si tot lipseste un varf.

    Lipsa de varfuri in Liga1, Louis Munteanu nu vad cum ar ramane in Liga1, Alibec isi incheie cariera la Farul daca nu vrea sa esueze, Birligea ar fi singurul varf peste medie, ar mai fi ceva baiatul de la Hermannstadt...
    Last edited by iulian_1976; 29th May 2023 at 02:02.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  17. #1382
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Deac este gata, poate 20-30 de minute ar mai fi ok ..
    Sa centreze acolo sau in corner ... da.
    Petrila ii poate lua locul daca se antreneaza bine.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #1383
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Totul depinde din ce punct de vedere judeci.
    Cei cu care va certati atunci spun acelasi lucru ca tine si justifica plecarea de pe forum la randul lor.
    Iar acum ca sa rezum de fapt galatenii erau luati la misto de "absurzi" aca banateni, si raspundeau sistematic cu injuraturi grosolane. Astfel aveau multe sanctiuni severe fata de banateni care erau si ei avertizati pt atacuri etc... Problema e ca ei nu prea injurau deci dificil sa fie sanctionati mai sever. Pana la urma trebuie respectat un regulament chiar si la sanctiuni.
    Pentru cei care sunt curiosi pot cauta pe sectia Administrativ toate sanctiunile in perioada aia. Totul e pastrat.

    Parerea mea e sa nu mai acuzam tot timpul moderatorii pentru plecarea userilor de acum 12 ani. Timpul trece si oamenii se lasa de forum deoarece viata ii prinde cu alte obligatii si sigur timp mult mai putin acordat forumului. Si moda se schimba. Acum avem feisbuc, tuitar, si tot felul de retele (anti)sociale. Au liber la postat toate tampeniile din capetele celor mai cretini oameni din lume fara sa fie nici macar avertizati, sa nu vorbim de sanctionati. E misto acolo Aici e nasol ca vine un asta cutare moderator partinitor si te baneaza ca ii regulezi mama unui forumist care tine cu echipa adversa.
    25 ianuarie 2013/in alta ordine de idei, cristian si a bagat in el de forum, s-a dorit un echilibru intre vest si est.
    daca bine mi aduc aminte cel care a mers cu propunerea la barosani cam asa a gandit rezolvarea problemei, delaparis ne este martor. ce tanar si frumos flacau erai!
    2013?...trecura doua cincinale??!!
    Este un user vechi, cu experienta mare pe forum, a mai fost in aceasta functie, este respectat in randul suporterilor galateni de pe forumul nostru. Este propunerea transmisa de suporterii galateni prin intermediul userului @megastar.Avem si poll, rog seriozitate.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #1384
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    De injurat injurau .. dar toti injura poate se intorc cine stie ! Ar fii interesant!

  20. #1385
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    In cazul lui Tim stii foarte bine ca a fost banat definitiv si el timp de cativa ani. La fel ca Jar. Apoi, prin 2016 parca, s-a facut o "pace" intre beligeranti si s-a acceptat sa revina pe forum cine doreste dar cu ganduri mai bune . Pt Jar la fel daca doreste. In plus daca pe Valaea plangerii si-au facut clone s-a acceptat chiar unirea conturilor asa in semn de buna cuvantare. Daca galatenii doresc sa revina sunt acum bine veniti.

    PS. Steelman este un caz aparte. Daca am inteles bine, nu a fost exclus doar de pe forum ...
    Banarea lui tim a fost din alte motive si a avut loc la ceva timp dupa 2011.
    Iar daca majoritatea banarilor galatenilor s-a facut in 2011, iti dai seama cui ii mai pasa de acest forum dupa 5 ani.
    Iar cu Steelman, nu stiu de unde a mai fost exclus, ne-am mai intalnit doar o data dupa 2011 si am avut alte chestii de discutat in afara de fotbal si forum.
    Oricum, ideea de baza a fost diferenta de moderare. Unii baieti s-au si suparat pe mine, mai ales Lolo, ca incercam sa tratez egal toata lumea pe sectiunea noastra, in timp ce ei erau vanati pe toate celalalte sectiuni.
    Tot de la unii dintre ei stiu ca li se acrise de forum si nu mai dadeau 2 bani pe el din moment ce erau marginalizati.

    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Ce mentalitate de 2 lei. Esti din clanul lui Aurica Auraru?
    Mentalitatea de 2 lei o ai tu.
    Ca sa injuri o galerie care a mers peste tot cu nationala, trebuie ca si tu, la randul tau sa fi facut ceva deplasari mai lungi.
    Arata-mi un meci din deplasare la care a lipsit bannerul brigazii Honor et Patria.
    Last edited by Doctor_Satan; 29th May 2023 at 11:57.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  21. #1386
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    unde e sectiunea cu barajul arges - dinamo!?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •