Page 64 of 71 FirstFirst ... 14546263646566 ... LastLast
Results 1,324 to 1,344 of 1480

Thread: Play-off 2022-2023

  1. #1324
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    Cu Dorinel la echipa, ne consolidam vreo 2 sezoane si atacam titlul.

    Recunosti autorul?

  2. #1325
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    ooooo doctore .. lume noua ... nu cred ca mai vine vrounu inafara de tine si de iulian!

  3. #1326
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Cu Dorinel la echipa, ne consolidam vreo 2 sezoane si atacam titlul.

    Recunosti autorul?
    S-o fi gandit ca daca Rapid poate, si noi putem.
    Si Rapidu nici n-a reusit sa promoveze din prima din liga a 2-a in prima!
    Last edited by Johnny D; 28th May 2023 at 12:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1327
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Cu Dorinel la echipa, ne consolidam vreo 2 sezoane si atacam titlul.

    Recunosti autorul?
    Era la misto, dar am omis emoticoanele.
    Mai trebuie si bani, pe care noi nu-i avem si nu cred ca se baga cineva la investitii in fotbalul romanesc daca nu-i deja in sistem.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    ooooo doctore .. lume noua ... nu cred ca mai vine vrounu inafara de tine si de iulian!
    A revenit si jarel
    Garda veche n-are cum sa revina, ca i-au haituit unii suficient impreuna cu cativa moderatori, incat sa li se faca sila de forum.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #1328
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Era la misto, dar am omis emoticoanele.
    Mai trebuie si bani, pe care noi nu-i avem si nu cred ca se baga cineva la investitii in fotbalul romanesc daca nu-i deja in sistem.


    A revenit si jarel
    Garda veche n-are cum sa revina, ca i-au haituit unii suficient impreuna cu cativa moderatori, incat sa li se faca sila de forum.
    ehhh garda veche multi erau suporteri de rezultat plus ca erau si moderatori printre voi megastar sau starsteel daca imi amintesc bine ...

  6. #1329
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Apropo de suporteri de rezultat, vedeti si cati suporteri fecebesisti au fost aseara comparand cu meciul anterior, cu Cfr. Suntem o țara mizerabila, nu e vorba de fecebesisti aici 👎 Nu cred ca fcbs a pierdut titlul din cauza jucatorilor. Baietii, buni, rai, asa cum sunt, trebuiau incurajati pana la capat 👍 Trebuia un protest masiv impotriva berbecului, oprit meciul daca aveau koae, iar jucatorii aplaudati. Rusine inca o data mizerabilului suporter roman.

  7. #1330
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Apropo, e un fecebesist pe feisbuc, Alexandru Pantazi, trage in servanți cu tot armamentul din dotare: o prastie si un crăcan obosit, cu invizoace. Nu e nici pe sfert atat de po****r ca lingaul Sergi, idolul fosilei 🤣, insa e o atitudine de apreciat, chiar si la un rival de moarte 🤣Bravo, ma, Pantazi, baga_mi-as **** in toti servantii si lingusitorii din fotbal!

  8. #1331
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    wau, ai de pla mea, cad pe spate si recunosc ca m a luat nitzel capul

    mooie GgB!

  9. #1332
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1

  10. #1333
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    spor la cetit , bre, LazioRoma!

    a propos, de cand ma stiu n am frecat menta in online sa urmaresc mazgalici din tabere rivale. ma rog, cum sa te caci in gustul omului (merge si la plural ) ...si totusi...
    Last edited by delaoltenia; 28th May 2023 at 17:39.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #1334
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    e pe drq il stiam si eu e amuzant omu si pasionat pe deasupra

  12. #1335
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    spor la cetit , bre, LazioRoma!

    a propos, de cand ma stiu n am frecat menta in online sa urmaresc mazgalici din tabere rivale. ma rog, cum sa te caci in gustul (merge si la plural ) omului. si totusi...
    Dario.. tre sa intelegi ca sunt cativa *******i care te amuza in cele mai triste momente .. camd posteaza

  13. #1336
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    noroace, dau pe gat un zaibar beton! si felicitari ptr titlul meritat!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #1337
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    Ms Dario pretene! poate avem in vro 5 ani si noi o nationala care sa ne bucure pe amandoi cum nea bucurat Hrvatska in ultimi 10 ani

  15. #1338
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    va curge multa apa pe jiu! cat timp selectia, promovarea si toate cele trec prin filtrul mafiei din politica si federatie, canci nationala cu care sa ne mandrim.
    avem in schimb mici sau mai mari bucurii cand moare capra vecinului in campionatul mioritic, sa moare mama , vorba lui ionel din jiBOU, conteaza mai putin evolutia propriei echipe, mai bine ma uit in batatura vecinului, fac tumbe si ma hlizesc ca un carici pansat. sa moare mama!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #1339
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    faci ce faci ..... tot la ion ajungi
    Libera La LAZIO !

  17. #1340
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    ie prietenul meu, mai dau la gioale, ba un cot in barba. problema lui ca de multe ori se duce la fenta, tare botanist!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #1341
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1

  19. #1342
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    ehhh garda veche multi erau suporteri de rezultat plus ca erau si moderatori printre voi megastar sau starsteel daca imi amintesc bine ...
    Crezi tu ca erau suporteri de rezultat.
    I-am cunoscut pe toti baietii de pe forum (mai putin pe jarel) si erau cei cu care mergeam la meci in peluza in deplasari, parte dintre ei membri fondatori ai Honor et Patria, pe care-i vezi ca merg si cu nationala peste tot.
    Si cu atat mai putin starsteel, care era un bigam, tinea mai mult cu Steaua decat cu Otelul.
    N-are sens sa discutam despre cum oameni de galerie inclusiv ai nationalei au fost eliminati de pe forum de moderatori, suporteri de tastatura.
    Last edited by Doctor_Satan; 28th May 2023 at 20:44.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  20. #1343
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    noroace, dau pe gat un zaibar beton! si felicitari ptr titlul meritat!
    Felicitari pentru locul 2 bine meritat si voua!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1344
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Crezi tu ca erau suporteri de rezultat.
    I-am cunoscut pe toti baietii de pe forum (mai putin pe jarel) si erau cei cu care mergeam la meci in peluza in deplasari, parte dintre ei membri fondatori ai Honor et Patria, pe care-i vezi ca merg si cu nationala peste tot.
    Si cu atat mai putin starsteel, care era un bigam, tinea mai mult cu Steaua decat cu Otelul.
    N-are sens sa discutam despre cum oameni de galerie inclusiv ai nationalei au fost eliminati de pe forum de moderatori, suporteri de tastatura.
    Da nubstiu ce sa zic ... poate se intorc sa fie atmosfera

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •