Page 71 of 71 FirstFirst ... 2161697071
Results 1,471 to 1,480 of 1480

Thread: Play-off 2022-2023

  1. #1471
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E fundas golgheter, cu doua goluri sigur ca joacă. Doar nu credeti ca in sec 21 se mai practica nepotisme la o companie atat de respectata ca Mobexpert?

    Momentul de apogeu in fam Șucu va fi cand va centra Șucu cel mic, mijlocas, va marca Șucu din aparare, iar Șucu de la birou va dicta un comunicat transcris eternitatii de doamna Șucu, prompteriță 🤣

  2. #1472
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,371
    Reputatie
    1
    Ce hater e Capitanu.

    Da bine la femei sa le zici ca esti fottbalist la Rapid in loc sa zici ca esti baiatu lu ala de la Mobexpert.Stie Sucu jr ce face.

  3. #1473
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Nu e hater, dar daca capra mea e costeliva si amarata, tre sa bagam strambe si peste capra vecinului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1474
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,891
    Reputatie
    1
    Daca tot am ras de rapizi, zic ca nu putem sa nu remarcam transferurile de champions pe care le face Gheorghe zilele astea.

  5. #1475
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sunt pe un live din 11 mai, cu Vlad Balthazar , suporter rapidist din categoria hoasca batrana, care da cu nume si pronume o gramada de blaturi facute de Marele Rapid.

    Pt culoare si autenticitate, a dat icoana jos din cui si se jura pe ea, sa va traiasca copiii . Cica pe la Timisoara (in cupa), la Tarlungeni, Recea, Snagov, Clinceni. Sper sa nu ajunga si la astea din liga 1 mobexpert, ca ma ia cu lesin

    Or'cum, recomand pagina lui Vlad Balthazar, un mare suporter rapidist, pt injuraturi, inside-uri suculente si viziune originala asupra vietii
    Last edited by Capitanu.Burcea; 16th June 2023 at 15:40.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  6. #1476
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Daca tot am ras de rapizi, zic ca nu putem sa nu remarcam transferurile de champions pe care le face Gheorghe zilele astea.
    E o campanie resemnata a tuturor cluburilor mari. Pare plauzibil ca anul asta se vor face cartile pentru Marele Rapid, mai ales ca e si centenarul. Practic, e clubul cu cele mai bune relatii cu frf, cu burleanu, cu comisia de arbitri. Nationala joaca pe Rapid, sunt doua entitati care cresc impreuna. Organic, cum ar spune fostul rapidist Nicolescu Rapid a facut cateva omenii anul asta -cum e cea cu farul, de ex, care va face pui campionatul urmator. De unde si campania furibunda a Mobexpertului, pt ca acest eveniment sa nu-l prinda descoperit. Eu as pune cateva pesetas pe Rapid shampyion, desi campionatul care urmeaza e cel mai tare din ultimii 33 de ani
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #1477
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Am sari o etapa, anu viitor ar trebui sa fim pe 2- 3.
    Daca luam titlul, urmeaza alta iegemonie alb visinie pentru cel putin juma de deceniu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1478
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,891
    Reputatie
    1
    Ce analiza de tot *****ul! Tu si cu aia de la Gazeta, niste meseriasi.

  9. #1479
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Nu stii de gluma deloc. Ce farist pragmatic!


    Nu-mi place! Sa vina Lazio, zic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1480
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Kevin de Bruyne, imbracat asa ca un ciutan fara pretentii, lânga fotbalistul gangsta Ally Beck. Cu chilotii rosii (? &#129315 ridicati pana sub buric, să să vadă firma, in pu.la mea. Camasa descheiata, să să vadă pătratili dă osânză, cum poza Kevin Costner pt pisde, in revista Bravo, in anii 90. Ce intalnire antologică, bă! Pe de o parte erau Tupac, Nas 🤣 si Notorious Big, pe de alta fraierică ăla, nota 0 la declaratia de stil obligatorie, pe malul marii 🤣 Ce pretentii sa ai, ba, aluia i-a furat gagica si Curtois, cu nasul ala de un metru 🤣 Ne-am pișat pe ei, pe City, pe Belgia, pe Flandra si Valonia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •