Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 46

Thread: Etapa 24 2022/2023

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    doar ptr cretinul forumului, fmm GgB + sloganul muncitoresc transmis de Hinhgeru!
    Sa-ti trimiti singur un mesaj, absolut hilar.

    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Gogaie, ti-ai luat viteza...pune frana! Pana una alta dupa 2 meciuri, ambele in Giulesti, aveti un egal si o infrangere cu Hagi. Sa-ti aduc aminte cu ce echipa v-a batut? Cu copiii ba, cu copii de liceu, mi-ar fi rusine sa ma mai compar cu adversarii dupa o asa umilinta.
    Alea au fost antrenament, vedem in play off, cand se joaca cu coaie grele ce pot copiii tai.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Nu se gaseste nici un rapidist experimentat care sa taie nocturna in Gruia inca o data?

  3. #24
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    joaca bine fcsb!
    Libera La LAZIO !

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Un egal meritat ar fi, de-aia zic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Mortii lor cu final de meci cu tot...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Petrescu mare idiot. Am știut ca asa face, intra cu autobaza și se mulțumește și cu un egal. Mă bucur totuși ca a luat o mwie. Joacă fotbal ba idiotule!

  7. #28
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Domnu' instalator, fa-le bre o oferta la amaratii aia pt niste panouri solare si niste pompe de caldura, sa le mearga si lor degivrarea aia cum trebuie.

  8. #29
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Petrescu mare idiot. Am știut ca asa face, intra cu autobaza și se mulțumește și cu un egal. Mă bucur totuși ca a luat o mwie. Joacă fotbal ba idiotule!
    Fara fotbal a luat 5 campionate la rand.

    De ce ar schimba acum?

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Domnu' instalator, fa-le bre o oferta la amaratii aia pt niste panouri solare si niste pompe de caldura, sa le mearga si lor degivrarea aia cum trebuie.
    Hai c-a fost cat de cat decent, fata de ce-am vazut pe alte stadioane.
    Eu doar pentru mocirla as retrograda, acolo trag linia.
    Incalzirea mai e cum e, dar sa n-ai nici drenaj functional = out.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Singurul regret al etapei, ca nu a fost cutremur la turci si cand a jucat fcbs finala cupei corendon 😪

    L-a facut mare Yeboah pe Tampitean, baiatul care a luat 10 de la Silkeborg. Si iar au explodat vidanjele si cotele de transferuri. Bineinteles ca Dan trebuie sa mai ia macar 7-8 de alde Krasniqi, care si aseara a fost bun, dar nu suficient.

    Dr fiecare data cand face Crevedia o faza imi aduc aminte de Pîrțu, care l-a pierdut gratis pe acest jucator. Ocazie cu care bruma lui de expertiză la fotbal s-a dus pe pulă mai bine o ascultam pe nevasta-sa, care se pricepe chiar mai bine.

    Un lucru bun, si-a inchis obloanele emisiunea de lins pe scrot a proarenei wecesebiste, unde afoni si melteni ca ioana clisma, ninonică si alti martalogi au dus țucalul echipei poporului. Chiar o emisiune de căcat. In conditiile cand Romania chiar nu are standard, astia reuseau sa fie mereu un pas mai jos, in inima cîcatului. Si asta timp de 10 ani, incredibil 🤮

  11. #32
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bravo' lu' Rapid pentru, mi se pare, faza golului 2, care a fost o lucratura interesanta si, sper, premeditata. Se pare ca Rapid are pe teava si un fundas exceptional, ma rog, Cristi Ignat, care se spune ca va fi mare, macar la nivelul lui Niklas Sule. Deocamdata se considera ca e mic, nu e inca copt, ca deh, asa e la noi cu mentalitatea.

    Dar, cand joaca bine, Rapidul arata bine Un 433 desenat limpede, o echipa de perspectiva pana nu ii vinde Sucu pe toti. Apropo, ca se intreba Ciorbi de ce vinde Rapid asa ieftin. Pai, pt ca lumea e deja in garda de la teapa cu Rares Ilie 🤣 Sefer ala e chiar slab, la Rapid toti sunt mai buni ca Sefer. Toti din meciul cu Voluntari. E si asta un reper 🤣

  12. #33
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Ignat nu a jucat mai deloc,unde l-ai vazut ca sa-ti faci o parere de el?

  13. #34
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Ce penalty a făcut circarul de Arlauskis.

  14. #35
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Domn' instalator, sa va aud, a fost penalty? Intre penalty-ul Sibiului si cel al baietilor din camp, pe care l-ati alege ca fiind corect acordat?

  15. #36
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Bai nene, la ce a jucat Craiolguta in prima repriza as fi zis fara probleme ca-i blat...dar dupa ce am patit etapa trecuta, mai bine tac din gura.

  16. #37
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu e blat. Asa ar arata si Barcelona daca ar fi antrenata de o mizerie cum e acest nea coe.

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Domn' instalator, sa va aud, a fost penalty? Intre penalty-ul Sibiului si cel al baietilor din camp, pe care l-ati alege ca fiind corect acordat?
    Nu ma uit la carpe de echipe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Traducere: n-am vazut meciul si nu suport nici Farul, nici Craiova clone.

    Desi, prin comparatie cu WCSB sunt echipe adorabile.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Ups, se pare ca baietii de la Ovidiu vor primi drept de joc in cupele europene...nasol moment pt bucurestence.

  20. #41
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Acum imi dau seama ca Borza e copia relativ fidela, oricum pe acolo, a exceptionalului Josh Doig, de la Verona. De ultimul vom mai auzi, cu siguranta, e un left wing back cum numai fotbalul britanic poate slefui in academii. Il vad jucand la echipe coioase si atunci o sa va aduceti aminte sa beti o bere in cinstea mea 🤣 Sper ca si de Borza sa mai auzim. De Pitu, deja nu mai stim nimic. Se duce si ăsta la Lausanne? 🤣

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Ups, se pare ca baietii de la Ovidiu vor primi drept de joc in cupele europene...nasol moment pt bucurestence.
    Macar stim ca tre sa va dam pita pana scoateti limba, daca vrem sa ne luam respectul inapoi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •