Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 39

Thread: FARUL nu faru`

  1. #1
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1

    FARUL nu faru`

    pt toti baietii care tin cu farul si adversarii nostri
    tin sa`i anunt ca echipa se numeste: FARUL NU faru,faru`
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  2. #2
    junior sk8t3rool's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    tomis nord
    Posts
    133
    Reputatie
    1

    no coment...

    shi eu mai zic cateodata faru..in loc de Farul din graba...

  3. #3
    incepator onlyfaru's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1

    bravo

    tare as vrea sa te aud pe stadion cum strigi:"hai farul!". asa cum vad ca ai copiat "faru'" exista un apostrof care tine locul consoanei "l" pt ca este mut atunci cand srigi. oricum ideea este ca echipa nu merge ,si, galeria este firava, din alte cauze care merita intradevar discutate..... asa ca .........................FORZA FARUL

  4. #4
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    eu ma refeream cand scriem sa scriem coret,pe stadion este alta treaba.. nu ai sa vezi ziare in care sa scrie faru`,sau ceva de genu...ai inteels ideea mea?si poti sa strigi si farul,forza farul forza farul,hai farul hai farul...etc..
    dar asta arata ca nu prea dai prin galerie(scz daca gresesc)
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  5. #5
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by b3bito View Post
    pt toti baietii care tin cu farul si adversarii nostri
    tin sa`i anunt ca echipa se numeste: FARUL NU faru,faru`

    Ai DREPTATE!!!!!!!!! toti scriu Faru! nu FARUL... cum e corect!!! Si asta e lipsa de respect fata de Farul!

  6. #6
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sk8t3rool View Post
    shi eu mai zic cateodata faru..in loc de Farul din graba...
    Pai nu e corect! ........ E faruL!!!!!

  7. #7
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    nu scriu toti Faru.. cauta tu la mine sa vezi in cate mesaje am scris Faru.. si eu am peste 4000 de postari.. curios e ca vii tu si in primele doua posturi tii teorii de conformitate si normalitate. orbesti despre respect Farul. Uita-te la ce ai scris la echipa favorita si apoi gandeste-te de ce ne zice tara "sclavii stelei" si apoi sa vorbesti despre RESPECT FARUL

  8. #8
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Asta am vrut sa zic si eu tchibos...dar in fine, am mai discutat pe tema aia. Numai are rost...

    Oricum, una e sa vorbesti si alta e sa scrii de 'auzit' se aude faru... cand tot strigi haide faruu'... Dar am observat si multi comentatori sportivi, si jurnalisti...mai ales Ioanitoaia cum zice "Faru' Constanta'
    Never Die Easy

  9. #9
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    deci eu mi`am zis punctul meu de vedere,asta insemna respect...cand zici farul...

    seahawk de cat timp esti in chicago?cum de ti cu farul?
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    ai frate ce thread inutil... sterge-l te rog

  11. #11
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    b3bito sunt constantean sunt in chicago doar de 1 an, insa am plecat de acasa mai demult...am si jucat la farul, cand eram mai mic
    Never Die Easy

  12. #12
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    nu scriu toti Faru.. cauta tu la mine sa vezi in cate mesaje am scris Faru.. si eu am peste 4000 de postari.. curios e ca vii tu si in primele doua posturi tii teorii de conformitate si normalitate. vorbesti despre respect Farul. Uita-te la ce ai scris la echipa favorita si apoi gandeste-te de ce ne zice tara "sclavii stelei" si apoi sa vorbesti despre RESPECT FARUL
    Ce am scris la echipa favorita......... Farul si Steaua!!!! care-i problema???.......plus ca nu vb. doar de tine ci de faptul ca in general asa se scrie: Faru in loc de FaruL.....

  13. #13
    junior sk8t3rool's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    tomis nord
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    ba in primu rand pe iron maiden il cunosc...e din bukale...e stelist, ce vrei, e un semn bun..k shi cei din Bucuresti..tin cu farul...pe de alta parte faristii din cta,care mai tin shi cu steaua sa isi dea foc...Forta Farul!!!
    tu farul pt mine esti unica iubire te voi sustine oriunde vei juca!! [FONT="Impact"][SIZE="5"][COLOR="Blue"][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  14. #14
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    exista si bucuresteni care tin cu Farul?.. maine poimaine o sa vad si dinamovisti din Bucuresti care tin cu Farul

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    haha e stelist si tine si cu farul....il cun de pe net de o luna si gata sunteti tov de cruce....pariez ca tu de akm incolo o sa tii si cu steaua ....asta in caz ca nu tineai dinainte....
    p.s.:asta a fost pt sk8

  16. #16
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by terroristu View Post
    p.s.:asta a fost pt sk8

    bine ca ai precizat ca deja scosesem sabia..

  17. #17
    incepator onlyfaru's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    4000 bv bv. intradevar un subiect f interesant de discutat.....dar hai sa discutam.. nu am inteles , in primu rand ce-ai vrut sa zici cu "echipa favorita..." in fine , daca ai batut vre'un apropo ca's stelist...esti cel mai mare dusman al meu. in galerie , recunosc nu am mai fost de mult, asta poate si din cauza faptului ca de 5 ani sunt in buc la fac. si cu toate astea pe la toate discutiile despre fotbal, multi s-au uitat gresit cand le spuneam ca tin cu farul, fara sa stie ca's din cta. a..era sa uit.si nu stiu dc ai avea curaj sa mergi cu fularu farului prin tei(la 5 min de stefan).asa ca sa lasam moralitatea si intelepciunea deoparte..si sa trecem sa sub adevarate, cum ar fi....echipa, galeria, patronu,si tot ce inseamna farul
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    nu scriu toti Faru.. cauta tu la mine sa vezi in cate mesaje am scris Faru.. si eu am peste 4000 de postari.. curios e ca vii tu si in primele doua posturi tii teorii de conformitate si normalitate. orbesti despre respect Farul. Uita-te la ce ai scris la echipa favorita si apoi gandeste-te de ce ne zice tara "sclavii stelei" si apoi sa vorbesti despre RESPECT FARUL

  18. #18
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    mesajul nu era pt tine ci pentru cel ce are la echipa favorita "Farul si Steaua". Nu agreez asocierea asta care ne-a adus numele de sclavii stelei. Daca avetii simpatii pentru steaua tineti-le pemtru voi, nu le mai faceti publice. In rest.. sunt de acord cu ultima parte a mesajului tau

  19. #19
    junior sk8t3rool's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    tomis nord
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    ms pt "complimentul"...zis...nu, nu tin cu steaua,nu am facuto shi nu o voi face da...deja am deviat de la subiect...nu despre asta era threadu...eu sunt bucuros...k mai sunt oameni shi in bucale care tin cu farul..kt despre tine.. Fortza Farul asta era pt teroristu...
    tu farul pt mine esti unica iubire te voi sustine oriunde vei juca!! [FONT="Impact"][SIZE="5"][COLOR="Blue"][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  20. #20
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    mesajul nu era pt tine ci pentru cel ce are la echipa favorita "Farul si Steaua". Nu agreez asocierea asta care ne-a adus numele de sclavii stelei. Daca avetii simpatii pentru steaua tineti-le pemtru voi, nu le mai faceti publice. In rest.. sunt de acord cu ultima parte a mesajului tau

    Din pacate ..... asocierea asta o fac si faristii din cta! dac intrebi un constantean cu cine tine.... zica ca: Farul si Steaua!!!!!! ia incearca sa faci sondaju asta!,.......... o sa vezi ca am dreptate!...... plus ca nu vad ce problema ar fi daca tin io si cu Farul pe lg. Steaua????!!!!.....
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  21. #21
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Domnule "facut din metal", lasa-ne pe noi, cei cu inima alb-albastra, de la malul marii, sa ne consumam scriind ba de una ba de alta, totul privitor la o singura echipa, la o singura iubire. Tine minte de la unul trecut prin viata, si care a vazut destule, nu toata lumea umbla cu Mercedes, mai sunt, multi altii care inca trag de Dacia, sau Oltcit, ori cu transportul in comun. Asa ca te-as ruga sa ne lasi pe noi, astia, destul de amarati,de altfel, cu saracia noastra ! Fii sanatos tu si echipa cu care tii ! Lasa-ne pe noi sa discutam ceea ce ne priveste. Apropo, cu care ochi ai ras, si cu care ai plans, cand se facea Curca ca apara ? Va dau cuvantul meu ca cacofonia nu este intamplatoare.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •