Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 49

Thread: Etapa 23 2022/2023

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Respect, Chivulete, in sfarsit unul cu cojones care a renuntat la politica romaneasca ,,merge si asa'' si le-a dat peste nas primitivilor nationalisti. In general nu sunt de acord ca principiul sportiv sa interfereze cu altele, dar vermina peluzelor a devenit tot mai infecta.

    Bafta in a doua, Ciorbica.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #23
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,930
    Reputatie
    1
    Bafta la peste poate! Asta e meci cu un singur rezultat posibil.

  3. #24
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Mna, am inteles ca la machidoni Nasul chiar e respectat... Dar hai sa nu anticipam & sa mergem pe cliseul balonul e rotund.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #25
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Mwie Digi și Gigi! Hahahahahah

  5. #26
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Multumim, Borza, Sali si Alivenci! Fara voi, aceasta intoarcerea a armelor nu era posibila! 😊

    Ce penalty a facut nenorocitul de grigore. Ala trebuie trimis sa dezamorsrze mine langa Odessa, el insusi e o petarda! Hagi, trezeste-te, boule!

  6. #27
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    hai sa nu anticipam & sa mergem pe cliseul balonul e rotund.
    Nu am vreo slabiciune pentru autocitare, dar...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #28
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,930
    Reputatie
    1
    Plm, sunt nauc, puteti sa-mi spuneti Postelnicu.

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    NEOMENIE!

    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Nu am vreo slabiciune pentru autocitare, dar...
    Initial am zis ca tre sa bata, apoi m-am multumit cu un egal pt Viitoro-farucul.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Farul has to bounce back, I believe!
    Rapidistii stiu fotbal cel mai bine.
    Last edited by Johnny D; 29th January 2023 at 22:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Deci lesin de ras revazand golul 3. E ultracomic fecesebistul ala care se inversuneaza sa dea pasa de gol.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #31
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Multumiti domnului Ghe. Becali ptr schimbarea lui Sorescu, Compagnio si Cordea. Si, nu in ultimul rand, cel mai bengos fund as din liga lui burleanu, Da Wa, promovat de acelasi Ghe. Becali . Se intampla si la case mai mari, altfel blat, sa jure ionel ca n am dreptate.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Deci lesin de ras revazand golul 3. E ultracomic fecesebistul ala care se inversuneaza sa dea pasa de gol.
    Parerea mea e ca a fost si faultat, dar n-a vrut el sa cada, a vrut sa dea pasa de gol neaparat. A perseverat! Si in viata se zice ca daca perseverezi, pana la urma reusesti.

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    altfel blat, sa jure ionel ca n am dreptate.
    Eu si Tyler am stiut ca Farul poate. Primul post pe forum fu al meu, trebuie sa-si revina.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Important e cine e pe 3, si in Europa in momentu asta, de Centenar!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Farul nu poate juca în cupele europene sezonul următor, sper ca nu s-au schimbat lucrurile.

  14. #35
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,930
    Reputatie
    1
    N-ar fi mai bine sa va castigati pe teren dreptul asta?

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Farul nu poate juca în cupele europene sezonul următor, sper ca nu s-au schimbat lucrurile.
    Tot trebuie sa terminam peste ZeceSB, altfel n-are farmec.
    Pentru noi e cat jumatate de titlu, mai ales ca ei se tot bat la titlu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A trecut Sali(hamidzic) pe langa galacticul (m)olaru, 6 milioane in viu, cel mai bun coordonator din tara conform ȘN Galați, ca acceleratul prin Titu, in scheciurile cu Tanța si Costel, de la Reveillon 🤣

    L-a prins nepregatit pe Haji revolutia copiilor, el facuse planul cu morar, torje, moldoveanu, grigore si kikiriki. Daca isi dadea drumul pe fcbs si Louis Morteanu, era o zi exceptionala pt fotbal, pt toti mortii care au inviat.

    Cu astia trebuie jucat la nazionala under, nu cu ianis stoica, lewandowski de la arad, crevedia, căcăslăvescu si alti bașiți adusi pt dat cu grund pe tinichigerie. Am uitat de Messi al portarilor, ba, nenorocitilor, ba! Cat se zugraveste in tara asta nenorocita si uite ca vin astia in slapi, de la malul marii, si se cacă in mijlocul saivanului, langa placuta cu proaspat vopsit 🤣

    Sali - 200 de milioane
    Borza - 350 de milioane
    Sirbu - 155 milioane
    Grameni - 300 de milioane.

    Pt cretini, hehe!

  17. #38
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    In fine, isi scoate cineva ciorapii din urechi si da verbotten gunoaielor din Booveni si de aiurea. La mititelu acolo e un cuib de naparci, de interlopi, de cichiceni, una dintre cele mai pestilente gropi de căcat. Imi pare rau ca nu s-a inceput cu Dinamo, cu Muta, cu Spurkies, cu alti neandertalieni. N-ai ce sa faci cu animalele. Ținuți in juvăț si vergele la cur, pana se cacă pe ei. Nu e timpul pierdut.

  18. #39
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Era Becali e aproape de sfarsit la FCSB.

    Nu mai are cum sa reziste mult,varsta si lipsa de profit o sa-l indeparteze in viitorul apropiat.

    Nici un antrenor serios nu se atinge de echipa aia.

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    ShefEre back on top. Expected. Alb-visinii castiga titlul, se stie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu am vazut de mult un jucator sa verticalizeze atat de mult, sa isi ia coechipierii prin surprindere, obisnuiti cu laba-laba din superligă (ce titlu comic, he-he!). Exact, e vorba de Krasniqi Muriqi ăsta de le cefere. A zis bine Bursucu' inainte de meci: ati ras de noi ca am facut egal si am batut cu 1-0 campioana din Kosovo. Stati putin, ca jucam la nationala si aveti ocazia sa le dati mai multe, analistilor de la teve care antrenati jetoane 🤣

    PS. Tare pă biznis Mobexpertul. Vinde cu 700, cumpara in loc cu 100, dupa aia se mira ca ajunge acasa mirosind a cuprocultură 🤣

  21. #42
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,930
    Reputatie
    1
    Mie imi place Sefer asta, nu inteleg de ce nu e titular la Rapid. Dupa gusturile mele as fi zis ca Sefer e mai valoros decat Alexi Pitu, deci 700 de mii mi se par cam putini bani in comparatie cu cat a luat Hagi pe ala.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •