Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 46 of 46

Thread: Etapa 22 2022/2023

  1. #43
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Neparticiparea in europa a pus capac la sezonul asta sincer.... si vorbind adevarul .. pt ce drq sa joci daca nu ai drept sa joci in europa?
    Libera La LAZIO !

  2. #44
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    nu ca-i hranesc paranoia dogului dar in perioada in care asta a fost angajat acolo, cu carte de munca, oierul natiei lustruia veceurile prin acdemia Slujitorului ... https://www.digisport.ro/fotbal/liga...aca-ma-2181471

    poate nu a tras apa sau nu a folosit peria Burghel


    le. fcsb cstiga urmatoaree trei meciuri cu farul
    Last edited by Novac; 25th January 2023 at 00:56.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #45
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Nu i-am oprit sa sustina, Doamne Fereste dar nu te comporti ca un retardat si vii cu fularul Sibiului ca sa te bucuri la golul oaspetilor...nu stiu, asa vad eu normalitatea nu inseamna ca am dreptate dar sunt acolo niste legi nescrise ale suporterilor.
    Normalitatea este sa nu faci pe altu retardat ca se bucura o echipa oarecare dintr-un sport mizerabil intr-o tara in care nivelul acelui sport este irelevant.

  4. #46
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Septarul Krasniqi, din Kosovo, si-a batut dinaintele de toti septarii scosi de Agi, de la inceputuri si pana azi. O zi trista pt Larie, pt alti flacai, demonstratie de fotbal facuta de bursucii lui Petrescu. Asa se joaca perpendicular, cu deviere, cu patrunderi, driblinguri din fifa, nu opintirile purcelului de Alibec, care se intoarce delicat ca elefantul. Cum, ba, Agi, ai Borza acolo si tu joci cu Kikirikimiki, 109 ani? Oricum, tot raul spre binele oierilor. Agi revine la statutul care l-a consacrat, slugă mizerabilă. Asa e la machidoni, cine are oi mai multe conduce

    Parafrazand pe Vasile Burca della Panadinamikos, Maldaraseanu, băeții, primaria, presidintia, tot orasul, ce mai, au picat testul 👍 Faliment, depunctari, desfiintare, gata. Asta e, o sa se ingroase nr echipelor cu stadioane moderne si fotbal din paulă. Ca asa e in tara asta de mare căcat.

    Cum, ba, sa te bata fc umilita lu' Arici Pogonici si Silkeborg, batuta 100-0 in fiecare meci? Sa nu ajungi la poarta Maldarasene, baga-ti-ai **** in mă-ta de tractorist, iae Saburtalo a avut 8 ocazii clare? Echipa de 3 milioane tot lotul. Rusine, rusine, rusine, Sibiu! 🤕
    Ai dreptate DAR:
    -Allibec chair a slabit,uita-te la el,e la cea mai scazuta greutate de vreo 10 ani incoace.Ca a jucat slab e altceva.
    -Borza a fost prastie de cand a intrat.La fel si Sirbu.
    In fapt schimbarea cu Sirbu a fost cea care a schimbat meciul.
    De ce e mare mirare ca Sibiu e mult sub Saburtalo sau Silkeborg?Inafara de primele 4-5 in campionatul nostru restul echipelor sunt de ligi inferioare in tarile tari si mijlocul clasamentului in cele slabe.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •