Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 76 of 76

Thread: Etapa 15 2022/2023

  1. #64
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    app, judeca putin cu tartacuta, nu te uita in gura altora.
    Dupa penalty-ul ala jepcuit, am inchis streamul!
    End the stream, Dave, settings!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #65
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ăla e penalty pe care il dai cand vrei sa te impaci cu cineva, dar tu nu esti certat cu acel cineva. Penalty-ul trebuie sa fie limpede, nu sa caut 8 reluari si la ultima, da, sa fie o scama care si-a schimbat pozitia. Da' nu se stie daca era de la impingere sau batea alizeul la intorsura buzaului. Pai, de ce **** mea a cazut ăla, mă, ca e cat muntele din Game of Thrones 🙃 Bai, l-am vazut p-ăla de la Liverpul, un copil, 19 ani, mai avea umpic si ii smulgea coaele cu crampoanele unu' de la Forest. Si? Si? Si? Si, **** mea, nu l-a atins, s-a ridicat, jocul a continuat. Eu inteleg ca jocul trebuie sa fie in interiorul unor reguki, ca nu e street fight cu Badr Harri! Bă, da' nu asa, la fiecare meci mizerii, milogeli si furaciuni. Pai, ce **** mea, mă, astia au 15 penalty-uri primite anul trecut si tot ei s-au plans de arbitraj, si-au ridicat fustele mai rău ca țigancile in care dadea Piedone cu coaele, cand nu plateau taxa de protectie. Astea sunt discutii de feisbuc, de homosexuali, ca l-a atins, ca i-a bagat degetul in vagin lu' Companio. A fost blat cu bîrsanul si punct.

  3. #66
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Asa am zis si eu, dar din ceva motiv Dario doar pe mine ma injura.
    Poate cu tine i-au expirat nervii si a cedat total.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #67
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    nu te am injurat maitza, resapat nu este injuratura. pur si simplu plagiezi, incerci sa pari original copiind la indigo un alt user care chiar are habar despre sportul cu balonul rotund. esti un mic victor ponta ceva mai bronzat cu ultraviolete!

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Dar nu fac bani din asta nici nu o fac cu alt interes, decat cel de-a-mi exprima parerea si emotiile sincere. Care 99,99% tind sa convearga catre acel anumit user, in legatura cu o anume imputzhoshenia de serviciu, etapa de etapa, zi de zi, vreme dupa vreme.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Rapid campioana!
    Am zâs.
    Asa si?

  7. #70
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Si eu spun ca Rapidul merita o hegemonie pentru deceniile cand a fost frustrata sa castige cupa si campionatu'. Eu chiar m-am bucurat cand au reusit sa se infrupte si ei din bunatatile sistemului ticalosit, cum am facut noi atatia zeci de ani. Mi-a adus aminte de romanul Rascoala, cand...ma rog.

    Si d-l Sucu merita cu prisosinta, pt investitiile de milioane, pt acest suflu nou care a revitalizat Giulestiul.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Rapid campioana!
    Am zâs.
    Si nici tu nu te-ai crezut.


    Dar, ca si-n cazul lui Arsenal, ar trebui sa fie peste 2 maxim 3 ani.

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Si d-l Sucu merita cu prisosinta, pt investitiile de milioane, pt acest suflu nou care a revitalizat Giulestiul.
    A bagat atatea milioane in infrastructura la copii si juniori, da.

    Dar a fost si smecher, si-a bagat nasul sa aiba intaietate la ei, ca orice papilon barosanian care se respecta. Adica bagi, bagi, dar trebuie sa si iasa recolta din cand in cand.
    Last edited by Johnny D; 26th October 2022 at 20:59.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca cred sau nu, cert e ca asta imi doresc.
    Asa si?

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Eu nici atat nu indraznesc!

    Dar indraznesc sa-l visez pe Dario iar suparat, imediat sub alb-visinii ca de obiciei!
    Chiar daca nu sub aia adevarati!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    ti a zis gigi ce echipa baga azi ?

  12. #75
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    calm...
    in 2024 vom avea a 3-a echipa cu un supliment de-asupra logo-ului. din ce se vede.
    asta e SINGURUL motiv pt care mai urmaresc mizeria asta de campionat.
    dupa asta, raman cu virusii verzi doar.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  13. #76
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ti a zis gigi ce echipa baga azi ?
    Mi-a zis ca e nemultumit de joc, imediat dupa meci.


    De asemenea mi-a zis ca l-a sunat iar pe Shumudik dar acesta i-a replicat cu tifla-n tzoaie iar, deoarece s-a reimpacat cu ideea ca Rapidul este echipa mare si vrea si el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •