Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 42 of 42

Thread: Etapa 14 2022/2023

  1. #22
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Aiurea de tot sa rişti pentru golul 2, cand la noi in campionat 1-0 e scorul campionilor. Dai un 1-0 băşit, gol printre, deviere, opțai cu platfusul, e gata, poti sa comanzi la mobexpert biblioteca Loius Quatorze, sa pui una si in pivniță. Ce insubordinare crasă sa treci jumatea terenului dupa 1-0, cand antrenorul iti da crocodilii, sticlă pisată, tu trebuie sa mai sapi doar santurile. Rusine, Emmers! De aia refuzam sa fim sclavi in Șengăn, mai bine regi in sec 16, unde ne simtem noi bine, in mortii nostri 👍

  2. #23
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Încă puțin și ne întoarcem acasă, vor veni și punctele.
    Sa va triasca stadionul de 30 de milioane, Claudiule! 👍

    Hai la multi abi, sa traiesti si tu 1000 de ani fericiti, sa mai apuci Sibiul jucand in Ceampions Lig, cum am prins noi Dinamo 🤣

    Deci, iata ca nu doar VV Ponta face stadioane pt popor, ci si Iohannis. Sigur ca ei fac peste rând, ca Arsinel la organe, dar astea sunt amanunte. Pe noi, Dinamo, pe Timisoara, pe Iasi, Galati etc ne duc cu zaharelul de 30 de ani. Bine ca se fac pt echipe no name (no offence &#129303, scoase din buci de politicieni.

    Va spun eu ca va intoarceti in liga 2, cu Nair Constantin de toarta sifonului, daca nu incepeti sa jucati FOTBAL. Hai sa fim seriosi, rezultatele au fost 20% Ali Baba al Hassan si 80% bulan. Tre sa puneti si de la voi ceva, altfel o sa pierdeti toate meciurile fara probleme.

  3. #24
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Sa o luam cu începutul Multzam fain, sănătoși sa fim ca boala vine!
    Stadionul e făcut de primărie, nu de la guvern...nu stam cu mana întinsă cum fac alea de care zici tu 😋 te aștept la meciuri aici, sunt multe locuri în jurul stadionului unde putem "discuta"
    Fotbal nu joacă nimeni, hai sa fim serioși...Sibiul are momente când leagă 4-5 pase și ajunge în situații bune, cum a fost și aseară la 0-0 și al nostru nu a putut sa bage spitzul ca să trimită la coltul lung. Era 1-0 și câștigam pe italienește încă un meci,că rapidul e slabuta...asta e doar părerea mea, ma știi ca nu stau sa pun sublerul.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,796
    Reputatie
    0
    Bine ca sunteti voi puternici de veti lua vreo 5 de la Rapid tur-retur fara sa dati vreuna.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Lasa Ioane ca sunt echipe care au luat 5-0 tur-retur și te-ai bucurat și tu 😈
    Eu îți spun ce am văzut din tribună, au fost echipe mult mai bune care au jucat contra Sibiului, indiferent de rezultatul final dar e doar părerea mea, îmi cer scuze dacă te-am deranjat cu afirmația. Promit sa fiu mai atent pe viitor.

  6. #27
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Rățoiul a fost la câteva minute sa fie dat afară.

  7. #28
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa merita sa castigi in fata unor echipe antifotbal, cum e acest mizerabil Petrolul. N-ai, bă, nicio scuză. Daca schiorii pot juca fotbal, putem si noi. A, ca nu vrem, ca suntem toti Murinio, asta da. Scuza pulii in liga 1.

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,796
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Lasa Ioane ca sunt echipe care au luat 5-0 tur-retur și te-ai bucurat și tu ��
    Eu îČ›i spun ce am văzut din tribună, au fost echipe mult mai bune care au jucat contra Sibiului, indiferent de rezultatul final dar e doar părerea mea, îmi cer scuze dacă te-am deranjat cu afirmaČ›ia. Promit sa fiu mai atent pe viitor.
    Iti ceri scuze ca te-ai transformat intr-un MM.
    Sa spui ca echipa cu care ai jucat e slabuta dupa ce te-a batut 2-0.


    Scuze acceptate. Tari nu suntem, dar eu zic c-am aratat solid fata de alte meciuri. V-am permis doar vreo 2 ocazii acasa, decat. Plus o bara din offside care evident, nu conteaza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Ma gândeam ca îți dai seama ca am scris la mișto și ca mi se rupe **** de părerea ta
    Unii mai judecam fotbalul și obiectivi, nu pe baza de simpatii. Sibiul a jucat ok, atât poate, indiferent de adversar...nu am plecat necăjit din stadion.

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,796
    Reputatie
    0
    Aaaa, deci ai scris la misto cand ai zis ca Rapidul e slabutza, am inteles.
    Nimeni n-a zis ca Sibiul n-a jucat bine, dar a jucat mai slab ca Rapidul fara probleme.

    Dealtminteri, parerea mea nu e ilogica, ca daca n-ai fi glumit, nu ar fi avut sens ce-ai zis, anume ca Rapidul e slabutza dar Sibiul a aratat bine, batuta 2-0 de o echipa superioara.

    Silly me, can't recognize a joke when I see one.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    mwie crrrrapid si balaoanelor bronzate de pretutindeni.
    m'aitza i exceptia de la regula, doar putin bronzat

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,796
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    mwie crrrrapid si balaoanelor bronzate de pretutindeni.
    Adica Rapidului si Stelei/WCSB-ului, halal suporter esti tu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Urmeaza tot o manita?

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,796
    Reputatie
    0
    Rad si cu tzuru.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    cum drq se mai duce lumea la meciurile cu fcsb .. la cata bataie de joc au fost supusi frate ....
    Libera La LAZIO !

  16. #37
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,061
    Reputatie
    0
    Castigatoare de CCE, Champions League Lacatus, Dukadam, Piturca, Boloni, Tata Puiu etc

    Pleaca Dancu ii si vad in Ghencea
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  17. #38
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,061
    Reputatie
    0
    Cea mai importanta echipa a momentului este Rapid, pentru fotbalul romanesc ar fi fain sa castige campionatul.

    Problema rapidistilor este educatia inclusiv a jucatorilor, punea Ionita un pic mana pe carte ajungea fotbalist..de echipe de calibru
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #39
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    mai e mult pana departe !
    Libera La LAZIO !

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,796
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Cea mai importanta echipa a momentului este Rapid
    Aia slabutza!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Muta e noul fc botosani si slujitorul, fostele echipe vasale care isi reconsidera pozitiile. Ma rog, fiind amanat meciul cu botosani, inca nu stim daca Ieftinie chiar scapără amnarul pe coae sau vrea sa adoarma Mitzura.

    Acum stim si noi de ce a costat atat o mizerie de jucator cum e Neica Niminescu, zis Lewandowski printre poporenii din media aserviti tumorilor fecaliote. Include si vasalitatea acestei scursuri comunale, comuna Covaci, care s-a prostituat si aseara ca ultima tarfa.

    Suspect si meciul cu petrolul al umilitilor lui neica niminen pe skiuri. Nenorocitii incearca remontada cu blaturi si nenorociri, ca in perioada premergatoare puscariei 👍 Nu ai cum sa pierzi in fata unei echipe care ia 10 mui intr-o saptamana. Dar la noi se poate, astea sunt moravurile.

  21. #42
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,061
    Reputatie
    0
    Primul meci urmarit de la debut si pare unul fain, CFR:Sepsi 1-1
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •