View Poll Results: Cine va fi in "Big 4" la finele acestui sezon?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    7 63.64%
  • Liverpool

    7 63.64%
  • Arsenal

    3 27.27%
  • Chelsea

    5 45.45%
  • Manchester United

    3 27.27%
  • Tottenham Hotspur

    2 18.18%
  • Newcastle United

    4 36.36%
  • Alta, numiti-o!

    1 9.09%
Multiple Choice Poll.
Page 54 of 64 FirstFirst ... 4445253545556 ... LastLast
Results 1,114 to 1,134 of 1342

Thread: Premier League 2022/2023

  1. #1114
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    1-0, portarul irelevant. Trebuie sa duci mingea pana in poarta ca sa le dai gol astora!
    Cand se retrage barbosul asta enervant?


    Bravo Newcastle! Asa se castiga un loc de CL! Greu sa fie egalati acum!
    Stiu anu trecut cand au facut 1-0 la ei acasa, n-am mai avut nici o sansa sa egalam.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    2-0 scurt si meritat. Scorul putea fi si mai mare.
    Iar United tremura si pt locu 4 daca Spurs bate maine.
    Cu un golaveraj superb de... +4.
    Nu stiu daca ti se permite in CL cu golaveraj negativ, dar ar trebui interzis.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1116
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    La fel ca si Liverpool, foarte slaba Man Utd in aproape orice deplasare.

    Grea batalia ptr locul 4, dar poate gafeaza Spurs
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #1117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Exista un avantaj fata de Spurs de meciuri in minus.
    Dezavantajul e ca l-au pierdut pe Conte, cum era pe banca, cum jucau infect.
    Fossil football. Pacat ca a avut operatia aia ca altfel erau deja pe vreo 6-7.


    Mai exista un avantaj, aveti program clar mai usor decat toate celelalte contracandidate.
    Ar fi o mare rusine sa nu prindeti top 4 la ce forma a avut Rashford sezonu asta.
    Last edited by Johnny D; 2nd April 2023 at 20:45.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1118
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,354
    Reputatie
    0
    United a pierdut în deplasare la Arsenal, City, Newcastle, Liverpool și a scos 1 punct la Chelsea.

  6. #1119
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,354
    Reputatie
    0
    Hai ca am scãpat de Potter. Poate merge la Luton Town acum. Cicã rãmâne ceva interimar pânã la varã. Nu m-ar mira sa vina Rodgers sau poate chiar Conte.

  7. #1120
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    La Chelsea vad intre Conte si Nagelsmann si Luis Enrique acum.

    Zidane nu cred ca se risca si nici Poque.
    Last edited by YoNuTzz; 2nd April 2023 at 23:52.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #1121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Din ce-am inteles, Pochetino a refuzat slujba la fosta lui echipa care l-a facut mare: Tottenham.
    Acum bietele gaini pe minge de baschet, vor trebui sa astepte dupa ce-si alege Chelsea antrenorul.



    Si chiar auzii ieri intr-un podcast spursac ca Tottenham e a 4-a echipa din Anglia ca nr. de suporteri in lume.
    Oare cine-o fi pe primele 3 locuri? United, Liverpool si Arsenal? Nu e putin lucru.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1122
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Enervantul Kane isi face datoria, obtine un rosu ce nu poate fi intors la VAR.

    Penalty si gol tot Kane iar United e pe 5.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1123
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Sau nu. Nebunie in toata regula la Everton!

    Rosu in minutu 89 pt Moura, egalare in minutu 91 cu un super sut!



    PS: Sau da, Spurs ramane pe 4 chiar si cu egal credit golaverajului extraterestru a lu United.
    Last edited by Johnny D; 4th April 2023 at 00:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Title contenders Man United are fighting to stay in top 4!

    https://www.youtube.com/shorts/vdwPl6Q4W5s

    Ma pish pe mine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1125
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,354
    Reputatie
    0
    Tu nu vezi ca Spurs au 2 meciuri în plus? Sunt practic pe 6, și Brighton o sa ii depãșeascã, care are 3 meciuri în minus.

  13. #1126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Vad dar clasamentul e clasament.

    Mai lasa-ma un pic sa ma sparg de ras cu Troopz, omul nu e normal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1127
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Important e sa nu ajunga Liverfool acolo. Am fi lipsiti de cele mai bune meme-uri pe care le-am citit in ultima perioada din fotbalul englez. Nici alea cu Spurs sau United nu sunt rele, dar Van Dijk cu poÅŸetuță, profilul lui Trent cu fața lui Maguire etc sunt safe bet all the way 🤣

  15. #1128
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Un mic bypass. Ok, nu unul mic, unul foarte mic - e vorba de Richarlyson 🤣

    Doua goluri a marcat sezonul asta Richy gol, ambele cu Wolves (a/d). Pt ambele a luat galben pt ca si-a scos tricoul. Ambele au fost anulate de var. Hilarious 🤣

    Gizãs a marcat 5 goluri, s-a operat la genunchi, a luat 4 luni pauza, apoi a marcat doua goluri la revenire. Intre timp, Richy gol inca asteapta primul gol al sezonului. Hi-hi-hilarious 🤣

  16. #1129
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Asta sa i-o spui lu JJ si retardatului care face selectia Braziliei.
    Si care e responsabil c-a bagat panarama aia titulara in meciurile decisive la CM, ca sa-i culce orice sansa.
    Nu stiu cum pot vedea astia fotbalist acolo, cand nu e in stare sa faca o preluare daca meciul e cu presiune.
    Iar pasele, in primul om, ca o gaina fara cap. Genul ala de atacant cel mai spurcat posibil, care se-ataca singur.
    Acuma si suporterii Spurs se mira c-au dat 60 de milioane pe el, dar la inceput de sezon ne scoteau ochii ca e mai bun ca Jesus. Cand colo eu care ziceam ca e cam la nivelul lu Nketiah l-am supraestimat.

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Gizãs a marcat 5 goluri, s-a operat la genunchi, a luat 4 luni pauza, apoi a marcat doua goluri la revenire.
    Si a fost si dezamagit la schimbare, a aparut si stire pe net desi era evident din meci.
    Bietul de el a vrut sa dea hat-trick dar Arteta nu l-a riscat, mai important e sa fie 100% cu Liverpool.
    A inteles si el imediat treaba asta dar omul are pasiune 1000% pentru fotbal, orice secunda trebuie jucata.
    De aceea ramane jucatorul meu preferat de la Arsenal, oricat ar fi Saka de mare talent din pepiniera si mare scula in devenire.


    Bine, se stie de ce e jucatorul meu preferat, motivul secundar e ca are un control fabulos al mingii, cum rar mai vezi in ziua de azi. Motivul principal e ca are un nivel de sacrificiu pe teren cum eu unul n-am mai vazut. E jucator mic de statura si destul de sfrijilit dar intra in adversar si nu cu securea, ci cu capu si se bate cu cate doua namile de fundasi centrali ca si cum ar fi genu ala de atacant mare cat dulapu fara seamãn de propria integritate fizica. Asa ceva nu exista la atacantii tehnici niciodata, dar niciodata, doar daca nu cumva e vorba de Ibrahimovic care are 2 metri si kung fu in vene! Atacantii tehnici fug de adversar, mai ales daca e namila de fundas central, nu se bat cu el! Astfel ca mijlocasii si fundasii coechipieri cand vad treaba asta, sunt motivati de 2 ori mai mult decat de obicei si altfel participa-n meci! De ce crezi ca anu asta toti dau randament mai bun, si cei vechi? Ca observa ce nu s-a mai observat inainte, un dar ce rar ti-e dat sa vezi ca suporter si mai rar ca si coechipier: un gladiator de talie mica, cu rol de vrajitor dar ambitii de tanc! Nu exista ceva mai frumos si mai de admirat in sport.


    Astept primul moment cand Xhaka nu se va mai abtine si-i va fute-un cap in gura unui adversar, care cu 3 secunde inainte tocmai il lovise pe Jesus. Va fi momentul meu preferat indiferent de cost, indiferent de rezultat. Sper doar sa-i mai dea si-un sut in tzoaie cand se va tavali pe jos ca ultimul circar, cu borshul dat pe nas. Concediu platit de la juma de an la un an pentru elvetian. Si bine meritat!
    Last edited by Johnny D; 4th April 2023 at 10:04.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1130
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,354
    Reputatie
    0
    Ultimele 5 meciuri dintre Chelsea și Liverpool au fost egaluri. Chelsea vine dupã doua meciuri acasã cu Everton și Villa, unde a scos doar 1 punct, Liverpool vine dupã un sezon foarte slab în deplasare. Vãd cã Klopp a bãgat multe rezerve azi. Sa înceapã noua erã la Chelsea cu o victorie.

  18. #1131
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Explica-mi te rog de ce tot jucati cu panarama aia de Havertz in fata! Am inteles ca un sezon a trait din golul ala din finala CL, dar suntem deja pe finalul celui de-al doilea sezon! Carpaciul e o carpa iesita din comun si va tufe toate fazele, din 30 de faze poate da 1 gol pana la urma.
    Last edited by Johnny D; 4th April 2023 at 22:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1132
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,354
    Reputatie
    0
    Nici nu prea ai cu cine juca acolo. Prea multe ratãri și azi. Sper sa nu fie iarãși 0-0 ca în tur.

  20. #1133
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Fii atent ce bulanos e kkciosu.


    De-aci Chelsea nu mai pierde, trebuie sa castigam pe Anfield, vin astia cu moralul spart!
    Si obositi cat de cat, daca nici acum nu-i bati...


    Dar idiotul tot idiot, da gol cu mana dupa ce rateaza singur cu portaru! Anulat, evident.


    Mai jucati cu el tot titular!


    Voi sunteti chiar idioti, si ce daca n-aveti atacant de valoare ca sunt toti morti, jucati cu alt jucator ca aveti valori o gramada. Bagati un mijlocas mai solid si jucati cu 9 fals si-ati rezolvat. Dar unde nu e cap, vai de picioare... N-ai cu cine si cam asta e.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1134
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Aveti un singur jucator pe care as da 120 de milioane sa-l aduc la Arsenal, Reece James, restu n-am ce. Inca va felicit ca ni l-ati furat pe Mudryk, ca sa putem noi lua o scula de 4 de ori mai ieftin in loc.


    2-1 Villa care trece peste Liverpool. Good ebening!
    Last edited by Johnny D; 4th April 2023 at 23:33.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •