Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 32

Thread: Onlyfans

  1. #1
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1

    Onlyfans

    Hai lasati vrajeala ca stiti foarte bine ce e si cu ce se mananca.

    La care ati fost abonati si la care ati ajuns sa dati?Sau tot virgini?

    Apropo,Bia Khalifa e 5-600 euro daca vreti sa dati acolo.Face de toate fata.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0


    Tot virgini.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Ma asteptam.

    Dar in acelasi timp ma gandeam ca poate in tristul etern al vietii voastre mai vreti sa si fwteti ceva nu doar pe dreapta.

    M-am inselat.

  4. 12th September 2022, 12:03
    Reason
    2

  5. #4
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    hehe

  6. #5
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    N-am intrat pe chestia asta pentru ca nu vad de ce as face-o.
    De aceea nu stiu daca e o mare platforma de bagaboante mondiale sau fenomenul asta se manifesta mai mult in tari mai sarace precum a noastra.

    Oricum ar fi, mi-as pierde orice bruma de respect fata de propria persoana daca as ajunge sa platesc sa vad niste mizerii tunate prost precum Bia Khalifa. Gasesti gratis chestii mult mai atractive, chiar si pe GSP (ca sa fiu ontopic pe OLS). N-auzisem de asta care a plagiat numele unei curve mai celebre (si nu vad de ce trebuia sa fi auzit), dar m-am uitat rapid pe net sa vad despre ce e vorba.
    Nici daca mi-ar da ea banii asta nu as putea sa dau la ea, poate m-ar tenta daca as sta izolat pe o insula fara femei vreme de vreo 5 ani. sau mai degraba vreo 7 ani.
    Nu mi se pare nici macar subiect de manufactura pentru adolescenti tocilari.
    Nu vreu sa jignesc gusturile nimanui, dar mi se pare boccie cu spume. Si cred ca daca mai si vorbeste atunci ma inmoaie pe durata nederminata. Pe bune, scursura asta are fani? Da' de ce?
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  7. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Raule.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #7
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    N-am intrat pe chestia asta pentru ca nu vad de ce as face-o.
    De aceea nu stiu daca e o mare platforma de bagaboante mondiale sau fenomenul asta se manifesta mai mult in tari mai sarace precum a noastra.

    Oricum ar fi, mi-as pierde orice bruma de respect fata de propria persoana daca as ajunge sa platesc sa vad niste mizerii tunate prost precum Bia Khalifa. Gasesti gratis chestii mult mai atractive, chiar si pe GSP (ca sa fiu ontopic pe OLS). N-auzisem de asta care a plagiat numele unei curve mai celebre (si nu vad de ce trebuia sa fi auzit), dar m-am uitat rapid pe net sa vad despre ce e vorba.
    Nici daca mi-ar da ea banii asta nu as putea sa dau la ea, poate m-ar tenta daca as sta izolat pe o insula fara femei vreme de vreo 5 ani. sau mai degraba vreo 7 ani.
    Nu mi se pare nici macar subiect de manufactura pentru adolescenti tocilari.
    Nu vreu sa jignesc gusturile nimanui, dar mi se pare boccie cu spume. Si cred ca daca mai si vorbeste atunci ma inmoaie pe durata nederminata. Pe bune, scursura asta are fani? Da' de ce?
    Pardon,noi aici suntem heterosexuali toti.

    Deschide o discutie pt homosexualii tai altundeva.

  9. #8
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Mah chiar ca incep sa inteleg de ce unii devin gay, le-au aratat parintii momai din astea cand erau mici si s-au speriat pe viata saracii.
    Uita-te si tu cum arata, e un fel de bromura ambulanta, creaza impotenta spontana, e solutia pentru reducerea accelerata a pop.ulatiei in conditii de pace:
    https://www.protv.ro/suntcelebru/sti...iei-buble.html

    Singurul lucru pe care l-as da la asta ar fi pomana daca as vedea-o cu mana intinsa. Inspira mila la cum arata.
    Poate ca ar merge in teatrele de operatiuni unde esti jegos cu zilele si nu faci mofturi prea multe intre doua asalturi si trei bombardamente.
    Pe de alta parte inteleg ca totul s-a schimbat si oamenii se multumesc cu ce au: fotbalul lui Burleanu si Gigi, Abibasi, Panasonig, Bia Khalifa, copii mai putin reusite ale originalelor.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  10. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Raule.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #10
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Pai nu? Sunt atatea femei frumoase in jur, de ce ai plati pentru una mai nasoala decat papusa gonflabila?
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  12. #11
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Pai nu? Sunt atatea femei frumoase in jur, de ce ai plati pentru una mai nasoala decat papusa gonflabila?
    Pentru ca TU esti un urat sarac la care nu se uita nimeni.

    Plus clout.Le bifezi.Le treci pe lista.Ca si cu Alina Plugaru,Simoan Trasca etc.

    Ca deaia esti barbat.

    Sigur,nu e valabil in cazul vostru.

  13. #12
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Ok, am inteles acum: eu sunt un urat sarac la care nu se uita nimeni si de aia umblu gratis cu tipe misto, cata vreme TU esti un baiat frumos si bogat la care se uita toata lumea insa preferi sa o pui pe bani cu hibride din astea nasoale. Adica cum ar veni le faci in ciuda saracilor si femeilor bune. Foarte tare aroganta asta.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  14. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ei, ei, intr-o discutie cu cine e cel mai urat d.p.d.v. al femeilor, nu am rival. Si daca as avea 17 miliarde de euro sa impart intre ele, tot numa cele mai flamande si mai sparte din ele s-ar uita la mine, si asta pentru maxim 5 minute, timp de un orgasm si jumatate cu indulgenta.

    Partea buna e ca ma doare fix in pwla de toate femeile din lumea asta. Fericirea se poate atinge de unul singur cum zicea pana si bietu Buddha, om ce nu avea acces la informatiile de azi, nici pe departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #14
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Ok, am inteles acum: eu sunt un urat sarac la care nu se uita nimeni si de aia umblu gratis cu tipe misto, cata vreme TU esti un baiat frumos si bogat la care se uita toata lumea insa preferi sa o pui pe bani cu hibride din astea nasoale. Adica cum ar veni le faci in ciuda saracilor si femeilor bune. Foarte tare aroganta asta.
    Cand am zis TU nu ma refeream la tine neaparat ma refeream la cititorul care se simtea.
    Si dovedeste ca umbli cu tipe "misto si gratis" ca nu te crede nimeni.

  16. #15
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Aha, uite ca ne-am simtit vreo doi
    N-am ce dovedi, de ceva vreme sunt "la casa mea" asa ca am numai o tipa misto de ceva vreme incoace. dar de-a lungul vietii cred ca am bifat vreo cateva tipe misto. Toate gratis, nu ca sa le bifez, pur si simplu s-a intamplat. Si m-am mai ferit intre timp de cateva tentatii. Desigur ca "misto" e relativ la gustul fiecaruia. Oricum nu ma laud cu asta si nu vad de ce as face-o, nu vad care-i meritul. Poate doar ca au fost cu mine pentru orice altceva dar nu pentru ca le-am platit.

    Ionele, poti sa fii urat ca noaptea si relativ sarac, daca dai pretul corect poti sa fii cu oricare dintre bulendrele astea. Asta nici nu-i scumpa, cica 5-600 de marafeti. E ca la Carrefour, daca ai bani sa iei mustar il iei si gata, doar asta conteaza. Poti incerca daca te tenteaza, ai sa vezi ca am dreptate.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  17. #16
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    m'aitza e pe invers...cat despre...
    a propos, ti-ai gasit!

  18. #17
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Vazand scorul postat de Dieci si poza postata de Uti.. Bre, ceva imi iese cu minus la afacerea asta.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  19. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    m'aitza e pe invers...cat despre...
    a propos, ti-ai gasit!
    Invers cand e vorba de wc wcsbisti, fut la rand, fara numar.
    De fapt nici chiar pe invers, ci bisexual, fut orice.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #19
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    am auzit de tine, se vb la zalau si imprejurimi

  21. #20
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Aha, uite ca ne-am simtit vreo doi
    N-am ce dovedi, de ceva vreme sunt "la casa mea" asa ca am numai o tipa misto de ceva vreme incoace. dar de-a lungul vietii cred ca am bifat vreo cateva tipe misto. Toate gratis, nu ca sa le bifez, pur si simplu s-a intamplat. Si m-am mai ferit intre timp de cateva tentatii. Desigur ca "misto" e relativ la gustul fiecaruia. Oricum nu ma laud cu asta si nu vad de ce as face-o, nu vad care-i meritul. Poate doar ca au fost cu mine pentru orice altceva dar nu pentru ca le-am platit.

    Ionele, poti sa fii urat ca noaptea si relativ sarac, daca dai pretul corect poti sa fii cu oricare dintre bulendrele astea. Asta nici nu-i scumpa, cica 5-600 de marafeti. E ca la Carrefour, daca ai bani sa iei mustar il iei si gata, doar asta conteaza. Poti incerca daca te tenteaza, ai sa vezi ca am dreptate.
    Nu ai ce dovedi pentru ca nu ai cu ce dovedi.
    Esti un hodorog expirat care vorbeste din amintirile triste de acu 20 de ani.
    Daca te duci intr-un club rad femeile de tine.Stai intr-un colt si tragi de un pahar de ceva ieftin toata seara pana te dau aia afara ca ai pipait bodyguardul.

  22. #21
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Vazand scorul postat de Dieci si poza postata de Uti.. Bre, ceva imi iese cu minus la afacerea asta.
    Da,contul tau.

    Hahhahahahahahahaaa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •