Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: Onlyfans

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    am auzit de tine, se vb la zalau si imprejurimi
    N-o lua si tu in sens propriu, ca devii... proprietar!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Nu ai ce dovedi pentru ca nu ai cu ce dovedi.
    Esti un hodorog expirat care vorbeste din amintirile triste de acu 20 de ani.
    Daca te duci intr-un club rad femeile de tine.Stai intr-un colt si tragi de un pahar de ceva ieftin toata seara pana te dau aia afara ca ai pipait bodyguardul.
    asa este, beau lichior de cirese la 50 ml, trei babe ranjesc cu toti cei trei dinti cand ma vad si il pipai periodic pe nea Vasile care e la intrarea din clubul pensionarilor. Nu ma pot compara cu tine care bei whisky din sticla si ai momente vesele dand cu bani cu bani fara numar in bagaboante resapate care acum cica sunt vedete, dar altadata ar fi facut furori eventual la clubul Grivita Rosie si al fabricii de conserve din Sulina.

    I-auzi cat de tare e asta: La unul dintre interviurile pe care le-a acordat la Antena Stars, ea a vorbit despre studiile pe care le-a absolvit. „Am 8 clase, dar ce crezi… nu vreau să mă afecteze chestia asta. Mai citesc cărți, încerc să mă mențin cultă. Asta e si influenterita cica, bah esti nebun? nu stiu daca sa rad sau sa plang de aia de se lasa influentati de ea.
    https://www.libertatea.ro/entertainm...pro-tv-4277759
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  3. #24
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    asa este, beau lichior de cirese la 50 ml, trei babe ranjesc cu toti cei trei dinti cand ma vad si il pipai periodic pe nea Vasile care e la intrarea din clubul pensionarilor. Nu ma pot compara cu tine care bei whisky din sticla si ai momente vesele dand cu bani cu bani fara numar in bagaboante resapate care acum cica sunt vedete, dar altadata ar fi facut furori eventual la clubul Grivita Rosie si al fabricii de conserve din Sulina.

    I-auzi cat de tare e asta: La unul dintre interviurile pe care le-a acordat la Antena Stars, ea a vorbit despre studiile pe care le-a absolvit. „Am 8 clase, dar ce crezi… nu vreau să mă afecteze chestia asta. Mai citesc cărČ›i, încerc să mă menČ›in cultă. Asta e si influenterita cica, bah esti nebun? nu stiu daca sa rad sau sa plang de aia de se lasa influentati de ea.
    https://www.libertatea.ro/entertainm...pro-tv-4277759
    Cine se lasa influentat de ea?Tu cand te masturbezi probabil.
    Ce conteaza cate clase are?fStim toti ca e proasta rau dar fata se descurca,face mai mult decat faci tu pe luna stai chill.

    Dar ce am zis e adevarat-esti un rupt.Simplu.
    Cand o sa trimiti dovezi o sa putem discuta altfel nu are rost.

  4. #25
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Sunt un rupt, ai dreptate. Sau n-ai.
    Dovezi trimit doar la tribunal, altfel nu am ce sa-ti demonstrez tie. Sa pui tu dovezi cu califa pe feisbuci ca sa fii invidiat si stimat. Hai ca ti-am facut trafic destul. Sanatate si virtute.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #26
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Nu ai cum sa demonstrezi aia da.
    Nu pun dovezi pe fb,aia e pentru cocalari ca tine.Dupa afla lumea si se haladeste nebuna stii ce zic?

    Vorbesti tu de femei....dezvirgineaza-te prima oara si dupa poti scoate capul.

  6. #27
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Recomand poe Roxana Mihaela(blonda din Constanta) dar si pe Betty din Constanta(aia bruneta tatuata) de o arde pe la Bucuresti.

    Mai schimbati monotonia masturbarii macar.Daca e poate chiar dati acolo dar la ce salarii aveti voi nu cred.

  7. #28
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Hai ca ti-am facut trafic destul.
    cu ce?

    zece> mai expune-ne din experienta ta vasta & variata. m-am saturat de viata mea din sihastrie.
    cand am sa fiu mare, ca tine vreau sa devin!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  8. #29
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Pai nu prea ai cum.

    Femeile rad de tine ca esti pocit si nu ai marfa.

  9. #30
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Carmen Electra a dat drumul la only.

  10. #31
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Acu ca a fost executata silit e o sansa buna sa va incarcati norocul la Lori Chivu.

    Dar sa aveti un obraznic de vreo 1000 euro la voi.

  11. #32
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    300 euro la Daniel Crudu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •