Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 68

Thread: Etapa 5 2022/2023

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Voi 2 sunteti asa prosti, de fara instructiuni nu vi-l stiti giugiuli singuri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Voi 2 sunteti asa prosti, de fara instructiuni nu vi-l stiti giugiuli singuri.
    incearca sa reformulezi, sa editezi, daca te duce tavanul. nu se intelege mai nimic din mazgaleala ta
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #45
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,950
    Reputatie
    0
    Un lider neasteptat.
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Petrolul a marcat Rapid. Nu mai revine
    Arde la Bordeaux avem de unde servi vin...?!
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    incearca sa reformulezi, sa editezi, daca te duce tavanul. nu se intelege mai nimic din mazgaleala ta
    Sa va bucurati de barzoi singuri fiecare sau reciproc, dupa cum va sunt poftele! Poftim!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    trag linie dupa jocul de ieri si ajung la concluzia ca haterii, care au stat la panda ca de obicei, si-au bagat din nou unghia in gat. forta Steaua, fmm GgB!

    un scurt coment despre florinel_limbricul de aur. intrebat fiind daca primeste o oferta de la crapid a zambit imbecil croncanind "daca vin cu banii". du te ba in ma ta de balaoana borata...

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    trag linie dupa jocul de ieri si ajung la concluzia ca haterii, care au stat la panda ca de obicei, si-au bagat din nou unghia in gat. forta Steaua, fmm GgB!

    un scurt coment despre florinel_limbricul de aur. intrebat fiind daca primeste o oferta de la crapid a zambit imbecil croncanind "daca vin cu banii". du te ba in ma ta de balaoana borata...
    Toti fecesebistii abia asteapta sa ajunga la o societate serioasa precum Rapid.

  8. #50
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Superliga de cacao cu super meciuri azi. Zero barat fotbal în 2 meciuri. Până mâine de jucau, nu marcau niciuna din cele 4 echipe care au jucat.

  9. 15th August 2022, 22:42

  10. #51
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    cea mai idioata decizie din seara asta a fost sa ma duc sa vad meciul asta... Nu avem cum sa aven echipa națională... cu campionatul asta...

  11. #52
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Păcat de bara lui Paraschiv, eram pe primul loc acum...aia e, ne mulțumim cu locul 2 pana etapa următoare când preluam șefia.

  12. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Doar eu vad blat pe aici. Ma rog, probabil e delavarsta

    Cand nu se vrea nimic la un meci se joaca pe undeva la maxim 25 metri de poarta adversa indiferent de cine are posesia. Asa e bine si sigur. In caz ca se intreg cu gluma si vine un gol ceva, trebuie apoi arbitru sa intervina cu un penalty si/sau un rosu ca sa echilibreze acolo. Ar fi fost complicat.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #54
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    pt ce sa fie blat?

  14. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Păcat de bara lui Paraschiv, eram pe primul loc acum...aia e, ne mulČ›umim cu locul 2 pana etapa următoare când preluam Č™efia.
    Profitorilor de Holban.
    Incredibil cum carpa aia inca are loc nu doar in Liga 1, dar la Iegemonista...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #56
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    pt ce sa fie blat?
    Dupa golul cu Columbia, blatul e urmatorul lucru la care te gandesti cand vine vorba de Hagi. Si penalty-ul ratat la Sofia, dupa care am ratat calificarea la Euro 92. Asa ca nu e de mirare ca lumea face legatura cu blatul cand vede nasul rosu, numele Hagi a ajuns sinonim cu blatul, slugarnicia, nesimtirea si vopsitul.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  16. #57
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Dupa golul cu Columbia, blatul e urmatorul lucru la care te gandesti cand vine vorba de Hagi. Si penalty-ul ratat la Sofia, dupa care am ratat calificarea la Euro 92. Asa ca nu e de mirare ca lumea face legatura cu blatul cand vede nasul rosu, numele Hagi a ajuns sinonim cu blatul, slugarnicia, nesimtirea si vopsitul.
    Aiurezi.
    Rau.
    Inafara de golul cu Columbia probabil ca iti mai vin alte zeci de exemple:Supercupa Europei cu Kiev,intreg sezonul 85-86 la Sportul,golurile din sezonul 2 la Real(Albacete,Utrecht,Osasuna,etc),5-1 cu Tara Galilor,Columbia in Franta,revenirea la nationala cu umilirea ungurilor in '99,cupa UEFA 2000,golurile CL cu Monaco,calcaiul cu Roberto Carlos,Bayern-Barca 96 CL,lovitura libera din derby in 99 cu Fener si as putea continua pana maine.
    Abia dupa aia vine Academia,Viitorul,Farul ec.
    Dupa aia IAKI.
    Dupa aia da, blatul.

  17. #58
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Se stie ca sezonul 85-86 a fost blatuit in totalitate pt ca haji sa devina golgheter. In ultimul meci marcase vreo 6 goluri, o mizerie de meci despre care am mai amintit. Nicu Ceausescu era guru-ul din umbra al acelei echipe. Stiu ca dadea prime mari la meciurile cu Dinamo, la alte derby-uri nu cred, nu am cunostinta

    A dat gol cu Utrecht. Bravo, ma! Ce era, finala de sampion lig?

    Haji este o jigodie si pt ca l-a terfelit pe Lucescu, dupa ce acesta l-a facut capitanul nationalei la 17 ani, apoi l-a transferat din tomberon, unde il pastra Real, la Brescia. Acolo, da, poti sa spui ca un an in serie B si unul in A a fost la cel mai inalt nivel din viata lui.

  18. #59
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Se stie ca sezonul 85-86 a fost blatuit in totalitate pt ca haji sa devina golgheter. In ultimul meci marcase vreo 6 goluri, o mizerie de meci despre care am mai amintit. Nicu Ceausescu era guru-ul din umbra al acelei echipe. Stiu ca dadea prime mari la meciurile cu Dinamo, la alte derby-uri nu cred, nu am cunostinta

    A dat gol cu Utrecht. Bravo, ma! Ce era, finala de sampion lig?

    Haji este o jigodie si pt ca l-a terfelit pe Lucescu, dupa ce acesta l-a facut capitanul nationalei la 17 ani, apoi l-a transferat din tomberon, unde il pastra Real, la Brescia. Acolo, da, poti sa spui ca un an in serie B si unul in A a fost la cel mai inalt nivel din viata lui.
    Nu cred ca nici un sezon nu a fost mai blatuit decat ala in care a castigat Otelul Galati campionatul ... ala a fost disgratia si scarba totala a fotbalului romanesc ! Daca banii aia din champions league ajungeau la steaua la poli sau rapid.. mai bine de jumatate din suma erau re investiti in fotbal .. asa ca... de cate ori va ganditi la blaturi si la campionate furate... luat in primul rand editita aia de campionat cand otelul galati a devastat la propriu fotbalul romanesc ! De acolo Declinul !
    Libera La LAZIO !

  19. #60
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Eu nu cred asa ceva. A fost un campionat jucat in limite acceptabile. O echipa care a speculat un culoar bun la campionat si cascavalul din CL, o echipa prăduita de 'finantatori', dar mai corect spus de creditori. Timisoara e recunoscuta pt orăcăielile si scuzele penibile de-a lungul anilor, cand a ratat cam toate obiectivele. Inclusiv acela, important, de a pierde barbateste un campionat in care a fost net inferioara. O echipa de pisde ai caror creditori au stat mai mult pe la tas si puscarie, cu cerseli penibile, ce credibilitate oferi acestor zdrente? Ei au facut blat cu Slobozia ca sa nu castige Dinamo campionatul, chiar in detrimentul propriei echipe 🤣 Acolo este o patologie aparte. Cand aud de fotbal cimisan ma gandesc la filmele alea horror, cand se duc unii in padure si sunt atacati de mutanti si alti cromagnoni. Wrong turn era o serie excelenta, timiseni vs restul lumii 🤣

  20. #61
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Oricand ar fi inceput declinul, nu au cum sa lipseasca din propozitie gunoaie ca jiji, fcsb, haji, ieftime, rotaru si alti tumori.

  21. #62
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    si tu ai dreptate .. dar totusi .. Otelul Galati .. in champions... si a facut tara de ras.. nu imi aduc aminte daca au dat macar vroun gol ..
    Libera La LAZIO !

  22. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Eu imi aduc aminte, au dat un gol.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •