Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 93 of 93

Thread: Etapa 4 2022/2023

  1. #85
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    😱

    Scuze, atunci. Eu ma informez din gsp, care a scris ca pleaca la Lausanne, pe un milion opt sute. De obicei le iese cand anunta transferuri dinspre Pipera si Mogosoaia, nu ma asteptam sa o comită. Poate au o comunicare mai bună cu Palatul, o relatie mai intimă 🤔

    Respect Mititelu si tuturor echipelor care au ajuns si se mentin pe munca lor in superligă Adrian mi se pare schimbat in bine dupa anii de puscarie. Chiar si ca discurs formal, care e mult mai coerent decat al altora. Cred ca, spre deosebire de alti puscariasi, el a si citit carti, nu doar a scris 👍

  2. #86
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Azi lăsăm entuziasmul acasă, ne dau pandelicii cu terenul în cap

  3. #87
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bage Ioane, mai ai multe tromboane din astea in desagă? 😆🤣

    Mni, s-o dus pe pla biletul de la primul meci. Mare antrenor pe banii consiliului comunal e si Sloboztariu asta, donle! 💩

  4. #88
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Later edit nu știam cât chef de joaca are Baba

  5. #89
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ba, da prost e cioboată ăsta! Cu ce se mai scoate si el, mai face cate un egal cu fcsb 🤣

    Nu pui om sa il blocheze pe cel mai bun om al gazdelor, care si suteaza si f bine. Iti da un gol de langa nimeni, dar tu il lasi in continuare. Si iti mai da unul, din drop, cu nimeni langa el. Ce **** mea antrenori si ekipe sunt astea, ma? 🥴

    Baba Hassan 👍

    Mi-aduc aminte de o partida de sah 🤣 jucata de 2 supercampioni. Dupa vreo 30 de mutari, s-a ajuns la o pozitie care mai fusese jucata cu vreo cateva luni inainte. Unul o stia, a facut exact mutarile deja analizate la vremea respectiva. Celalalt nu, a cazut in aceeasi plasa in care picase si pierzatorul primului meci. Modest, invingatorul a respins orice tentativa de felicitari. A zis, asa simplu, ca el doar a gasit la tabla partida pe care o stia deja. Asa si cu Baba. A gasit in iarba o echipa comunala care nu si-a facut lectiile, un antrenor de căcat care nu a studiat adversarul, apoi si-a facut magia obisnuita: sut, sut, 2-0 si dati-va-n **** mea de bugetari lenesi si nenorociti! 👍

  6. #90
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    penalty pentru pariuri a fost asta...

  7. #91
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Stii si tu ca un meci Botosani - Slujitorul suscita 0 interes. Doua echipe de slugi, compromise moral. Incearca ei sa vanda mizeria asta de campionat, dar e greu. Mai bine ma uit la Asii amanetului, in reluare, decat live, la meciurile celor 2 sobolani.

  8. #92
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    asta zic de ani de zile eu ... banii astia pe care ii dau idiotii astia pe capionat sunt extrem de mult.. si campionatu asta e supraevaluat .. ba chiar hyper evaluat..
    Libera La LAZIO !

  9. #93
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pe Alex Atzipitu asta am vrut sa-l luam?
    Bine ca ne-am razgandit pe parcurs.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •