Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 75

Thread: Etapa 3 2022/2023

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1

    Etapa 3 2022/2023

    29.07. 17:30 FC Argeș - 'U' Cluj
    29.07. 20:30 Farul Constanța - Chindia Târgoviște
    30.07. 17:30 FC Voluntari - UTA Arad
    30.07. 20:30 CFR Cluj - CS Mioveni
    31.07. 17:30 Petrolul Ploiești - Sepsi Sf. Gheorghe
    31.07. 20:30 Univ. Craiova - Rapid București
    01.08. 17:30 FC Hermannstadt - FC Botoșani
    01.08. 20:30 FCSB - U Craiova 1948
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Clonele noastre jalnice o să bifeze al treilea egal din noul circ de campioinat, de data asta cu super-Mutsii de la vest de Gara de Nord, în timp ce adevăratsii mei juvetsi o sa mulga toate punctele la <<dracu stie unde joaca aia ai (gun)oierului>>.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Da, urmeaza cel mai greu meci al campionatului pentru noi.
    Nici cum nu putem bate nici o Craiova, cu-atat mai mult p-asta mai tare.

    Ma rog, nu chiar nici cum, o batem cam o data din 5-6 incercari. Insa in deplasare foarte greu, poate ne-a venit si noua randul ca se vor consuma in Europa, cine stie, sa vedem.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4

  5. #5
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Meciul etapei ramane Hermannstadt cu botoseii, se poate inchide thread-ul pana luni seara ca sa scutim tastaturile de efort inutil

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Ce mandru e Clau, aproape c-a uitat de Dinamo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Tot conduce U Cluj de 3 etape, tot conduce!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Conduce pe dreacu'! Inca doua d-astea, sa vezi cum da Ardealu' pe Teleorman prof Linkar 🤗

    Craiova 19 și cât au ei acolo de cand s-au infiintat (gurile rele spun 2017) n-are nicio scuza sa nu bata cea mai slaba echipa din campionat, cvasilanterna fc fc fcsb. In rest, se joaca.

  9. #9
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce mandru e Clau, aproape c-a uitat de Dinamo!
    Dinamo rămâne în corazon dar cel puțin 3 ani doar pe Sibiu ii am în Liga 1 și stai ca încă nu jucăm pe municipal, sa vezi atunci nebunie 😎

    Ai lui Mititelu și Sepsi joaca cel mai ok fotbal, atât cât le permite nivelul grotesc din campionat.

  10. #10
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Sibiul pică oricum sezonul ăsta. Am înțeles ca au cesionat banii din drepturile TV, adică iar muriți de foame. Șansa voastră e sa se găsească 2-3 echipe mai slabe ca voi sau cu mai multe probleme financiare. Mioveni, Petrolul, U Cluj, cu astea va bateți la retrogradare.

  11. #11
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu mai tratați cu seriozitate tot ce se da prin presă cu problemele financiare asta v-o spun cu toată încrederea, situația e liniștită cu banii la Sibiu e încă enervant ca trebuie sa se joace la Mediaș meciurile de acasă dar mult nu mai durează. Se găsesc 3-4 echipe pe care sa le întreacă în clasament dar e încă devreme sa discutam despre asta.

  12. #12
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Toate primariile, ministerele camufleaza bani si influenză spre fotbal. Craiova lui Mititelu cred ca e o exceptie. Si Cfr, nu stiu exact la Botosani si Ploiesti. In rest, e jale, e jale, e jale. Nenorocitul ala de Hagi primeste sute de mii de la primarie. Fa, ma, buznis, da-te-n mortii *******! 💩Echipe (re)infiintate politic, altele pe perfuzii de consiliu local, retrocedari, parandaraturi. O echipa care se finanta corect am avut, Dinamo si aia a retrogradat. Acum stau mufati pe bugete locale, nu le mai put departamentalii 🤣 Felicitari, aveti superliga pe care o meritati.

  13. #13
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ba, ce a ratat Torje cu poarta de 7 metri in fața, goala ca Ana Prodan in pictorialele gsp. Frumoasa academie are rejele haji, n-ai facut nimic daca tu, primarie, nu bagi juma de milion sa po****rizezi blatul si slugarnicia celor doi eurocumnati 🤣

    Uite-acum incepe comuna voluntari cu comuna covaci. Derby mare de tot. Am un bax de nenea Iancu, ma doare la pulă. O buna propaganda facuta consiliilor locale, sa ne traiasca cei 33 de ani de la rivolutie, ca pristi ne_au lasat, si mai prosti ne_au gasit! 👍🤣

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Ce se-ntampla cu CFR?
    Se bate la Conference cu FC FCSB anu asta, bag deseama!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Nevermind, in 3 minute i-a rezolvat Debeliutul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Le pica și nocturna.

  17. #17
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Zlabi, ma, zlabi!

    Nu sa compara 4-2-ul la campioana ligii cu 4-2-ul la cam pioana morala. Primul a fost un chin , o rusine, al 2-lea e o minune, meciul verii, de 3 zile curg pelerinii la casele de bilete si cumpara tamaie si apa de la gargara sfintilor Cordea si Nicu Lindicu.

    Oare s-a reusit aranjarea intre puscariasii mititelu si fekali? Nu stiu ce face la recurs, dar, astazi, familia interlopa din Booveni isi poate spala o mare parte din pacate daca invinge mizeria poporului.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  18. #18
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    au dat 4 goluri .. deci sunt pe revenire..
    Libera La LAZIO !

  19. #19
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Nu ma mai intreaba Leo ce parere am de cel mai de kkt jucator din Univers ce-a venit la noi de la Dinamo via. CFR! Epic a fost in prima repriza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #20
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Costache nu are busola, alerga ca un nebun total aiurea, plus că e praf la finalizare.

  21. #21
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Doar nu credeti ca in Romania transferurile se fac pe ceva bibliografie. Se iau jucatori cum se trag cartile la Păcălici. Stati sa vedeti ce a tras Fekali la 1.700 🤣 Costache asa e de cand s-a apucat de fotbal. La Dinamo, imi aduc aminte un meci, a alergat tot terenul, a intrat in careul mic, a intors portarul din fentă siiii... in loc de pasa usoara la un coechipier sau un sut calm, cu latul, a tras cat a putut, din 3 metri, in bara exterioara. Ii zbura capul de pe umeri daca ricoșa mingea inapoi. Nu e baiat rau, dar nu are creier. Fizic, nu e caterinca. El functioneaza pe niste impulsuri, ca Frankenstein. Cercetatorii inca il studiaza. In schimb, Mățan s-ar putea sa fie ok, cred ca s-o fi saturat si el sa auda de la Iulian ce mare speranță este 🤣

    Donde es Dugandzic? E, lasati 🤣

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •