Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 77 of 77

Thread: Etapa 1 2022/2023

  1. #64
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    unde vezi tu, prostovane, furt cu var? cand de fapt a fost invers, amintesc doar hentul din careul clujenilor ptr care nu am insistat la ora meciului asteptand reluari la final. si nu o spun doar eu, asa ca marsh in tigania ta din zalau si bate la nicovala.

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    S-a vorbit la TV si a aratat faza de cateva ori pe DIGI la emisiunea de imediat dupa, bai jignire de om!
    Atentie la limbaj, acolo in Oltenia vad ca sunteti multi tigani ca asa v-ati invatat sa vorbiti!
    De faza cu hent-ul ala s-a vorbit dar n-am vazut-o.
    Cert e ca faza din prima repriza cu cartonas rosu s-a vazut repetat si a fost rosu clar, VAR-ul s-a facut ca ploua.
    O sa auzi de la Craciunescu azi de acel rosu clar ca sa bagi bine la bostanul ala pe care-l ai degeaba!
    Cat despre hent, se va discuta si vom afla si acolo daca a fost sau nu.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    revine degeaba ioane... sa te scoata pyunic... asta inseamna titlul de anu trecut a foat luat degeaba...
    Era vorba de Sapunaru, n-are el treaba cu Pyunik. El are cu tiganii astia, auzi cum vorbesc!

    Si-apoi sa nu pui prastia cu pumn pe ei, zi tu SFer!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    ba sclavete din satra, parerea ta conteaza, una obiectiva si nu copy paste craciunescu, raureanu si alti kkti pansati ce comenteaza functie de simpatii. da ce sa ti cer, tot un kkt pansat cu ifose de 'telectual, asa ca nchei si repet, marsh la nicovala.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Parerea mea, rosu clar.
    Bine c-a contat.


    Dar nu asta, trebuia aia din VAR sa vada ca sunt circumstante de rosu.
    Si sa-l invite pe nea fluieras sa se uite sa vada sigur ce si cum.


    Daca unuia de la Rapid i-a putut da rosu gunoiu in Liga a 2-a, pt cap in cap, tot in prima repriza!
    Aici trebuia sa dea 2 de rosu, unu in direct si al 2-lea la VAR.


    Dar cu furaciunea spurtishaguă nu te pui asa usor!
    Pe ei SFer, pe mama lor!
    Last edited by Johnny D; 18th July 2022 at 12:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    VAR cica rezolva problemele si nu vom avea discutii. Vad ca tocmai se dezvolta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Bine ca penalty au putut sa vrea! Ca unu nu le-a ajuns ca e putin. Ce dreku...
    Am cautat rezumat, am vazut ca faza de penalty nedat e in rezumat, talpa ridicata pe tibie ba!
    Si cu televiziunile fura astia bah, daca poti sa crezi asa ceva in anul de gratie al Domnului 2022!
    Au platit cred ca si arbitrul si Observatorul sa scoata faza aia din registrele de evenimente ale meciului!


    Si vin pe Giulesti! Pfoaaa... ce mama de bataie le dam, numa sa mai faca o d-asta cu talpa sus nepedepsita, sa vezi apoi...
    Tot valize, verighete, brichete, talpe sus si 2 penalty-uri pe meci le dam, pe toate le incasam deodata!
    Ca le e contul deschis si-l lichidam pe tot o data daca e sa fie.
    De jucat returul cu san marinenii aia de liga a 4-a, semi-amatoare, il vor juca cu juniorii!
    Last edited by Johnny D; 18th July 2022 at 15:11.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    VAR cica rezolva problemele si nu vom avea discutii. Vad ca tocmai se dezvolta
    sti care e cea mai buna parte la var? ca o sa se cam termine cu "cerselile" gen cu plonjoanele prin careul advers si la orice atingere sa tipe de zici ca ii taie cineva cu lama .. in alte oridine de ideei.. ar trebuii sa ii faca mai ""barbati"" pe fotbalisti astia mici care ne au mai ramas !
    Libera La LAZIO !

  8. #71
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Gata prima etapa daca doriti sa salutati campioana

    Ca idee, doar prezenta Sibiului acolo mai da culoare unui campionat absolut mizerabil. Nu stiu daca a mai spus-o cineva pe aici dar cred ca e momentul sa subliniem: Liga 1 e pentru loseri

  9. #72
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Nu stiu daca a mai spus-o cineva pe aici dar cred ca e momentul sa subliniem: Liga 1 e pentru loseri


    Domne, in lunga perioada in care ai lipsit s-au mai spus unele lucruri, cum ar fi astea doua: 1. O sa apari cu poze la primul meci al Sibiului. Si 2.


    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Oricum, o buna propagandă facuta ligii secunde, care se anunta adevarata superligă a Romaniei


    Mie mi-a placut ca pana si ne-a Cici m-a citat la greu dupa meci, mai ales faza cu "Unu doi, pac, se aruncă în cap" 🤣 Tipic fc fc fcsîbist, se leaga de a 3-a greseala in meci 🤣🤣 cand arbitrul facuse deja doua colosale in favoarea lor (rosu neacordat, gol valabil anulat de celebrul Antonie din Brăila).

  10. #73
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Da' nu mai merge sa pui poze de pe telefon, altfel va delectam cu atmosfera incendiara de la meciul cu Mioveni

  11. #74
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Aveti cu Miovenii lui Tiriplici? Deci, salutam campionii si etapa viitoare. Si uite-asa, parca vă văd Kaiserslauternul României.

  12. #75
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Pai cu Mioveniul am avut acum in prima etapa intoarce si tu sticla ala de lichior

    Urmeaza sa jucam in deplasare la chindia, nu vad probleme in a obtine victoria

  13. #76
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Inca sunt şocat cum echipele astea despre care vorbim, majoritatea mufate la bugetele locale ale unor comune in ruina, pe langa care localitatile din Donbass sunt Las Vegas, joaca in superliga romena de futbol. Si paladinii spun ca s-a facut dreptate 🤣

    A, sa stii ca beau licori extrem de limpezi, doar sticle in format HD. Vad mai bine ca multi ochelaristi si feisbucari de pe ols, care impart apa de la robinet cu plantele din balcon.

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Mie mi-a placut ca pana si ne-a Cici m-a citat la greu dupa meci, mai ales faza cu "Unu doi, pac, se aruncă în cap" �� Tipic fc fc fcsîbist, se leaga de a 3-a greseala in meci ���� cand arbitrul facuse deja doua colosale in favoarea lor (rosu neacordat, gol valabil anulat de celebrul Antonie din Brăila).
    Ce castraveti uscati... sa nu uitam ca astia s-au bucurat ca niste tarfe nefutute decat cu forta cand au pierdut pe teren si-au castigat la masa verde! Despre ce vorbim? Caractere? Nu au asa ceva, ma mir ca au identitati, adica carti de indentitati unde se pot uita sa vada cum ii cheama, ca pe de rost nu stiu toti. Majoritatea da, majoritatea... desi din aia tot majoritatea s-au dus la Steaua in Liga a 2-a, au ramas astia care nu stiu cum ii cheama toti buluc, langa Berbecali, alta nulitate cerebrala, cea care-i si caracterizeaza. Ce se-aseamana, se-aduna.

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    A, sa stii ca beau licori extrem de limpezi, doar sticle in format HD. Vad mai bine ca multi ochelaristi si feisbucari de pe ols, care impart apa de la robinet cu plantele din balcon.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •