Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 77

Thread: Etapa 1 2022/2023

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Alex Atzipitu la marcaj si 2-1 in loc de 3-0.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    STEAUA: Tarnovanu - V. Cretu, Dawa, Harut, S. Serban - Olaru, Edjouma, Oct. Popescu - Cordea, Fl. Tanase, Fl. Coman
    Antrenor: Gheorghe Becali si Anton Petrea.

    U Cluj: A. Gorcea - R. Romeo, Fl. Ilie, D. Ispas, P. Pirvulescu - Remacle, R. Pires, I. Filip - Tescan, Ad. Balan, Chipciu
    Antrenor: Erik Lincar
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Cluj astia, parca ii stiu de undeva

  4. #46
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Fura wcsb și cu var-ul. Senzațional a jucat U în prima repriză. Trebuia sa fie 2-0 deja pentru clujeni.

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    buhaha, balan si o bate de ametitii astia pusi in teren de ciobanul capitalist
    Last edited by delaoltenia; 17th July 2022 at 23:27.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #48
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Jucam frumos ... sper sa nu picam fizic în repriza a-2-a.

  7. #49
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    a jucat neasteptat de bine U pana acum.. sa vedem daca rezista fizic pana la sfarsit

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    a jucat neasteptat de bine U pana acum.. sa vedem daca rezista fizic pana la sfarsit
    eu cred ca vor duce fara probleme 90 de minute + prelungiri. un +10 centralului, tusierilor si celor din fata monitoarelor, referitor la asa zisul penalty din careul clujenilor, cred ca nu a fost, poate intentie.
    app, daca si la var avem de comentat dovedim ca suntem o natie de cretini.
    steaua, o aparare nesigura, mijlocasii abia daca au legat doua pase iar cei din fata au jucat la alibi. pohta lui gigi!
    Last edited by delaoltenia; 17th July 2022 at 23:49.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #51
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    oricum dario pretene.. cea mai buna miscare a fost VAR UL.. sa cam terminat cu 90% din furaciuni.. sa vedem domnu petrescu ce o sa mai faca campionatul asta.. ca nu mai are cum sa fure asa pe fata niciuna din candidate.. ca tot voi si ei o sa fiti acolo sus cred eu si anu asta

  10. #52
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    gresala copilărească...

  11. #53
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Ioane.. vau luat inprimire stelistii )

  12. #54
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    oricum dario pretene.. cea mai buna miscare a fost VAR UL.. sa cam terminat cu 90% din furaciuni.. sa vedem domnu petrescu ce o sa mai faca campionatul asta.. ca nu mai are cum sa fure asa pe fata niciuna din candidate.. ca tot voi si ei o sa fiti acolo sus cred eu si anu asta
    bravos, daca vb totusi de furaciuni urmareste penalty ul executat de crapidistul ala, albu, in meciul cu cfr ul. pur si simplu pasa la portar, sper sa stii si tu vorba despre natia aia de bronzati cocalari.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #55
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Managerul sistemului var in Romania este Alex cap de mop Deaconu. Sluga eterna a Mogosoaiei, inca de pe vremea cand era in activitate. Piciorizat de Vassaras dupa sutele de meciuri trantite la comanda, acest gunoi e maturat sub preș, de unde va candi in cintinuare a căcat.

    Au fost vreo 6 simulari in prima repriza, in mod normal spurcații trebuiau sa ramana in 7 din min 35. Nici nu e de mirare ca a dat penalty la o faza in care clujeanul i-a sters lustrul marelui golgheter de la 11m. O imprudența, dar la măgării din astea au jucat din min 1.

    Galbeb inventat la Romario, dupa care spurcații il cer le al 2lea la un henț in afara careului. Gol valabil la Chipciu, rosu la gunoiul de Serban.

    Var + fc fcsb _ U Cluj, deocamdata doar 1-1. O mizerie ce au facut in seara asta spurcaciunile.

  14. #56
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Au stat 2 min sa anuleze un gol marcat evident din offside de catre spurcați, vezi-Doamne pun ei șublerul pe faza (offside un metru), iar golul clujean l-au rezolvat in juma' de minut. Henț din pulă, nu aveau ce sa inventeze altceva. Baaah, ce nenorociti! 🤣

  15. #57
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    bravos, daca vb totusi de furaciuni urmareste penalty ul executat de crapidistul ala, albu, in meciul cu cfr ul. pur si simplu pasa la portar, sper sa stii si tu vorba despre natia aia de bronzati cocalari.
    Uitete la ce am la postat la meciu ala si am zis ca a fost un puisor de blat!

  16. #58
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    nu construim nimic, jucam la fel de lent si previzibil ca in trecut, cu toate ca echipa ar trebui sa fie foarte omogena.
    felicitari u istilor din cluj, in primul rand ptr prestatia din seara asta si nu in ultimul rand ptr trimiterea mizeriei din haznaua aia la matineu. tot respectul!

    vad in bara un bun prieten u ist din cluj te salut, stimabile!

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Uitete la ce am la postat la meciu ala si am zis ca a fost un puisor de blat!
    nu am vazut dar sa amintesti lui m'aitza si pulimii cu pedigree care latra aici.
    Last edited by delaoltenia; 18th July 2022 at 00:35.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #59
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Buna tare U sper sa tina pasu.. avem nevoie de echipele astea de traditie.. uitativa cati oameni au adus de la Cluj..

  18. #60
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Au stat 2 min sa anuleze un gol marcat evident din offside de catre spurcați, vezi-Doamne pun ei șublerul pe faza (offside un metru), iar golul clujean l-au rezolvat in juma' de minut. vbHenț din pulă, nu aveau ce sa inventeze altceva. Baaah, ce nenorociti! 🤣
    Si tu acum.. e la început.. tre sa se obisnuiasca si ei cu sistemul

  19. #61
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Pfff, ce iubire-n funduletz a primit echipa de meleoane a Brânzovenescului!
    Felicit deja echipa CFR-ului pt cel de-al șaselea titlul consecutiv.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    WCSB-istii astia fura si cu VAR, rosu clar la un tzaran din ala teenager pe camp in prima repriza, talpa sus pe picior. VAR-ul nema problema.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Ioane.. vau luat inprimire stelistii )
    Ii luam noi pe calic in Giulesti imediat inapoi.


    SFer a fost tinut pe tusa meciul asta tocmai ca sa-si antreneze prastia cu pumnul!
    Nu mai vrem sa scape nenorocitul doar cu o tavaleala pe dupa pancarde de data asta!


    Sapun la fel, odihnit, suspendat ca la carte cu CFR, revine in forta cand trebuie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    revine degeaba ioane... sa te scoata pyunic... asta inseamna titlul de anu trecut a foat luat degeaba...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •