Page 4 of 44 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 904

Thread: Liga 2 sezon 2022/2023

  1. #64
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Cine sta in intuneric si frig?
    Bai dar zici ca sunteti masina de propaganda a tovarasului Vladimir (era sa zic Pantiusa ),nazisti mai lipsea sa ne faci...


    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce, iar penalty? Incepe sa mai semene a Steaua.
    Eu de cand iti tot zic...
    Last edited by cip; 10th August 2022 at 11:42.
    granita la Orsova!

  2. #65
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cum nu stati in intuneric si frig? Atunci, de ce vrea userul timache sa faca sex oral cu primarul Friț si sustinatorii lui? Aveti conditii prea bune si vreti sa dati si sucevenilor? ☹️

    Stiu ca tu vrei sa cosmetizezi situatia, dar contributia userului timache si a trusturilor cnn, otv, a3, la aflarea adevarului, e devastatoare. Realitatea e, daca s-ar duce cineva la socrii lu' timache, cred ca si acum mai are cotețul de la porci construit din tevi de la sistemul de irigatii cu care s-au luptat majoritatea anticomunistilor 🤣

    Ce vreti, ma, am facut si noi revolutie cum am putut. Vorba unui luptator anticomunist din Vaslui.

  3. #66
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Jos palaria pt antrenorul vasile zicu, zis si flocea cel tînãr. Du-te, ba, in pisda *******, cu fotbalul tau toxic si subnutrit!

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Capitanul nu mai face concesii de cand a retrogradat Dinamo.
    Ba chiar de cand era cu gatu pe craca, acu aproape un an de zile.
    Dreapta - stanga, doar victime, victime, victime.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Unirea Constanta-Progresul 0-3!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Bravooo!!! Sa mai zica carcotasii ca suntem slabi!
    E doar Dinamo puternica, atata tot.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E-e, Progresu'!
    E-e, Progresu'!

    Bai, abia acum realizez ca am batut o mare echipa a Spartak-ului bucurestean. Asa victorie cu 3-0, in fieful fcsb, doar nenea Florin Vashken Halagian mai reusea, in epoca progresista de glorie.

    Selimbar - Policlinica 4-0
    Dumbravita - Dej 1-2
    Creepensia - Slobozia 1-2



    Uneori, ma intreb de ce se incapataneaza baietii astia din Cimis sa faca fotbal, cand au la indemana si alte sporturi mai putin contondente pt bugetele locale , cum sunt sahul si mersul pe bicicleta.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred cã e supãrarea unui om care n-a reușit sã ne cumpere, așa cum a fãcut-o cu alții

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Voi ati avut noroc maxim ca nu ne-am dat seama ca Rapidul ne-a dat panarama aia si-am bagat-o titular in prima etapa. Azi nici pe banca, nu e jucator nici de Liga a 3-a, si-n Liga a 4-a ar avea probleme sa-si gaseasca echipa daca lumea asta ar cunoaste putina dreptate! Si el joaca la Rapid in prima liga in 2021... pfai de pwla lu Cristos! Ati avut noroc maxim ca n-am jucat cu voi etapa asta si cu altii in prima cand am bagat panarama!

    Bucura-te ca poate cu cele 3 puncte cadou, v-am salvat de la retrogradare cu gafa asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am recunoscut ca sunt 3 puncte importante in fata unei contracandidate din play-out. Paradoxal, voua v-a prins mai bine, ca ati scapat de o nulitate colosala. E si vina antrenorului, insa o greseala recunoscuta, mno. Noi am bagat gunoiul sub pres inca o saptamana, desi sper ca Otelul lui Dorinel sa expuna aceasta gasca de impostori, sa sparga buboiul cu o victorie la Clinceni. Este inadmisibil, ba, sa se roage lumea de tine sa cumpere clubul, sau macar sa studieze documentatia, iar tu sa ii dai cu flit si sa gasesti scuze penibile. Din Bahamas, unde stai cu burta slinoasa sub umbreluta, cu cadane rubensiene care iti fac racoare cu labiile de un kilometru. Multa **** ********ilor zavalean si iacob, doua jeguri care sug ultima licarire de viata din trupul acestui mare club bucurestean, european, mondial si intergalactic !
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred cã e supãrarea unui om care n-a reușit sã ne cumpere, așa cum a fãcut-o cu alții

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    club bucurestean, european, mondial si intergalactic !
    Numit FC National aka Progresul Spartac!


    Dar nici cu Rapid nu mi-e rusine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post

    Selimbar - Policlinica 4-0
    Dumbravita - Dej 1-2
    Creepensia - Slobozia 1-2



    Uneori, ma intreb de ce se incapataneaza baietii astia din Cimis sa faca fotbal, cand au la indemana si alte sporturi mai putin contondente pt bugetele locale , cum sunt sahul si mersul pe bicicleta.
    Ești ușor ironic aici, cu cine ai vrea sa joace bãnãțenii când toți ai lor sunt plecați prin țarã pentru distribuirea de pepeni? 😈 Pana în octombrie nu au loturile de jucãtori definite

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0


    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar nici cu Rapid nu mi-e rusine.
    Nu MI-A FOST rusine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Azi avem un meci de urmatit: cei mai mari hoti incearca sa fure de la cei mai saraci! Cum dracu sa nu te uiti!

  14. #77
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Chiar ati avea ce sa furati de la Otelul, voi, timisenii. In primul rand fotbal unde victoria cu Juventus sta la loc de cinste, apoi cum se castiga un campionat. Jos palaria pt Dorinel, care a fost scuipat in Giulesti ca ultimul ocnaº, de ziceai ca e asasinul Rîmaru, asa ploua cu pungi cu piºat in jur. Cand omul joaca, finanteaza si bea pe banii lui, iti scoti palaria 👍

    Cea mai bogata comuna din Romania e Dumbravița, de unde si graba cu care municipiul Timisoara s-a grabit sa o alipeasca langa alte acareturi nu atat de onorabile. E chestie de cateva luni pana cand Dumbravita va deveni Adevarata Policlinica Timisoara (APT), organizatie non profit, pro zacuscã, harfe si inaltã prestidigitație: uite iepurasul, priviti iepurasii. Si la sfarsit, bomboana de pe coliva, tras de urechile clapauge din lada de gunoi a fotbalului, vesnic tanarul baron Miunhauzãn, jackie v aberescu 🤣

  15. #78
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Azi avem un meci de urmatit: cei mai mari hoti incearca sa fure de la cei mai saraci! Cum dracu sa nu te uiti!
    nu te uiti cand te pishi pe carpa aia cu maidanezi calare.
    esti tare mai timache, cu bune si rele in amarata asta de tara, cu apelul tau Romania a urcat 50 de locuri in topul celor mai fericite tari din lume.

  16. #79
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    😂👍
    fuck si eu ce pot!

  17. #80
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca fiind o țara de cretini, nici nu mã mirã nivelul aspiratiilor ei 🤣

  18. #81
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    cip .. prezent la """pretenii tai"""" Otelarii ? )
    Libera La LAZIO !

  19. #82
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    nu ii vad bine pe Dinamo .. adika ma refer la promovare ..
    Libera La LAZIO !

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Nici eu. Ar trebui sa ne pupe picioarele c-am jucat cu carpa aia de Florica cu ei.
    Cu alea 3p se pot salva. Sau poate doar le-am dat momeala?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    cu om in spate cu tot a dato ba frate...
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •