Page 28 of 44 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 568 to 588 of 904

Thread: Liga 2 sezon 2022/2023

  1. #568
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu m-am uitat decat 15 minute, dar si eu zic ca e incredibil sa nu poti bate o echipa atat de jalnica cum e Otelul. Probabil e cea mai slaba competitie din istoria ligii secunde. Daca aduceam si cãmile la meci, ziceam ca e liga unde castiga golanoiu trofee pe banda rulanta.

  2. #569
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Se vorbea de antrenorul rapidist a lu Dinamo cum c-ar fi aseMUIT cu Arteta. Nu stiu daca avem ce sa ne injuram reciproc pentru nimic ca de obicei, insa primul sfert de ora a seamanat cu ce se asteapta pe Anfield peste mai putin de 2 zile.

    Daca reusim ce-a reusit Otelul si anume sa scapam nevatamati din el, se zice ca va fi care pe care, ba chiar ca Arsenal ar avea prima sansa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #570
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Inevitabilul se produce, Ghezali ii arata retardatului, imbecilului si supozitorului de cururi puturoase de mUTIst Albu de Rapid cum se executa portarul din unghi, chiar din pozitie mai grea, de unde lobul e mai greu decat de unde erai tu! mUTIst idiot!


    Dar cand n-ai cu cine, n-ai nici antrenor, nu ai si asta e.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #571
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    cat de mult sa nu tin cu dinamo ... dar nu pot niciodata sa tin cu galati .... cel mai melteni si cei mai necivilizati suporteri din europa de est.. mesaje cu Haughy Bughy ... sau ****ri .. sau ce drq au mai pus azi .. imi e scarba rau de otelul ...
    Libera La LAZIO !

  5. #572
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Otelul si suporterii ei sunt cei mai hidosi din Romania !
    Libera La LAZIO !

  6. #573
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Dinamo si suporterii ei sunt cei mai frumosi din Romania !
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #574
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,050
    Reputatie
    0
    Dinamo mai aproape de Liga I N-am urmarit meciul, dupa scor pare diferenta mare...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #575
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Dau eu una caldã a fost mai greu meciul cu Cimisoara decât jocul de azi

  9. #576
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dinamo si suporterii ei sunt cei mai frumosi din Romania !
    Intre ei, asa se iubesc reciproc de-am auzit ca le place sa-si faca ochi frumosi unii altora.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #577
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,035
    Reputatie
    1
    Bai baiete, m-a pus dracu si am aruncat si eu un ochi. Parerea mea e ca echipa care va juca baraj dintre astea 2 n-are nici o sansa de promovare, eu zic ca Mioveni ar face scor de neprezentare cu astia. Poate doar Argesul sa fie mai apropiata de nivelul lor.

  11. #578
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Multumesc Dinamo!

  12. #579
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Evident ca niciuna din echipele astea nu trec de baraj. Bãtãlia e acolo pentru locul al doilea de promovare directã. Iași e deja promovatã.

  13. #580
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Bai baiete, m-a pus dracu si am aruncat si eu un ochi. Parerea mea e ca echipa care va juca baraj dintre astea 2 n-are nici o sansa de promovare, eu zic ca Mioveni ar face scor de neprezentare cu astia. Poate doar Argesul sa fie mai apropiata de nivelul lor.
    Galatiul n-ar avea nici o sansa. Dinamo ar avea una mica, pe ei ii vreau la baraj, in slubja sportului, competitivitatii si corectitudinii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #581
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,035
    Reputatie
    1
    Si care-i logica acestei dorinte?

  15. #582
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Sa ne distram, sa avem cea mai buna echipa la baraj.
    Si o gramada de suporteri de pe forum in spatele ei, asa cum trebuie.


    Suporteri (care-si fac singuri unii altora ochi) frumosi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #583
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ãsta e un meci care va explica peste ani misterul disparitiei otelarilor. Nu va trebui sa zgârmam țarana 65 de milioane de ani, ca in cazul dinozaurilor 🤣

    Sa zicem merci ca Mioveni nu prinde barajul si sa asteptam cu optimism (moderat sau ce plm facem? &#129315 un Ermanºtad sau U in blugi. Baietii care mananca fotbal tactic pe paine si la meci cacã giardia si oxiuri. Hai, ma, ce dreacu', sa vina baietii de la Azovstal ai lui Boschetãrãºanu! Ma doare in pooola!

    Pã mine kiar nu m-a emotionat meciul, doar valoarea de cãcat, zero, ze-ro, a asa-zisei favorite la promovare. Sa treci centrul de doua ori intr-o repriza, asta da performanta notabila. Adevarul e ca au facut ravagii in fața unor Țone, Buleicã si Lazãr. Cand am adus cativa baieti din liga a 6a franceza, care se antrenau prin parcuri cu nevastuicile, am schimbat raportul de forte 🤣

  17. #584
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,035
    Reputatie
    1
    Deci echipa mai buna la baraj cu sanse aproape 0 de promovare si echipa mai slaba promovata direct, ca sa fie si mai tare campionatul de anul viitor. Interesant.

  18. #585
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Intre ei, asa se iubesc reciproc de-am auzit ca le place sa-si faca ochi frumosi unii altora.
    Uite cine ne pupa-n tur
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #586
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Multumesc Dinamo!
    Am orbit. Mai bine ne injurai de direktia nabliudati si ana. Adica de parinți 🤣

    Sa fii mandru, Gioni, ca a marcat pana si progenitura marelui rapidist Fane Țîrã! Zis Pamela, pt kinoseuri 🤣 Cel mai slab fotbalist de liga 3 care joaca in liga 2 e la noi. Ar fi golgheter daca am juca doar cu Otelul. Si asta intrand doar 8 minute, la final 🤣

  20. #587
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Voi aveti impresia ca la baraj jucam cu Man City? Ca nu inteleg de unde avem noi 0% sanse si gloabele alea rapciugoase, din Sibiu si uatevãr, vor rezolva calificarea de pe tunel. Nu zic ca facem si dregem, dar ma uit si eu la liga 1, nu doar voi la liga 2 🤣 si inca nu realizez ce mare fotbal se joaca acolo la Pravale _Baba si macadamul de la Antold.

  21. #588
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,035
    Reputatie
    1
    Bre, eu n-am vazut multe meciuri ale lui Dinamo, ma raportez la ce am vazut in seara asta...daca U Cluj prinde un meci ca cel contra lui Hagi face scor de tenis cu voi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •