Page 10 of 44 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 190 to 210 of 904

Thread: Liga 2 sezon 2022/2023

  1. #190
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    stai pe faza, cand nu avem pe timache cu papusa aduci noroc. ptiu, sa nu te deochi

    uniiireaaa dej!

  2. #191
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    In minutu 96 din returul barajului acu un an si ceva ne-au scos astia.
    Altfel era Zalaul in locul lor.


    Timache si Cip sunt rusinile ligii 2.
    Iar au pierdut amebele echipe ale Timisoarei.


    Macar Dinamo are o singura echipa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #192
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    esti pe langa subiect, acum au vreo trei
    la cum arata mizeria la ora asta cat de curand coregrafii pun lacatul pe padoc.

  4. #193
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Selimbar:Otelu 1-1 in primavara galatenii vor fi de locurile 1-2 in Liga 2, cu jucatori veniti din Liga a 3-a, D Munteanu doreste sa arate ca poate sa faca lucruri deosebite.

    https://www.youtube.com/watch?v=fH1GmhJkfFE

    Poli Iasi posibil sa emita pretentii la locul 1, au lot de Liga1, Chiajna acum isi face echipa, bugetul primariei a fost devalizat pentru Rusescu nu cred ca o sa conteze atat de mult...
    Last edited by iulian_1976; 27th August 2022 at 15:17.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #194
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Prezent.

    Hai sa fim seriosi Daca majoritatea echipelor ar fi fost in situatia Dinamoului, suporterii ar fi dat de mult cu curul de macaturi si macrameuri pe la serbari campenesti si Zuleyha merge mai departe. Mai putin rapidistii, care reprezinta, desigur, cel mai fidel si respectabil bazin de suporteri ai tarii 👍

    Uitati-va la Timi, ce patetici deplorabili. La olgutoi, ce clonati penibili.

    Pai eu va spun, daca da cancerul sau dna_ul prin berceni, pe la fcsb, si ajung mai jos de locul 3, nu mai vine nici pulea la meci. Au trebuit sa vina investitii de zeci de milioane ca sa iasa poporenii din scorbura. Plus alte umilinte (coregrafia, puscaria, de ex) pe care le defuleaza acum toti clacasii. Noi ii dam la **** acestei specii de suporter. Singura echipa din istoria fotbalului romanesc in care galeria oaspete (Twente) a fost dubla fata de nr poporenilor nedumeriti.

  6. #195
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Pai Capitane, cu nr. 4 ala din defensiva ce se uita cum sare mingea din fata lui la adversar si gol, si pe urma asa de multe invata incat iarasi se uita cum sare mingea din fata lui si merge la adversar si colegul lui e fortat sa faca penalty plus nr. 10 ala pe care-l cheama biblioteci pe spanioala, sincer nu promovati nici din Liga a 4-a in a 3-a.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #196
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai, ãia sunt adusi la comision. Daca iei zugravi, cu burtile pline cu borhot atarnand peste curele, tot gasesti fotbalisti mai buni. Bine, eu nu ma mai stresez acum, am zis de ani de zile sa opreasca mascarada asta in care clubul e condus de ********i si dedebisti hãmesiți. Oamenii vor sa le plateasca pensii speciale acestor imputiti, pana la urma sunt banii lor 🤗

  8. #197
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Nu-l cheama biblioteci, il cheama biserici, pardon.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #198
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    burlene,pregateste-te bai lepra sa schimbi formatul si la liga a 2-a,ca iar au inceput militienii sa faca tumbe...
    granita la Orsova!

  10. #199
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cata rautatea din partea unui suporter al unei echipe retrogradate pe teren in div C, dar invitata de Burleanu sa continue in liga 2
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred cã e supãrarea unui om care n-a reușit sã ne cumpere, așa cum a fãcut-o cu alții

  11. #200
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Pai si dumneavoastra to'ase capitan credeti ca degeaba ma contrez de ani de zile cu suporterii echipei fostei securitati?
    Am devenit si eu as in arta manipoolarii,am invatat de la cei mai buni,n-am trecut prin toate contrele astea ca gasca prin apa...
    granita la Orsova!

  12. #201
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am investit mult in tine, Cipane. Ti-am dat acces la catzelarie, la thread-uri exclusiviste unde se posta doar cu grad, ai baut cu noi din Sf Graal de la Computerland si acum ne combati cu armele noastre :

    Acum vad si eu ca o sa avem probleme mari la Dumbravita, daca nu vom face vaccinul antirabic.

    Capitanul Dumbravitei, ce nume predestinat, binecunoscutul Costel Zurbagiu
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred cã e supãrarea unui om care n-a reușit sã ne cumpere, așa cum a fãcut-o cu alții

  13. #202
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Am investit mult in tine, Cipane. Ti-am dat acces la catzelarie, la thread-uri exclusiviste unde se posta doar cu grad, ai baut cu noi din Sf Graal de la Computerland si acum ne combati cu armele noastre :

    Acum vad si eu ca o sa avem probleme mari la Dumbravita, daca nu vom face vaccinul antirabic.

    Capitanul Dumbravitei, ce nume predestinat, binecunoscutul Costel Zurbagiu
    am urmarit ultimele minute din prima repriza,inteleg ca am ramas in 10 inca din min 30 cu echipa armatei
    nu comentez ca nu am vazut de ce,dar...
    pai noi avem Zurbagiu si ei au Pacionel...nu-i corect,al nostru cred ca e roman si ei angajeaza brazilieni din banii mei...dupa nume cred ca-i racolat de undeva de pe plajele din Copacabana...
    granita la Orsova!

  14. #203
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am vazit si eu putin Dumbravita. Un fotbal comunal avantat, direct pe poarta, fara brizbrizuri, dar presarat cu duritati grosolane si inutile. Caracteristici intalnite si la destui forumisti timiseni O echipa de luat si primit goluri, aviz pt pariori. Ii vad pe Dinamo pierzand puncte aici. Poti sa ii bati si f usor, folosind mintea si skillul superior, dar e posibil ca unii sa fie timorați de acest fotbal satesc, pe tibie si peroneu.

  15. #204
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Aici s-a ratat Romania cu nationala ca n-a mers pe ce e bun romanul, s-a crezut ca avem jucatori tehnici si rapizi si din astia au fost convocati, cand colo trebuia sa convocam de la Dumbravita, astia-s pe ce putem noi si nici nu ne-am dat seama.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #205
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Am vazut
    Am crezut ca jucati cu Brasov azi, cand ma chiorasc mai atent, e... Bascov. Si sunt si favoriti.


    Aaaa, stai ca e vorba de CS... batu-v-ar binele, am uitat ca avem doua Dinamo-uri, si asta e in Liga a 3-a.
    Sper ca nu v-am facut previziunea ca Baba Vanga dintr-o liga in alta mai ceva ca titirezu.
    Ar fi ceva sa avem la anu derby Dinamo 1 cu Dinamo 2, asta ne mai lipsea...
    Last edited by Johnny D; 2nd September 2022 at 11:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #206
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Progresul-F C Brasov min 89 0-1, min 90 1-1, min 93 2-1 scor final.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #207
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    AI DE PLM!

    LINK CU HIGHLIGHS! MIRIL! LINK!

    Cum sa-ti bati joc de Brasov asa... de mai era Darkslowstar pe forum, cadea in abiss.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #208
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Au condus brasovenii aprox din min 55. Am vazut meciul in direct pe YouTube. Hai Progresu!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #209
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Stiu ca n-avem highlights, blestemul echipei mici, tre sa promovam ca sa avem si noi ce vedea in reluare despre noi.


    Primele 3 puncte acasa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #210
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Suntem pe locul sapte, 9 puncte din cinci meciuri. Alexa o sa protesteze vehement la faultul de unde s-a dat 11 metri. Greu de spus, din unghiul de filmare. arbitrul a fost aproape de faza.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •