View Poll Results: Merge in turul 2

Voters
3. You may not vote on this poll
  • CFR

    2 66.67%
  • Pyunik

    1 33.33%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 84 of 84

Thread: CFR Cluj - FC Pyunik - Turul 1 UCL

  1. #64
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Ce sfert a jucat Feroe? Parca de acolo erau aia de i-au eliminat pe dinamovisti pe vremurile cand potaile mai faceau prezenta in primele tururi din Cupa Uefa.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  2. #65
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Doctor, de remarcat ca Klaksvik din Faroe a fost aproape sa intoarca acel 0-3 din tur cu Bodo/Glimt, au avut ieri 2-0 in min. 20 si s-a terminat 3-1. Iar ailalti pescari cu sfertul din 2016 au dat 5 goluri in dubla cu Malmö de alaltaieri.

  3. #66
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Ce sfert a jucat Feroe?.
    Eu stiu de sfertul Islanda - Franta 2-5. Mai departe stie Cipanu, ca el are balta chiar in mijlocul orasului. Cand o curața de bujii, am auzit ca pestele chiar are un gust bun 🤣

    Dar la meciul cu Sloga ai fost? Il mai stii pe Demirovici? Ca am impresia ca unii dintre voi comentati de parca ati eliminat Inter Milano din cupele europene 🤗

  4. #67
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg de ce cumperi golgheterul campionatului, recte Hefte Betankur, care e un atacant destul de capabil, pe Buș si nu mai stiu care, dar joci tot sistemul ala de căcat, 1-9-1, cu toti dinozaurii si basinosii aia obositi. Cum apare unul cu glezna mai fina, cum apare Bursucul si constata ca nu e pregatit fizic si mai ales tactic 🤣

  5. #68
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Eu stiu de sfertul Islanda - Franta 2-5. Mai departe stie Cipanu, ca el are balta chiar in mijlocul orasului. Cand o curața de bujii, am auzit ca pestele chiar are un gust bun 🤣

    Dar la meciul cu Sloga ai fost? Il mai stii pe Demirovici? Ca am impresia ca unii dintre voi comentati de parca ati eliminat Inter Milano din cupele europene 🤗
    Pai ce treaba au potaile cu gustul pestelui?
    Vedeti-va bai de aripioarele voastre de pui...
    granita la Orsova!

  6. #69
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am vazit ca esti online si mai ales dispus sa ataci orice subiect dinamovist din zbor. Iti dai seama ca nu lasam pe oricine lipsit de suplețe sa intervina intr-o problema atat de delicata. Puteai sa ii spui imului ca nu e vb de Feroe, ci de Islanda. O tara sfertfinalista la euro de care noi ne batem pla pe forumuri, iar ei de noi pe teren. Vezi si egalul care ne-a rapit barajul de vis cu Italia. Si tine minte, daca nu era Islanda sa califice Macedonia, azi Italia era la mondiale, pt ca noi am fi pierdut cu 6-1 barajul 🤣

  7. #70
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Pai sincer m-am saturat pana si eu sa tot repet,knattspirnufelagi,nentori,elfi,minunea de la Liberec,ghete de aur...etc...
    Nah,a trebuit tu sa ma starnesti,nu-ti era bine ca dormitam pe-aici si aveam treaba doar cu Essulica...
    granita la Orsova!

  8. #71
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu ma lasa inima, Cipane! Sa te vad cum folosesti munitie de razboi cu cfr si gloantele oarbe cu fcsb Sa te iei de astea doua e ca si cum ai trage in ambulanță. Eu iti ofer marfa de calitate, cea mai buna de pe piata. 3 Dinamouri, cu impuritați diferite. Daca nici acum nu dai, cand? Peste 2 ani, cand o sa promovam din C in CL si o sa avem stadion modern facut de militie cu banii timisorenilor? 👎

  9. #72
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Ia te uita unde era Nottingham Forest de Romania si noi nu stiam.
    Fix in Groapa
    PS:Si acum te-ai mai dat si de gol,ai recunoscut indirect ca nu voi sunteti adevaratii.Pai toata lumea o stie pe aia cu Cupa Campionilor,interzisa cainilor!
    Last edited by cip; 14th July 2022 at 17:06.
    granita la Orsova!

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Nu-i ziceti lui Ess dar pentru prima data mi-e rusine ca sunt alb-visiniu!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu ma lasa inima, Cipane! Sa te vad cum folosesti munitie de razboi cu cfr si gloantele oarbe cu fcsb
    Un fleac. Un pupincurwcsbist, le-a ciuruit curu cu limba aspra, de origine germanica!
    Last edited by Johnny D; 14th July 2022 at 17:12.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Vorba Leoaicei,tot prost ai ramas...
    granita la Orsova!

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Si prost mai bine decat limbist in funduri de wcsb-isti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    PS:Si acum te-ai mai dat si de gol,ai recunoscut indirect ca nu voi sunteti adevaratii.


    Bineinteles ca noi suntem adevaratii, nu contesta nimeni asta. Cel putin, nu in justitie. Asa poate spune orice, oricine. Si eu spun ca sunt mai tare ca Ron Jeremy, dar adevarul e ca omul ăsta e de 10x mai sfânt decat sfintii la care se roaga Valeria pt Iedu.

    Dar ca sa revin , am luat in calcul retrogradarea din liga 2, de asta am zis, totusi optimist, un bypass de 2 ani. Pot sa iau in calcul si falimentul, dar nu vreau sa iti dau prea multe calde azi

  14. #77
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Vorba Leoaicei,tot prost ai ramas...
    si fudul
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #78
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Nu limbist de... un fel de Steaua.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #79
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Cele doua cluburi armene care au participat azi in ECLQ1 au fost eliminate.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Noroc cu noi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post


    Bineinteles ca noi suntem adevaratii, nu contesta nimeni asta. Cel putin, nu in justitie. Asa poate spune orice, oricine. Si eu spun ca sunt mai tare ca Ron Jeremy, dar adevarul e ca omul ăsta e de 10x mai sfânt decat sfintii la care se roaga Valeria pt Iedu.

    Dar ca sa revin , am luat in calcul retrogradarea din liga 2, de asta am zis, totusi optimist, un bypass de 2 ani. Pot sa iau in calcul si falimentul, dar nu vreau sa iti dau prea multe calde azi
    Nici nu trebuie,imi iau toate informatiile de pe thd-urile voastre "exclusiviste"...
    Dati tot din casa acolo,cantati ca niste canari...
    granita la Orsova!

  19. #82
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #83
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cand spui Pyunik spui 1. Edel Apoula si 2. Mihai Stropizza Pippi, acest Lobanovski al Yerevanului si Canalului Panama.

    Logic ar fi sa se califice Pionierii, dar sigur ca fotbalul iti ofera surprize. Cu Sumudica sau Iedu pseudoantrenori in Gruia, probabil armenii aveau 80% sanse. Contra Bursucului isteric, a sistemului 1-9-1, vad cam un 60-40 pt armeni. La penaltyuri.
    Capitane jos palaria. La penalty-uri ai zis, la penalty-uri a fost!

  21. #84
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    A glumit si el. Desi ii mai ies glumele astea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •