Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 173 of 173

Thread: Liga Natiunilor 2022/2023

  1. #169
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Cred ca meciul asta a marcat si finalil generatiei Modric pt Croatia ... vin tineti talentati din spate dar o sa le ia ceva sa isi lege relatiile de joc si sa se maturizeze .. o sa aibe cred un declin de cativa ani cum au avut si dupa generatia lui suker si vlahovic

  2. #170
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    Koeman va reusi sa o duca pe Olanda la barajul ptr Euro, in ritmul asta

    Cat despre finala...cand am vzt ca trag croatii primii, si la peluza croata, combinat cu faptul ca Spania era dezastru la penalty-uri, am zis ca nu au nici o sansa spaniolii...

    Dar Unai Simon i-a dat clasa lui Livakovic !

    Deci Croatia intr-un timp scurt ia Argint la mondial, Bronz la mondial si Argint in Nations League...tot respectul !!

    Cat despre Spania...desi mijlocul cu Gavi Pedri si Rodri nu va fi rau deloc...e greu fara cineva in fata pe atac...
    Cu de-al de Morata, Borja Iglesias, Joselu, Moreno, Olmo etc, nu vei face niciodata treaba serioasa.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #171
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Din punctul
    meu de vedere puteau sa castige croatii in 90 min .. plus ca sa vazut oboseala de la 120 min din meciul cu olanda ! Modic se retrage dupa EURO zic croatii decizia vine zilele viitoare!

  4. #172
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    O echipa mai penibila defensiv decat Olanda cu antrenorul asta zero barat pe defensiva, greu gasesti, si Romania sta mult mai bine.
    Aparare de Liga a 3-a spre a 4-a romaneasca la ce-am vazut ieri, absolut catastrofal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #173
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,403
    Reputatie
    1
    Cind am auzit de atacantul ala batrinel si golgheter Joselu, imi susura in ureche Hotzelu, Hotzelu, cum le zicea Tim galatenilor acum 10 ani aici. )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •