View Poll Results: pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    2 66.67%
  • egal

    0 0%
  • victorie Muntenegru

    1 33.33%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 25

Thread: Liga Natiunilor 2022: Muntenegru – ROMÂNIA 2-0

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1

    Liga Natiunilor 2022: Muntenegru – ROMÂNIA 2-0

    Sâmbătă, 4 iunie, ora 21:45, stadion Gradski (Podgorica)
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Imi place optimismul antrenorului muntenegrean de la conferinta de presa. Sper sa nu fie doar vorbe in vant, vorba cantautorului Stefan Banica junior.

    Ma uit acum pe o echipa probabila din ghesepe. Toate bune si frumoase, dar ce mai cauta Bancu, aceasta mizerie de om si fotbalist, in echipa nationala? Te-ai coit doua luni ca sa gasesti fix solutia Nicusor pe stanga? Bravo, felicitari, ma intreb ce **** mea ai sub caşcheta aia 🤮

    Cum sa iei, ba, pe Bancu, un fotbalist (?) suspendat 6 etape in liga 1 pt golănie? Ce mizerie de antrenor! Daca nu trece ma-sa pe sub mese, ca titirezul, pe la toate manastirile, mai mult de un egal băşit n-avem cum sa facem!

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Mizez pe o victorie Romania, ca mereu facem lucruri la care nu te-astepti, cand nu trebuie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Muntenegru - fc fcsb & fc csuc 1-0

    Felicitari si dati-vă-n **** mea!

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1
    Ce penibili. 2-0
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    'mi-aș **** în ei de nesimțiți

  7. #7
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,332
    Reputatie
    0
    Nimic ba sa nu joci. Nici 3 pase nu am legat, niciun șut pe poarta, zero la toate capitolele. Fosila ala de Chiriches ce pana mea mai cauta la națională? E mort de ani de zile, nu are nicio treaba cu fotbalul.

  8. #8
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    nu prea merge treaba nici cu actorul xxx Iedi...

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1
    L-am ascultat pe Prunea la Digi ... Asta are mai mult de trei cuvinte in vocabular?

    Chichires, bravo. Sincer reprezinta cu adevarat nivelul fotbalului romanesc.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #10
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    iti trebuie mai multe cuvinte sa descri ce este in fotbalul romanesc?

  11. #11
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1
    Un cuvant e de ajuns. KKT
    Dar totusi ii tot dau cuvantul la tv lui ala care are dificultati sa emita o propozitie relativ coerenta...

    Bun, despre echipa lui Jedi, de ce nu au jucat Man sau Ianis? Sunt accidentati? Suspendati? ...

    Mihaila ala, eu chiar am crezut ca va fi un mare talent gen Mutu sau Ilie. M-am fript tare rau cu el.

    Jedi nu are nivel de nationala. Jucatorii nu-l respecta, se vede ca joaca ce vor ei. Nici macar nu se stie ce vrea Jedi pana la urma.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #12
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,051
    Reputatie
    0
    N-am urmarit meciul, am uitat ca nationala Romaniei are meci

    L-am urmarit insa pe Edi Iordanescu in Liga1 la Astra, Medias, CFR, FCSB sunt surprins ca a ajuns selectioner.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1
    Pai tocmai ca nu e selectioner. Unii din presa si din federatie tot incearca sa ne conviga ca e. Dar se vede clar ca ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Dupa ce-am pierdut 20 mil pe Anglia care pierde pt prima data in 60 de ani cu Ungaria si dupa 22 de meciuri neinvinsi, am pierd pe rahatii astia imputiti alte 20 de mil ca nu pierd la 2 goluri pe final de meci, si niciodata n-au pierdut la 2 goluri cu o nationala ce se trage dintr-o popwlatie mai mica decat Clujul! Gunoaie nenorocite, incredibil asa ceva! Sa retrogradeze dracu in urna a 4-a, langa Lichtenstein si San Marino, acolo e locul lor!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1
    Si uite asa ne zicem ca era mai bine in trecut. Daum, Contra, Radoi, astia da selectioneri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Lasa ca mai bun e asta, ca bate toate recordurile rusinii si are cu ce se lauda mai apoi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,051
    Reputatie
    0
    Strict la rece profesional ca o recrutare pentru un loc de munca cei care au mai rasturnat echipe la nivel international sunt Isaila, Sumudica, Petrescu.

    Isaila a rasturnat OL si a facut echipa aceea celebra Under 21, pe Sumudica il stiti si Petrescu.

    Acesti antrenori au stiluri conturate, clare sunt alte criterii la FRF pentru selectioneri nu corespunde cu ceea ce gandesc eu.
    Last edited by iulian_1976; 5th June 2022 at 00:58.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #18
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Iordanesku, o familie de oportunisti, fripturisti, sinecuristi, speculanti din munca altora. Mi-e scarba de toti lingaii si prostii care s-au gudurat pe langa aceste nulitati, o familie de inculti, de habotnici pupatori de moaste. Antrenori rigizi, fixisti, pravoslavnici, umblă cu bărbile la cur de juma' de metru, dar sunt adulati de superiorul suporter fecesebist, care ii considera intruchiparea duhului sfant printre tractoristi. Nici n-ai ce sa faci altceva in tara asta de cretini. Stai si te crucesti cat sunt unii de mirati, cum isi dau ochii peste cap ca nu jucam nimic. Pai, cu cine, ba, leprelor? Cu Florin Lucian Tanase din Gaesti, Dambovița? Golgheterul de carton al campioanei de la Corendon? Baga-v-ati **** in ei, ati crezut ca li se duce buhul de la vopseaua asta. Si li s-a dus, da' invers! 🤣

  19. #19
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,944
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Iordanesku, o familie de oportunisti, fripturisti
    Corect
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #20
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Am vazut si eu acum golurile. Sincer Rabona aia a lui Chiriches la adversar de la primul gol mi se pare mai penibila decat mersul pe langa minge de la golul doi. Ceva gen "pana nu e si fudul.."
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  21. #21
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    a fost pus politic acolo cica la insistentele lui Gabi Oprea!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •