View Poll Results: pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    2 66.67%
  • egal

    0 0%
  • victorie Muntenegru

    1 33.33%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Liga Natiunilor 2022: Muntenegru – ROMÂNIA 2-0

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    nationala asta este o adunatura fara fotbalisti si antrenor, antrenor fara jucatori sau jucatori fara antrenor...plm ca nici nu stiu ce sa mai zic, in doua cuvinte 0 barat

  2. #23
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E interesant ca singurul fecesebist care merita sa joace a ramas pe bancå 🤡

  3. #24
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Nu vad o iesire pentru echipa nationala au ales super prost selectionerul, nu sunt criterii profesionale, asta chiar nu imi da chef sa urmaresc nationala.

    Voi ati vazut ce stil avea Edi Iornadescu la echipele la care a fost? Sa il numesc stil este mult spus, ceva nedefinit fara o logica foarte clara, eu asta am vazut.

    Poenaru, Reghe, Bergodi, Croitoru au stiluri ceva mai conturate desi nici unu nu cred ca are nivelul lui Petrescu, Sumudica si Isaila.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #25
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Si la fcsb a fost aceeasi poveste. Nu juca nimic si Fekali rezolva toate meciurile cu arbitrii. L-au dat afara cu 90% bile verzi pe flashscore, pt ca ii aducea in sapa de lemn. Una e sa joci cu Ekberg la centru, alta cu Rusandu. Prinzi aripi in panze cand iti lasa adversarul in 10, din min 8, iar pe ai tai ii mangaie pe crestet, parinteste, cand bagi in spital fotbalisti. A batut cu 6-0 o echipa de div C, nu mai era nimeni atat de pulos ca Ieduard. Dar si acolo cu avantaj numeric, ca asa jucam noi cel mai bine la fc fcsb. Pacat ca mai iesim din bulã si se piºã toti pe noi, hehe 🤮 Ããã, cand a dat de Muntenegru, niste baieti de pe locul 70 in lume, a inceput sa cânte popeºte, ca doamna Valeria de Rusalii. Ã, vai, ce surprizã. Cand le desenam, faceau pe Batman in **** goala p-aici.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •