Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Etapa 8 play-out

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Macar bine ca mi-a iesit biletul principal, am stiut sa scot Rapidul de acolo si sa las peTROLUL. Doamne retarzi putem fi cand jucam cu Craiova, si din pacate avem 2 Craiove sezon de sezon in campionat. Pana retrogradeaza batar una, nici sa nu visam la campionat, n-are nici un sens, avem 4 infrangeri din start.


    Am batut pe Dinamo si Steaua, cu-atat am ramas din anul asta. Bun ramashag, sa fiu sincer. Ma rog, partea mai fotbalistica a Stelei, ca de propriu-zisa, aia nu e Steaua. Pe aia am batut-o in Liga a 4-a.


    Sexpsi astia n-au fost mai sus ca noi in clasamentul regulat?
    Adica adio locul 1 si daca batem la Mioveni.
    Last edited by Johnny D; 10th May 2022 at 00:04.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Boritura aia de sapunaru e orice numai fotbalist nu.
    Si-a luat vacanta devreme, adio baraje pentru el. Poate mai bine, cu taranisme din astea, mai bine du-te tata la mare, la relaxare. Sa te refaci mental, ca esti obosit.



    Sa-ti para rau si pentru pariori, bai Albule! Ca de cand ai dat gol cu UTA in etapa a 7-a sau cand dracu a fost, ai fost zero barat in toate meciurile, si si acolo ai ratat golul de 3-0 si de 3p singur cu portaru. Si n-am luat 3p. Du-te si te-ascunde!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Suntem si un popor sensibil, educat, bine crescut, e normal sa amendăm cu fermitate astfel de gesturi 🙃 Se stie ca italienii practica un cavalerism de viță nobilă, probabil si Panaramatti i-o fi zis ceva de nevasta-sa, ca, deh, fetele dragute atrag complimente. Acum, ce i-o fi zis? Imi bag **** in mă-ta, in nevasta-ta? O nimica toata, eu chiar nu inteleg de ce s-a inflamat Săpun.

  4. #25
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    E sindromul curvei. Aveam una de si-o pusese cu jumatate de facultate insa daca ziceai ceva cu ula sau izda era prima care se manifesta vehement ca adica vai ce-ai putut sa spui.
    La noi aparentele si preconceptiile primeaza si d’aia hotii sunt printre cei mai respectati crestini iar furturile de azi sunt scuzabile pe principiul ca sunt inca in compensatie pe perioada nedeterminata la furturile si suferintele de acum 100 de ani.
    Suntem un popor drept si puritan pe niste principii profund gresite.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •