View Poll Results: cine se califica?

Voters
1. You may not vote on this poll
  • Real Madrid

    0 0%
  • Chelsea

    1 100.00%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 68 of 68

Thread: Sferturi UCL 21-22: Chelsea - Real Madrid

  1. #64
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pro sistem, adica indoctrinat a sprijni status quo (situatia actuala), ca asa e bine si frumos si cum se cade. Mai ales daca nu-i deranjam pe cei de sus, ca sa nu le alunece mita sau puterea din mana, Doamne fereste.
    Repet, vorbeam de regulament. Si Real si Chelsea sunt echipe care au fost favorizat de sistem, Real de mult timp, Chelsea de mai mult timp. Arbitrajul cu greseli, nu a influentat insa, daca la arbitraj te referi, rezultatul final care a dus la calificarea uneia din "favorizate". Ca tie nu-ti place cine a mers mai departe nu are de a face ca eu, chipurile, am fost la un curs rapid de indoctrinare. Cateodata ai niste idei...
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #65
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu a influentat, sau a influentat, aia sunt deja in urna si ii doare la banana. Noi doar am semnalat un tipar care se regaseste f des in meciurile Madridului. Asa a vazut baiatul ala pe steroizi, foarte bine. Vii cu alura asta de iranian Hulk, se face partie in jur si tu prestezi un arbitraj de Sclava Isaura. Acum ce dreacu' sa facem, trebuie sa tinem cu Pepe Varziola #facepalm

  3. #66
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Si cu cornerul nesemnalizat ce facem? In ce tipar intra? Sincer, fotbalul european s-ar simti mult mai bine fara Real si Chelsea. Ceea ce este corect, lucrurile se decid in alta... Sfera.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ai dreptate pe undeva ca n-ar fi chiar asa mare diferenta intre Chelsea si Real, la ce n-ai dreptate e ca VAR-ul nu intervine la faze de corner, daca ar fi intervenit, i-ar fi avantajat de 2 ori pe Madrid, futa-i Dumnezo, ca sa nu zic pupo-o Doamne ca sa nu vorbesc urat, ca n-am de ce! De gunoaiele astea subumane trebuie vorbit cat de urat posibil in contrapondere cu ce fac ei in acest sistem al carui curs il tot mananci pe paine, fie ca recunosti, fie ca nu.


    Repet, nici mie nu-mi place Chelsea, de fapt, e cea mai spurcata echipa din Anglia cum cred ca esti de-acord, dar Madridul e de un rahat fara egal, nici macar in banii rusesti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Eu m-am referit ca nu a fost corner, atat. Intre Putin si Franco, avantaj Putin. La fotbal, avantaj real, puncte, puncte
    Last edited by miril; 18th April 2022 at 12:55.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •