Results 1 to 16 of 16

Thread: Etapa 2 play-off

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0

    Etapa 2 play-off

    Voluntari - CSU Craiova
    Farul - CFR Cluj
    FC Arges - FCSB

  2. #2
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    cei cu linistea asta pe aici?!

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Nu joaca Dinamo

  4. #4
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    ha ha ce tare !

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    cei cu linistea asta pe aici?!
    Moment de reculegere pentru Farul, inlocuit de blatista asta de Viitorofaruc ce face blaturi in continuu cu WCSB si joaca pe bune cu CFR.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    buna seara

    intre bare, joaca gigi cu ciocarlanu in poarta si keseriu varf ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Nu stiu dar Pitestiul face pl mare, egaleaza iara pe WCSB.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Mai egaleaza o data, chiar cu om mai putin de data asta, eroi.

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Si cu tzoaiele si-a aparat un biet pitestean poarta! Martiri!

  10. #10
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Va dati seama cum ar fi aratat meciul din seara asta cu Botosani in locul Argesului? Ce pantomima, ce vopseala, ce pase se schimbau peste masa de barbut intre cele doua tumori, ieftine si fekali? A fost crima impotriva poporenilor calificarea prepelitelor, uitati-va si voi cat ii chinuie pe spurcati vulturii lui Tudose

    LE. sa nu creada spurkatii ca am uitat arbitrajul lui Mladinovici, baga-ne-am pla in familia lui si in cine i-a dat branza sa nu vada un Pnalty CLAR pt Arges, la 0-0!
    Last edited by Capitanu.Burcea; 20th March 2022 at 21:03.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Si portaru gafeaza in ultima secunda.
    In toata Romania asta nu s-a invatat ca atunci cand ai timp de reactie, mingea se respinge in lateral, nu in fata. Nu s-a uitat la Arsenal in al 2-lea minut de prelungiri peste prelungirile date la Villa, sa vada cum se face. Si ala a fost rezerva de portar.

    Martiri prosti.😮*💨

  12. #12
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Victorie tipica pt spurkati, impinsi de la spate de flautistii homalailor deaconu si vassaras. Primavara asta se poarta din nou branza in coltul gurii, argaseala si cocleala printre poporeni.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  13. #13
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    de retinut ca fluierasul a fost dumnezeu pe pamant in seara asta, a dat pe invers la toate fazele.
    si daca tot vb de arbitraj, trebuie amintit pulimii ca si ptr arges au fost doua penaltiuri pur si simplu inventate, la primul cordea faultat initial, al doilea de rasul curcilor. in primul mitan dumitrascu merita rosu la intrarea de tractorist asupra lui olaru, penalty ptr steaua (tanase lovit la catalige in careu), serban trebuia eliminat mai repede dupa ce l a lovit cu calcaiul pe tanase cazut s.a.
    evident, arbitraj pro steaua!
    Last edited by delaoltenia; 20th March 2022 at 22:17.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #14
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    e lasa va vin meciurile decisive cu cfr si acolo o sa isi ia arbitrii revamsa ))))

  15. #15
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ar fi si cazul, dupa cel mai mizerabil, manjit, corupt, mai pe scurt, imbranzit sezon al poporenilor din istorie.

    Practic, acest fc fotbal club spre blat e un furuncul pe bucile kvsc-ului. Doar cretinismul bursucului isteric, arbitrii aserviti si slugile de la Covidiu, care polueaza atmosfera cu scarbosenii tolerate cu grosime de sorici, fac ca acest puroi din berceni sa mai supureze inca.

    Ma pis, ma pis, ma pis si imi bag **** in aceasta mizerie numita fc schitu fekali!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Io nu ma pis, ii las pe CFR!

    Ca au mai multa experienta, an de an, zi de zi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •