Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 100 of 100

Thread: Etapa 18 2021/2022

  1. #85
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Cred ca al 12-lea meci sezonul ăsta în care mizeriile câștiga cu arbitrii. Penalty meci de meci deja ii ceva clasic la ei.

  2. #86
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    V-a casunat voua pe cheferea asa brusc..
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #87
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    arbitrajele astra ori sunt tampite ori sunt platite... incredibil sincer ..

  4. #88
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cefereaua trebuie slobozita cu propriile arme!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #89
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Cred ca al 12-lea meci sezonul ăsta în care mizeriile câștiga cu arbitrii. Penalty meci de meci deja ii ceva clasic la ei.
    Crezi prost pentru ca esti prost, mai ceva ca Ionica, taranusul de Zalau. Uita-te in propria ograda, clonatule. Sau ai uitat atat de repede cum v-au ajutat arbitrii 3 meciuri la rand - Academica, Chindia, Mioveni, in care ati castigat 5 puncte mincinoase?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Noi macar recunoastem si n-am furat cate 2p meci de meci ca voi, ci cate 1p amarat.
    Si n-am furat de-atatea ori, Dubelule, hai sa calculam cate puncte aveti voi in plus cu arbitrii si cate avem noi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #91
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce-au facut ne-no-ro-ci-tii astia din Leordeni in acest campionat il face sa para virgin pana si pe cristi borcea. Doua goluri inventate de doua mizerii pe nume barbu si orbuleț, bine struniti din hăț de fosti si viitori ioghini puscariasi. Nu intamplator vedeti ca si arde Leordeniul o data pe luna, lana cand o sa-i prinda pe ordinarii astia. E clar ca aceasta gasca pestilent-cancerigena nu se poate purifica decat asa, puscaria a fost pistol cu apa pt tiganii sclifositi si ingalati. Pana si presa aservita mizeriei fecaliote e unanima in a mui aceasta vomă. Nu avea dreptate Porumboiu cand spunea ca nici Valentin nu isi permitea atata balet, bai, martalogilor?

    Nu evit subiectul Dinamo Accept orice rezultat decis pe teren prin valoare si management Am vazut multi toreadori strapunsi mortal de fiara insangerata, cand bravau ca niste lakioi inainte sa cânte grăsana. La noi in play-out inca se joaca, spre deosebire de mirosul putred de argaseala si branza care iti rupe narile, ce vine dinspre fruncile campionatului.

  8. #92
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    gigione a inceput de ceva timp razbelul pe albitrii cu vasutas-ul lui varga, evident, razbel pierdut de la inscaunarea lui burleanu la frf. cu dancu sef al bravei ostiri romane cu siguranta vin vremuri mai bune, parerea mea.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #93
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Aveam impresia despre t'oasu balaj cristinel, actualmente slujbas la vasutas, de la 0 la 9 undeva spre 7+, ca nu i sta n caracter sa haleasca maro la comanda. Ajuns la vasutas schimba macazul cum schimba ionel echipele, deh, interedu poarta fesu. Nu mai bine ramai t'oase cristinel asa cum te stie p.ulimea, un pensionar cat de cat respectabil? Cand vb de fluierasi si comenzile de executat aminteste t'oase arbitrajele si omeniile care au facut vasutas campeoana in ultimii ani, mai spune ca 4-5 echipe au beneficiat sezonul asta de "bunavointa", amintesc doar vasutasul, fcdbul ciobanului si echipa unei numeroase minoritati. La polul opus echipele asa zis mici printre care, de neimaginat cu ani in urma, muribunda din groapa aia. T'oasu cristinel , matale te bati in primul rand cu fostul coleg argaseala, cu gigi, unu mai penibil ca altu, p.ulimea doar de decor, figuranti. Ai imbatranit urat...

  10. #94
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Noi macar recunoastem si n-am furat cate 2p meci de meci ca voi, ci cate 1p amarat.
    Si n-am furat de-atatea ori, Dubelule, hai sa calculam cate puncte aveti voi in plus cu arbitrii si cate avem noi!

    Vai de soarta ta de derbedeu. Pai mai clonatule, voi ne-ati furat, asa cum am mai spus, si-n meciul direct. Adu-ti aminte mai n-spe echipe cu care simpatizezi.
    In cele 3 meciuri pe care le-am amintit in mesajul anterior a fost jaf la drumul mare. Ati furat 5 puncte, iar adversarii au pierdut mai multe, pentru ca acele egaluri in care voi ati luat un punct, adeversarii au pierdut 2.

    Cat priveste meciul de aseara, eu, si nu numai eu, spun ca primul penalty a fost clar ca lumina zilei, aradeanul calcandu-l, dar si lovindu-l, s-a vazut foarte bine la reluari, cu bratul in piept - penalty clar. La al doilea, se pune problema daca a iesit mingea afara, altfel si acela a fost clarisim. Unghiul din care au dat reluarea si au facut stop cadru nu este edificator. Camera trebuia sa fie pe linia de fund sau cat de cat paralela cu linia de fund, nicidem perpendiculara, ca sa ne dam seama exact daca mingea a iesit cu intreaga circumferinta. Altfel poate fi doar iluzie optica. In astfel de faze, arbitrul n-are nicio vine daca, sa admitem, mingea a iesit. Era la o distanta apreciabila fata de momentul in care mingea a fost centrata si nici macar pe linie sau in aproapierea liniei portii, ci perpendicular, ceea ce face sa nu poti aprecia corect.
    In astfel de cazuri, VAR-ul ajuta sa se poata lua decizia corecta. Eu am spus, si repet, fara VAR, pe care cei de la CFR in principal, nu doresc sa fie implementat, vor mai exista astfel de situatii f.f. greu de judecat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Dubel nerusinel, incredibil ce tupeu are sa vorbeasca cand ei au furat de 2 ori mai mult decat toate echipele din Liga 1 la un loc, si de 2 ori pe-atat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #96
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Egal intre botosei si ala divortat de anamaria.
    Rapiduletele e alungat de la masa bogatilor inapoi in mizerie! Practic la masa rasilor
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #97
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dubel nerusinel, incredibil ce tupeu are sa vorbeasca cand ei au furat de 2 ori mai mult decat toate echipele din Liga 1 la un loc, si de 2 ori pe-atat!
    Astia sunt spurkatii, un epitom al furtului si coruptiei:
    https://www.youtube.com/watch?v=VkW-ahYHqrc
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #98
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa spunem si cine a fost la centru la acest meci. Un anume ioghin care astazi activeaza in functia de duhovnic la, da, nu ati fi ghicit, fc fotbal club surogat becaliot din comuna proaspat arsă Leordeni.

    Cata nerusinare!

  15. #99
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Bai dar cum au furat etapa asta, incredibil, nici acum nu pot sa cred.
    Sa bata 2-1 cu 2 penalty-uri inventate... EPITAFUL TUTUROR FURTURILOR! TATA LOR!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #100
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Moooe la catei!
    Attached Images Attached Images

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •