Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 73

Thread: Etapa 17 2021/2022

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Taci ca mi-a lipsit, cu cine mai discut eu de un anime sau altul, cu panarame ca voi n-am cu cine!?

    In plus, prezenta lui nu face spurcaciunea mai mica, doar mai acerba motivarea pentru batut.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    )

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    N-am vazut meciu, vad acum faze din el.
    De era un orb blocat locomotor in locul lui Ivan, Craiova batea 4-2 cel putin.
    Doamne ce carpa de jucator. Ii urez la cat mai multe meciuri la nationala, ce sa zic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    antrenorul gigi a facut schimbarile calumea

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Maestru. E cel mai bun antrenor din istoria vicecampioanelor lumii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Reghe e gata,sa se lase.

    Cand te bate Gigi pe tactica nu te mai poti numi antrenor.

    Tactica aia nu o incercam nici pe Football Manager.

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Problema nu e atat tactica, cat jucatorii.
    Jiji ia ce e mai bun, Regele Kampf are doar handicapati ca Ivan la finalizare in care da mingea ca-n coltul blocului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Ba da e problema de tactica.

    Nu poti sa joci 4-2-4 sau ce drq a jucat el acolo ca in anii 60 cu FCSB.Aia eventual incerci cu Clinceni.

    A fost sinucidere tactica ce a facut el.Ce e drept la 2-2 daca facea Cimpanu 3-2 pt ei nu mai scriam asta.A mai reparat in repriza a 2-a dar era tarziu.

  9. #51
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Unora le place blatul, film clasic redifuzat a 18-a oara la teleblatotecã, inca face audiente record in randul pulimii. Filmul ala frumos in care costobocii joaca cu 6 atacanti demonstrand irefutabil ca ei isi doresc, dar le lipseste ingredientul minune: creierul. Actorii din teren ireprosabili, cei mai buni in roluri secundare pe la Laci si Karagandy. Iar reghe blatistul, cocalarul, cu pungile atarnandu-i sub ochi ca coaele de batal, n-a mai avut rezultate de la ozonificarile rectale ale poporenilor.

    Doua mizerii, aceeasi placa uzata invartita la manivela. Gg3+ cand joaca interlopii intre ei, vopsitorii, gunoaiele, cancerul, clonele. Intre noi fie vorba, mai din capitala e echipa de partid olteneasca decat fc fekali, dar haideti sa nu ne pierdem in amanunte. A fost un meci frumuos, l-am mai vazut bre nea pîrțule, dar ne-a placut si acum. O sa ne placa si maine, si poimaine. Dar cel mai mult ne place cum, dupa asemenea spectacol de gala, isi bat poola de voi echipe care nu existau nici pe harta iurtelor, dupa ultimele scanari cu drone.

  10. #52
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Capitane, ia acilisa o poza si mai calmeaza-ti ouale!
    Mai ai putin si vezi blaturi si cand deschizi frigiderul

    13460D29-A1F9-44C8-91A0-3572C6457EC0.jpeg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #53
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Doua lucruri le punem in vedere mizeriilor de la fc fotbal zona metropolitana, milogii, umilitii si scursurile fotbalului rromanesc

    1. Echipei Belenenses de Portugal nu i s-a facut nicio concesie dupa ce a avut 15 cazuri de covid in echipa. A trebuit sa joace meciul impotriva Benficai in 9 jucatori, dintre care 2 erau portari. A fost 7-0 pana la pauza.

    2. Cr Ronaldo a plans in vestiar dupa eliminarea Juventusului in fata FC Porto, imagini extraordinare iesite la lumina dupa cativa ani. Faptul ca acest titan al fotbalului, 200 de trofee si recorduri in cariera, isi permite luxul sa devina uman in vestiar merita apreciat. Pana la urma, sunt sentimente, trairi, reactii chimice pe care niste scursuri nu le pot accesa. Multumim CR7 pt ca ne-ai aratat si fata umana a unui mare campion.

    Si multa multa multa mue jegurilor blatiste umilite de echipa iurtelor, taigalelor si a cui mortii lor or mai fi babuinii aia

  12. #54
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Adevarul ca iti vin pandaliile cand esti la jumatatea campionatului si esti umar la umar cu lanterna rosie
    Sa vezi circ cand vine retrogradarea
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #55
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,158
    Reputatie
    1
    gica .. nu mai e bun ca antrenor...

  14. #56
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    cica sau gica?

  15. #57
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Adevarul ca iti vin pandaliile cand esti la jumatatea campionatului si esti umar la umar cu lanterna rosie
    Sa vezi circ cand vine retrogradarea
    Hingherule, lasa-l tata pe acest cretin care crede ca blaturile se fac ca pe vremea lui Postenicu sau Borcea, ala care controla si vantul, cum bine declara acum ceva vreme. Omu' e atat de frustrat incat nu mai pricepe absolut nimic. Nici macar ca spurcatii lui nu sunt in stare sa castige de 3 luni nici macar cu ajutorul arbitrilor. Sila-mi e de spurcatii sec00risti!
    Last edited by Duba; 29th November 2021 at 20:35.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #58
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Deja e sevraj ce manifesta tovarasul Capitan.
    Plus ca il crede regizor de Hollywood pe Gigione. Pai nici Spielberg nu cred ca ar putea regiza cu atata acuratete un blat in ultimul minut de joc

    Si, cel mai ingrijorator, e ca nici la tatele Prodancei nu reactioneaza. O fi spartan?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #59
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Deja e sevraj ce manifesta tovarasul Capitan.
    Plus ca il crede regizor de Hollywood pe Gigione. Pai nici Spielberg nu cred ca ar putea regiza cu atata acuratete un blat in ultimul minut de joc

    Si, cel mai ingrijorator, e ca nici la tatele Prodancei nu reactioneaza. O fi spartan?
    O fi, ca nu degeaba e tovaras cu Ionica.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #60
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai pe Ion il tolereaza ca il pupa-n coor si ii rade la glume.
    In rest nu cred ca il suporta. Intre fete e concurenta mare
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #61
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Faceti ce faceti si iar ajungeti la mine, ce va mai place sa-mi lingeti oale!
    Last edited by Johnny D; 29th November 2021 at 21:43.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #62
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    A dreacu parasuta, dai cu poseta aia ca Halep cu racheta
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Lingailor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •