Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 50 of 50

Thread: Selectionerul Romaniei anul de gratie 2021. Cine?

  1. #43
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Echipa a făcut puncte cu el antrenor, însă nu jucam nimic. Meci de meci, abia ajungeam la poartă

    Il felicit pe Mimi, cu sportivitate , ca ne confirma in tot ce am scris. Daca se confesa pana la capat si ne spunea cum au facut, de fapt, punctele, probabil ca avea deja tendoanele scoase cu furculița. E ok si asa. Aviz cretinilor

  2. #44
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Mda, avem puiu lu' Nea Puiu la nationala. Poate scoate cashcheta si icoanele de la muzeul alui batran ca altfel va fi greu sa rupa norii.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  3. #45
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    A stiut Vadim ce-a stiut cand n-a modificat sloganul ala "cu Iordanescu inainte"

  4. #46
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    buna remarca
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Mda, avem puiu lu' Nea Puiu la nationala. Poate scoate cashcheta si icoanele de la muzeul alui batran ca altfel va fi greu sa rupa norii.
    Pui la patrat, cam ce e nationala Romaniei in fata tuturor de 2 decenii incoace.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Mi-ar fi placut sa vina Boloni pentru ca e mai antrenor decat toate alternativele ce au fost in discutii cu FRF, ar fi pus ordine si cred ca ar fi reusit sa ridice un pic nivelul echipei.

    Dar asta e, la ce nivel are nationala de azi merge si Iedi, la noi oricand poate fi mai rau. In Liga Natiunilor are grupa abordabila si cred ca e un antrenor mai realist si mai bun decat Mirel.

    De asteptat ca va juca mai prudent decat in mandatul trecut, in stil piturciano-iordanescian, si ca asta sa ne aduca ceva mai multe egaluri si mai putine infrangeri.
    Altfel nu e genul care sa reinventeze jucatori si cu siguranta ca nu va putea sa faca din rahat bici si nicidecum sa mai si trosneasca.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  7. #49
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A fost o conferință autentică, traditionala, arhaică. S-a marșat mult pe 'cred in Dumnezeu', 'daca avem si putin noroc de la Dumnezeu putem reusi'. De asta am ratat 4 campanii, nu si-a intors Batrânul fața si spre noi, oile lui cele mai credincioase. Speram ca numirea lui Edward (nume traditional ortodox), mijlocită de pleiada de generali clovni tata-dîncu-oprea, sa imbuneze stihiile si sa aduca meritatele calificari. Desi urmatorul european va avea 44 de echipe, va fi o lupta pe viata si pe moarte cu Muntenegru, tarile baltice si cele găgăuze.

    A fost o mascarada, cu negocieri fictive si doua luni de calatorii si diurne regesti. S-a mimat suspansul, mai putin argaseala din chiloți si transpirația de la subraț, care au fost reale In final, a ramas cum si-a dorit acest grup cancerigen roșu, condus ireprosabil de gunoaie ca oprea si dîncu.

    Traditionalele bosniac, finlandez, muntenegrean de mic, dar si muriți, jegurilor! nu puteau sa lipseasca

  8. #50
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sifonierul cu scheleti al domnului Edward isi deschide larg usile. Chiar si pentru cretini

    I-a tras Condescu o scrisoare deschisa lui Edward, de i-au sarit crucile si iconitele din buzunar lu' taxu!

    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/mar...ea-653090.html
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •