Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 55

Thread: Etapa 16 2021/2022

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    cam asa castiga spurcaciunea asta cu cocalari bronzati. azi doar un punct...vorba aia, cine fura azi un ou maine va fura un bou.

  2. #23
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Vai ce spoitori ordinari. Rosesc si cainii la asa arbitraj!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #24
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Va este rusine ca suporteri rapidisti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu. Nu noi am arbitrat. Mi-a fost rusine de joc pana m-am uitat la Bayern care a jucat ca si noi, centrari la portar, preluari aiurea, pe final picior in cap la adversar... Daca si Bayern poate juca infect cu penultima clasata, n-ai ce sa te mai miri de nimic.

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Doua puncte pierdute aiurea iarăČ™i. Incredibil cât de slab jucam când trebuie sa atacam.
    Ce te miri? Eu am zis etapa trecuta ca daca nu-si revine Carnat, nu avem cu cine juca. Din 4 jucatori buni de atac pe care-i avem: Shtal, Albu, Carnat si Ionita, in lot era doar unul. N-ai cum sa joci doar cu un jucator care-ti poate face faze de gol. Asta 11 la 11, ce s-a intamplat 11 la 9 pt noi a fost de liga a 4-a spre a 5-a. Golul ala al 2-lea al lor arata ca aprarea asta nu stie fotbal, mai cu seama fundasii laterali amatori din aia handicapati. Cum dracu sa stai in centru langa fundasii centrali si sa lasi extremele libere ca sa fuga din terenul lor singure pe poarta? De fapt doar o extrema au avut, un atacant, trebuia sa-l tii om la om daca ai un singur atacant de marcat, ori pe ce extrema ar fugi, sa fii langa el. Fix pe ala l-ai lasat sa-si bata joc de tine. Nu avem antrenor. Vom avea oarecand si va fi mai bine.
    Last edited by Johnny D; 19th November 2021 at 23:30.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Voi si cu Bayern
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Diferenta e ca lu Bayern i se intampla cand nu conteaza pentru ei, fara sa piarda nimic, noua ni se intampla la 2 din 3 meciuri.

    Faza aia de la golul 2 al lor nu pot sa mi-o scot din minte. Erau 4 handicapati unu langa altu in centru si pe extrema nimeni. Pai si fundasii aia centrali, futa-i Dumnezo, daca vad ca au coechipieri langa ei si extrema e liber, tre sa acopere extrema, nu sa stea unu langa altu in terenul advers. N-ai cu cine, daca n-ai antrenor care sa lucreze toate fazele la antrenamente, inclusiv superioritati majore numerice, n-ai cum.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Oricum ramane o mare minune Delapule cum jucam de 2 ori mai prost ca voi si avem de 3 ori mai multe puncte. Bulanul si arbitrajul se pare sunt explicatia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Rapid merita sa castige meciul asta dupa munca depusa la arbitri inainte de meci
    Adevarul e ca nu se poate acuza arbitrajul fara VAR. Nu se vede ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Si ei au avut, da-i in plm, la final de meci se tot aruncau in cap de careu si se plangeau ca i-a lovit gazonu. Si arbitrul pulii le-a tot dat fault in atac. Da sa-i futa Cristos ca meritau sa ia golul ala din ofside doar pentru kktul ala de antijoc facut cu arbitrul in 4-5 faze la rand.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Auzi tu, sa joci 11 contra 11 ... se poate asa ceva? Nici poveste. Nu e cinstit.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pai un rosu meritau clar, ori pe primu, ori pe al 2-lea.
    Nu exista ca n-a fost nici unu.


    Si noi am jucat destule meci in inferioritate.
    Se-ntoarce roata.


    Si la bulan s-a intors, in tur le-am dat noi gol cu bulan din contra.
    Acuma ne-au dat ei gol cu bulan din contra-n cap. Roata se-nvarte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A fost rosu cu eliminare la Corbu, faza extrem de clara. A fost o ținere continuă din afara careului pana in careu, deci nu se ia in considerare momentul cand a inceput, ci cand s-a terminat. Daca il tinea afara, ii dadea drumul si cadea in careu era lovitura libera directa din afara careului. Nu asta s-a intamplat. Aviz martalogilor de pe feisbuc, santierul naval si laptaria andronache care cer varul, uitand ca au beneficiat de 200 de greseli de arbitraj doar in ultimele 7 etape. Greseli e, desigur, un eufemism. Au fost talharii la drumul mare orchestrate de fecali si clica de asistati social care se gudura langa pungile cu fecale. Altfel, Rapidul nu a meritat nimic in meciul asta, in afara penaltyului amintit Contondentă, ațoasa, incapațânata Chindia, se vede destul de clar de ce fecali nu a riscat si a comandat eliminare in min 7.

  13. #34
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post

    Si noi am jucat destule meci in inferioritate.
    Se-ntoarce roata.


    Si la bulan s-a intors, in tur le-am dat noi gol cu bulan din contra.
    Acuma ne-au dat ei gol cu bulan din contra-n cap. Roata se-nvarte.
    Pai ori se intoarce, ori se invarte... la voi le face pe toate. Si cartonase si offside nevazut, toate
    Se vede ca nu sunteti nici FCSB nici CFR. Nu stiti sa o faceti discret
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Vad ca ii face Botoshelu discret pe mucialaii astia ce-au dat cu picioru antrenorului care-i facea sa joace la 80-90%, cand de obicei sunt sub 50%. Multumim Jijel.

  15. #36
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    sa si ia mega antrenorul o mare mooie ar mai trebui un gol in repriza a doua.
    luptati moldovenii mei!

    urmeaza csu craiova (d), UTA (a), gazMetan (d), cRapid (a), sepsi (d) si CFR (a), adica 3-4 puncte. de craciun sa mi belesti pl, gigica.

  16. #37
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vad ca ii face Botoshelu discret pe mucialaii astia ce-au dat cu picioru antrenorului care-i facea sa joace la 80-90%, cand de obicei sunt sub 50%. Multumim Jijel.
    Se simte ruptura cu marele ""edi""
    Libera La LAZIO !

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Yedi, ca sa-l citam pe tac'su, care stie mai bine.

  18. #39
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    asa yedi ... ala de o filma pe Delia cand io tragea.. face pe antrenorul acuma )
    Libera La LAZIO !

  19. #40
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vad ca ii face Botoshelu discret pe mucialaii astia ce-au dat cu picioru antrenorului care-i facea sa joace la 80-90%, cand de obicei sunt sub 50%. Multumim Jijel.
    Ce suji?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #41
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bun Racovițan ăsta, cred ca e urmatorul produs de export al slugilor catre palatul roial de la Jilava. Urmand exemplul marelui godac blatist, Miron. Pacat de brazilienii aia, au luptat admirabil, insa cu puscariasii, hotii, sobolanii opariti nu te pui.

    PS. Radeau spurcăciunistii de Rapid, au uitat cate goluri au luat de la Topola in superioritate de 2 insi. Caca cultură, vax, nema.

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ce suji?
    Nu am incercat, nu toti sunt asa ca tine, sugative de ocazie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •