Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 109

Thread: Etapa 15 2021/2022

  1. #85
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,316
    Reputatie
    0
    Locul 5 la jumătatea campionatului e o performanță, mai ales că am învins primele doua echipe. Nu știu dacă vom rezista acolo, poate dacă mai vin ceva întăriri în iarnă, altfel e foarte greu.

  2. #86
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Pai iti trebuie minim 2 mijlocasi si-un atacant ca wăthiu!
    Marzouc ala e pilaf ca cine l-a adus, liga a 2-a din Elvetia sau stii plm de unde... ce sa te astepti! Iar la mijloc nu poti juca mereu sa alegi intre Hlistei si Alammi, care e mai panarama intre ei, habar n-am. Si daca se accidenteaza un mijlocas de baza ca si Carnat, nu mai ai cu cine juca... e incredibil. Trebuie 2 plombe ofensive groase acolo.

    Altfel nici o sansa la play off. Nu poti doar cu bulanul.

    Desi cu Craiova am avut ghinion, azi doar s-a echilibrat balanta pe ultimele 2 meciuri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #87
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    E ziua lui bai Lolek.
    Pai n-am stiut bai Stelo,la multi ani toa'se capitan!
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Plecati de la mal
    Arsinele tata,pai nu erai tu ala cu "sportul darama barierele rasismului"?
    granita la Orsova!

  4. #88
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Fac si eu ce pot. N-ai vazut ca erau sa piarda acolo?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #89
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    I-auzi Ioane ce zice baiatul asta care te-a facut moderator!
    Eu zic sa-i mai tragi o injuratura...
    granita la Orsova!

  6. #90
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    victorie cam nemeritata ioane )

  7. #91
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    ionelu o sa spuna ca i meritata. pan' la meciul cu clinceniu trecu pe la fantana cu ingerasii. pă surse!

  8. #92
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    victorie cam nemeritata ioane )
    Am scris sus, se compenseaza cu etapa trecuta, dar daca sunteti chiori.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #93
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    cap de creta, ar fi trebuit sa amintesti in primul rand maniera de arbitraj, rosu ptr. belu claudiu si stilul de smekeras din satra...sa moare mama io am fluierul, adik hotul striga hotii.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #94
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Pana la Belu ne mananca alte cimitire, gen Ghencea. A se vedea minutul 50 (minutul 3:40 pe inregistrare - https://www.youtube.com/watch?v=autc...nnel=LookSport), cand portarul de la Clinceni trebuia eliminat, galben pt faultul de 11 metri, galben pt ca a iesit de pe linia porti.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #95
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    bre, le o analizat ionelu si raureanu in studoiu.
    iara io am discutii cu el si nu cu domnia ta
    Last edited by delaoltenia; 9th November 2021 at 13:04.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #96
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    O etapa cu 2 vicieri clare de rezultat din partea celor care conduc fotbalul romanesc. Spun cei care conduc fotbalul romanesc, pentru ca aceștia ii determina pe arbitrii sa faca ceea ce fac. Eu așa vad greselile extrem de clare care au fost trecute cu vedere, dezavantajand Steaua si Academica. Ma refer la penalty-ul clar ca lumina zilei la Budescu, acesta luandu-i fata fundasului, fiind clar incomodat sa continue actiunea, sa traga la poarta. Apoi, jaful, cum bine a spus Ionut Chirila, in meciul de aseara, cand derbedeul in negru a tras pe fata cu clona PSD-ista, FC R. Din nefericire, si cei care ar trebui sa fie vocali in mass-media pun batista pe tambal. Fotbalul e exact ca si politica - o mare mizerie. Totu-i dirijat asa cum doresc 'baietii'. Iar PSD-istul Dâncu e unul dintre ei, cu siguranta cel mai implicat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #97
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Chiar ma intrebam cand apare sinapse-arse sa-si exercite activitatea preferata pe forum: coprofilia. Cand va purtau men in black pe brate era bine, ai https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcs...j-643370.html?
    Cat despre Rapid, e clar ca iar ai incurcat ochalerii si in loc sa-i iei pe aia de miop, i-ai luat pe aia de cal.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #98
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Scoate mana din buzunarul lui taica-tu, hotule, inainte sa mi te adresezi. Ma nenorocitule voi si dinamo numai astfel de mizerii ati facut. Partidul si securitatea va protejat incontinuu, mizerie. D-asta n-ati facut mai nimic in Europa in comparatie cu mareata Steaua. Noi suntem la ani lumina de ceea ce ati facut voi si dinamo in arbitraj, javrelor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #99
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Aloo, partiduuul-ceausescuuu-romaniaaa. mars de aici, jigodie ceausista, fosila secu rista de Cismigiu!
    Ati fost emanatia sistemului, beneficiara directa a sinisterei familii, de la Ceasca al batran, la Ilie, pana la Valentin. Bine zicea cineva, voi nu aveti palmares, voi aveti cazier.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #100
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Hotule, cere-ti, ma derbedeule, scuze fata de taica-tu ca i-ai furat banii din buzunar, nenorocitule! Pramatie ordinara!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #101
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Cere-ti si tu scuze alora pe care i-ai tunat, canalie ceausista.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #102
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pe cine-am turnat eu, ma nenorocitule, hotule, care te-ai dat singur in primire? Pe cine, jogodie? Ma javra, nimeni, dar absolut nimeni din familia mea n-a fost membru de partid, darmite in securitate. Hai sictir, mizerie!

    P.S.
    Era sa uit. Scoate mana din buzunarul lui taica-tu, amaratule!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #103
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    O etapa 2 vicieri
    5 betivi, 4 drogati si 3 Dube!

    Stiam ca are sa vina sa comenteze, nu se putea altfel!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    matreata Steaua


    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pe cine-am turnat eu, ma nenorocitule, hotule, care te-ai dat singur in primire? Pe cine, jogodie? Ma javra, nimeni, dar absolut nimeni din familia mea n-a fost membru de partid, darmite in securitate.
    Nu-i problema, ca ti-a fost matreatza Steaua cat pentru voi toti, si de 10 ori pe-atat!
    Last edited by Johnny D; 9th November 2021 at 16:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #104
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E bine cand e voiosie si voie buna!
    Va doresc o saptamana!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #105
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    C-asa-i hora pe la noi!

    Bah, Duba, dar de ce nu povestesti faptul ca ai facut sport la echipa securitatii??!!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •