Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 82

Thread: Etapa 11 2021/2022

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Asa nu!

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ce oi jegoase
    Asa da!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Delaparis, tu ai votat stancuta asta isterica moderator?
    Penalty a fost, e adevarat. Dar un meci dureaza 90 de minute nu 95. De unde 5 minute prelungire? Ce a fost acolo?
    Hai sa jucam pana cand FCSB inscrie. E mai simpla regula asta si o pricepe toata lumea.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca a fost sau n-a fost, in sensul in care mana a fost in pozitie total naturala, pe langa corp in jos nu in sus si ala i-a sutat de la 3 metri, nici n-a vazut mingea ce sa mai fie vorba de intentie. Dar poate ar fi fost gol daca nu era mana. Sunt 2 reguli ce se bat cap in cap. Dar dupa ce dai rosu pe degeaba in minutu 7 dai penalty in min 95 tot pentru aia, cam futere de bataie de joc ce se fute futandu-se futabil, cam, sincer. Aproape ca mi-e rusine c-am respirat usurat dupa asa scarbosenie in stilul scarboasei eterne, maxime si inegalabile.


    Am avut si fara egal 2 pe bilete pe azi, am plusat doar cu 600 la live cand am vazut cotocul ala de 1.53 in min 40 pentru furaciosii astia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Hopa, daca se da cu slow motion, parca l-a lovit in piept prima data, se vede un dublu contact clar! FURTUL ESTE EPIC!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    @Johnny
    Penalty a fost deoarece mingea a atins bratul. Era sut spre poarta deci posibil gol. Nu e nimic de contestat aici.
    Problema e ca se juca in min 95. De ce? In mod normal nu trebuia sa se treaca de min 92.

    Trebuie mai mult tact cand esti arbitru corupt. Altfel se vede si e rusinos
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Mai uita-te o data.


    Edy: "Am avut sut cu capu!"
    Si noi am avut, si-n minutu 7, si-n minutu 96!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    cat ai luat?
    Libera La LAZIO !

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    918 din aia 600 si mai am meciuri pe astealalte 2 bilete.
    Lyon la feminin 2 solist, sa nu fie egalate, Bilbao si Cagliari fara egal, au 1-0 si Rublev. Daca ies, cred ca iau vreo 800-850 din 200 (am o cota de 1 pe fratii Stadt a lu Clau ca nu-s instare sa tina de rezultat de 2 ori. Dincolo doar pe WCSB am pus pe biletu cu 180 de lei si pe Lyon, ca am avut incredere ca fura si n-au dezamagit, n-am avut tupeu sa pun pe panarama de Bilbao sau Cagliari decat cu 20 de lei.


    Rublev shăf, pe ambele bilete, normal.
    Lyon 3-1 game over, ramane doar Rublev sa rupa carpa asta de Shwartzman care a facut blatul mileniului acu 6 zile pierzand in Cupa Davis cota 1.01 acasa pe zgura in Argentina cu un jucator fara clasament.


    Iar azi noapte am pierdut pe el 900 de lei ultimu meci pe bilet ca l-a batut pe Lloyd Harris de la set in spate. Numa bine ca pierduse cota 1.01 in urma cu 5 zile, carapa-o-ar inima-n el de carpa blatista! De se nastea in Romania, era WCSB-ist mai mult ca sigur!


    Cagliari egalata in prelungiri, normal. 800 ajung azi.




    Din pacate joc la casa, ca mi-au dat ceva bonus de 300 de lei la 300 depusi si-am ajuns peste 2000 cu ei. La salar sper sa mai am ceva sa-i scot si sa ma mut la super bet cu depozit din salar. KKtii astia de la casa nu te lasa nici in pla lu Cristos sa dai cash out daca sunt incepute meciurile, la super bet cel putin daca esti in meciuri de tenis si restu-s incheiate, poti da cash out sa nu mai risti sa stai pana la final. Tenisul e cel mai periculos sport cu statul pana la final, daca ai cota mica pe favoritul tau, e bine sa dai cash out si-ti vezi de treaba. Nu pot da pe Rublev. Va bate probabil dar nu e meci de 6-1 6-1 asta pana-i pla.


    Am pus acuma o contra de 50 de lei cota 8.26 la bp pt Schwartzman castig 413. Asa ca sa stau linistit. Nu poti da cash out dar macar poti pune contra. Nu te opreste nimeni. E vorba de experienta de peste 20 de ani in pariuri aici. Iti trebuie multa experienta sa vezi unde e nevoie de o contra si unde nu.
    Last edited by Johnny D; 1st October 2021 at 23:48.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Arbitraje ca pe vremea cand Ilie Savu construia acest club regal dupa model sovietic. Daca nu dadea penalty in min 105 se rejuca pana castiga echipa carturarilor de la Jilava. Milogii, hotii, nenorocitii, spurcatii au jucat cu om in plus un meci intreg si tot a mai fost nevoie de 7 minute de prelungiri. Rosu gratuit, rosu la spurcati neacordat. Asa sunt macelarite putinele echipe din campionat care opun rezistență cancerului numit fc fotbal club din popesti.

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Si ca sa vezi treaba asta iti trebuie peste 2 decenii de experienta in pariuri cu banu jos.


    Asta nu e alba-neagra, joc de noroc. E joc de anticipare bazat pe informatii si de moment, dar si istorice. Furtul la astia e sfant, si daca nu-i ajuta bulanul, ii ajuta fluierul.

    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Lovitura aceea de pedeapsa nu ar fi dat-o nici Duba daca arbitra, chit ca-i avea tusieri pe Tim si cip. Doar Dario ar fi dictat penalty, doar el.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Duba dadea direct gol, nu penalty. Si rosu la portar daca protesta.
    Ala de-a facut hent era rosu instant, c-a fost pe linia portii cu intentie mizera.


    Ala de n-a facut hent am vrut sa zic, ca l-a lovit in piept.
    Last edited by Johnny D; 2nd October 2021 at 00:55.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Au furat, dar au si facut.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #35
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce face fetele, are insomnii?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Pe mine tristetea ma culca.

    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Au furat, dar au si facut.
    Au facut cumva de-au furat iar, si-n debut si-n sfarsit, sa fie epic. Si au furat de i-au facut p-aia saracii de n-au mai stiut de ei. Adevaru e ca si pe mine m-au surprins de cum au facut de-au furat atat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Avem nulitati absolute la TV!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #39
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Cu astfel de elimisari si penalty-uri am sa ajung sa refuz sa ma mai uit la meciuri...
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Soc la echipa.


    Si noi iar jucam diseara cu o echipa cu soc la echipa.
    Toata lumea face soc la echipa fix inainte de noi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Ce-a fost asta? Sut puternic - scoate portarul, cap din ricoseu - scoate portarul! Si fundasul dinamovist parca de ciuda - get in there! Bietul portar, finalmente rapus!


    N-a fost dinamovistul, asa a parut. Era prea comic.


    Steliano Filip mereu cota 1.50 ca ia galben, mereu iese.
    Pericolul e doar sa ia direct rosu ca sa nu iasa.
    Last edited by Johnny D; 2nd October 2021 at 18:02.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Ratarea mileniului 2 vs portar si ala cu poarta goala se impiedica.


    Nici haita de caini nu mai e ce era odata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •