Results 1 to 14 of 14

Thread: Florin Cațu - pres. PNL!

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0

    Florin Cațu - pres. PNL!

    Dupa o zi de spitalul 9, liberalii au reusit sa-si aleaga presedintele .
    Noul pres. floooooriiiiiinnnnnn piiiiiiirțuuuuuu...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Ne vom aminti cu drag de tine, draga PD(N)L Odihneste-te in pace!

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    PNL a murit azi strangulat de peeedeeeleee!
    inhumarea se va face langa PNTCD pe Aleea Partidelor Istorice!

    Acum FSN-ul are controlul deplin al tarii! Ce a inceput basescu,a finalizat iohannis!Pas cu pas!
    Last edited by futbasisti; 25th September 2021 at 21:45.

  4. #4
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Bai timache, ma doare fix in #### ca moare pnl ul lui joiannis, pentru mine este doar un subiect de caterinca si nu puteam sa trec, asa, ca gasca prin apa azi 25 sept. 2021. Sa vezi subiect de caterinca mai spre iarna, papa scump, corent la fel, gaze...din belsug, cu putina fasole si geamul inchis.
    Trai pe vatrai pentru melteni!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Draga, Alin, daca citesti si aici sincer iti spun ca sunt alaturi de tine in aceste momente grele. Sa i calcam pe cap, pe ei si pe mama lor! Sincere condoleante!!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    si eu le doresc cetatenilor romani din tara si din diaspora gaz scump,curent prohibitiv si sa crape de foame.De cate ori se anunta o crestere de curs valutar,o inflatie,marire de tva,concedieri,austeritate........sa va ganditi ca eu sarbatoresc!

    tu'va muma-n cur de neam distrus!

  7. #7
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Asa da patrioti
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Nu ma mai prind astia la alegeri nici daca imi pun un Magnum 44 la tampla. Oricum, indiferent cine ar fi iesit era de rahat. Orban vs Citu e ca sida vs cancer.
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  10. #10
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Mizerie, s-au batut pirandele in piata mare invartind puradeii in aer.

    Cazzo e un om de paie dar nu asta e problema cea mai mare ci faptul ca e incompetent.
    Nici Orban nu da pe-afara de competenta, dar macar are un discurs mai ponderat si e un om mai ponderat.
    PNL o sa moara la urmatoarele alegeri si asta nu pentru ca i-a erodat guvernarea ci pentru ca e un partid bolnav.

    E trist ca partide mari precum PNL nu au reusit sa strecoare in frunte si cativa oameni competenti si mai cu charisma.
    Politicienii romani ori sunt descreierati precum Sosoaca care intra conjunctural in joc, ori sunt toti din acelasi aluat ce pare plamadit de un sistem ascuns ce lucreaza impotriva intereselor nationale.
    Nu sunt adeptul teoriilor conspirationiste insa altfel nu se poate explica cum de s-au adunat atatia prosti si atatea lichele in politica romaneasca.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #11
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    'Baietii' stiu de ce. Ei au orchestrat toata aceasta mizerie. Si nu numai pe aceasta. Citu ca finantist nu-i slab, ca premier insa ... Mai mult, are si schelati prin dulap. Serviciile l-au pus sa-i torpileze pe USR-isti pentru ca-s prea corecti si nu raspund la comenzi, n-au de unde sa-i prinda. 'Baietii' trebuie sa-i aiba pe toti la mana si sa-i ghidoneze cum doresc ei. Pe Voiculescu, Drula si pe Stelian Ion n-aveau cum.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #12
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Asa este, USR-istii sunt altfel, au o alta plamadeala. Pentru conformitate:


    https://www.youtube.com/watch?v=A4DPHZSVAAU
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  13. #13
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Alt comunistoid! Bleach!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bleach!
    Unul din cele mai bune anime-uri facute vreodata.
    Ma bucur ca in fine bagi ceva misto la capatana aia bostan.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •