Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 135

Thread: Etapa 10 2021/2022

  1. #64
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    )) avem atacant de clasa mondiala: jefte!
    Libera La LAZIO !

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Aveti si 2-0 cu Roma, iar noi 3-0 cu Spurs!
    Se poate mai perfect de-atat?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll 2 0 pedroooooooooooooooooooooooooooooooooo
    Libera La LAZIO !

  4. #67
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,053
    Reputatie
    0
    Sekou Sidibe ce gol, asta nu este gol de Liga1, nimeni nu da de acolo in Romania
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Arbitrii idioti, nu dau penalty pt Botoshei, dar nici macar indirecta la lovitura de kung-fu in capul lui Roman in careu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,053
    Reputatie
    0
    A lovit mingea cu mult inainte Roman si-a bagat capul in piciorul aparatorului, nu stiu cum il cheama in fine...

    U cu Mutu au niste trasee, stiu mai mult fotbal, dincolo Croitoru slab are sansa ca are o echipa omogena.

    U este o echipa contrast au jucatori peste Liga1 si 2-3 jucatori foarte slabi, Botsani putea conduce usor doar prin greselile adversarului...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #70
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    la fel de bine si fcu ar fi putut inchide jocul pe contraatac si acum ar fi fost o alta discutie despre marea echipa a moldovenilor. ai jucat fotbal la un anumit nivel si cu siguranta stii ca se pune doar ce trece de linia portii, restul statistica si gargara la finalul celor 90+ .

  8. #71
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    a propos, ma uit la galata-goztepe si de spreciat cum a reusit terim sa "resusciteze" doi jucatori din campionatul lui burleanu&secu, cicaldau si morutan. moru cu un gol fain

  9. #72
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Nu e vb de nici o resuscitare, ti-am mai zis de zeci de ori ca kktul ala de Berbecali e ingroparea nationalei Romaniei, viitorului Romaniei, aduce toti talentatii nostrii si-si bate pl de ei. Cei care scapa, joaca de 2 ori mai bine oriunde altundeva si astfel pot prinde incredere si creste in valoare. Totul e sa scape de acolo.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #73
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,053
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    la fel de bine si fcu ar fi putut inchide jocul pe contraatac si acum ar fi fost o alta discutie despre marea echipa a moldovenilor. ai jucat fotbal la un anumit nivel si cu siguranta stii ca se pune doar ce trece de linia portii, restul statistica si gargara la finalul celor 90+ .
    Mi-s fi dorit sa castige Mutu pentru ca propune ceva ce eu mai inteleg din ce joaca, las la o parte greselile mari de preluare a mingii din prima repriza, se intoarce cu om in spate si 2 preluari, apoi...

    Botosani are jucatori ma refer la africani insa nu imi place stilul, stereotip, traseele nu-s pe gustul meu, fundasul dreapta bun merita ceva mi bun.

    Am jucat doar la juniori zic eu mai bine decat ce vad prin Liga1

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    a propos, ma uit la galata-goztepe si de spreciat cum a reusit terim sa "resusciteze" doi jucatori din campionatul lui burleanu&secu, cicaldau si morutan. moru cu un gol fain
    Cicaldau este favoritul meu, in privinta lui Morutan nu, nu are explozie de pe loc, si nu vad cu ce sa compenseze, poate ma insel...

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu e vb de nici o resuscitare, ti-am mai zis de zeci de ori ca kktul ala de Berbecali e ingroparea nationalei Romaniei, viitorului Romaniei, aduce toti talentatii nostrii si-si bate pl de ei. Cei care scapa, joaca de 2 ori mai bine oriunde altundeva si astfel pot prinde incredere si creste in valoare. Totul e sa scape de acolo.
    Ai tu ceva cu omul acela, in cazul ca ai valoare o ai au fost perioade cand au vandut si la suprapret ce a facut Reghe cu ei ca alergau asa ?!
    Nicusor si Chipciu au fost tepe de tepe, cineva a pierdut bani aici, nu si-au mai scos banii belgienii
    Last edited by iulian_1976; 26th September 2021 at 22:12.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  11. #74
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,053
    Reputatie
    0
    Ce panarame Bordeanu se pune jos si rupe ritmul, arbitru opreste meciul asta nu o pupi in competitiile europene
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #75
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,053
    Reputatie
    0
    Daca juca Rapid, Fcsb erau multe comentarii, se pare ca CFR si UTA nu face market prin sudul Romaniei
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  13. #76
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    La Arad nu e internet apoi la Cluj lumea doarme la ora asta
    Daca era Dinamo mai comenta si Hingherul ceva, dar asa nu avem nimic. Eu urmaresc rugby cu Toulouse - Clermont iar Johnny tot se uita la replay Tottenham - Arsenal
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Ai tu ceva cu omul acela, in cazul ca ai valoare o ai au fost perioade cand au vandut si la suprapret ce a facut Reghe cu ei ca alergau asa ?!
    Nicusor si Chipciu au fost tepe de tepe, cineva a pierdut bani aici, nu si-au mai scos banii belgienii
    Cu Regele Kampf a fost mai degreaba exceptia de la regula.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Johnny tot se uita la replay Tottenham - Arsenal
    Bine ca mi-ai zis, abia astept sa ma uit la "reactions" inregistrate in live cu fanii lui Spurs uitandu-se din sufragerie la meci! Aia nu-s normali si se inregistreaza si posteaza pe youtube! Abia astept, e mishtocareala rau la comment-uri jos!


    Bine, ca si ai nostrii fac la fel, sunt o gramada de negrii care fac d-astea, dar la ei nu intru doar cand castigam!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Ai tu ceva cu omul acela, in cazul ca ai valoare o ai au fost perioade cand au vandut si la suprapret ce a facut Reghe cu ei ca alergau asa ?!
    Nicusor si Chipciu au fost tepe de tepe, cineva a pierdut bani aici, nu si-au mai scos banii belgienii
    Au fost vanduti la un pret corect. Au facut rezultate atat in Europa cat si in campionatul intern cu Steaua. Erau tineri, Stanciu chiar foarte tanar, si cei care i-au cumparat si-au recuperat si banii. Poate ai uitat, insa cei doi au castigat campionatul cu Anderlecht, ultimul al echipei din capitala Belgiei daca nu ma insel, au ajuns in sferurile Europa League, eliminand, printre altii si echipa lui Lucescu la acea data, Zenit, Stanciu fiind printre marcatori. Deci banii au venit si din acea performanta europeana la care au participat si cei doi, si din din banii castigati pt. cucerirea titlului de campioana a Belgiei, si din bilete, stadionul, imi aduc bine aminte, fiind plin meci de meci, dar si din revanzarea acestora. Este ca am dreptate?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #79
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,053
    Reputatie
    0
    Nu, belgienii au iesit pe pierdere discutam de 9,7 milioane, cel mai scump transfer din campionatul Belgiei de atunci
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  17. #80
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Important este cã echipa campioana, Romanian Railroads Futbol Klub, ii tine pe poporeni la respectul cuvenit de 9 puncte. Meci slab, dar stiam deja ce mostenire a lasat Sumudica super bursucului isteric Totusi, golul a fost exceptional, sa recunoastem, desi jegurile din media insista mai mult pe ratarile tiganilor de la periferia orasului martir. Cu mare efort si cheltuiala reusesc si celrlalte jeguri, cele din Popesti, sa steie in siajul baºinilor clujene. E meritul incontestabil al briganzilor care amuºina cãcatul prin catacombele fotbalului romanesc. Va fi cutremur cand se va spovedi poetul argaseala. Va dura ceva, e greu sa gasesti rime potrivite pentru blatisti nenorociti, puscariasi, cancerul fotbalului, parandarat cu babiuci si hrebenciuci, cumetrie, vopsea si umilinta europeana.

  18. #81
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Lazio, ai tacut mâlc la blatul clasic dintre Slujitor si Chindia, plata pt alt blat sinistru, cel din play-out-ul trecut. Daca suntem ocupati cu nenorocitii astia de poporeni nu inseamna ca puteti sa va dati in stamba ca la marsul diversitatii Un noroc pe care nu il merita regele blatist, cel din meciul cu pelicii din comuna Mioveni. Dar asa e fotbalul ãsta târfa, cateodata...

  19. #82
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Singur pe forum
    Free Dinamo

    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Cam atat a fost....


    Nu vei mai fi mult timp singur.





    Umor bleg.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Singur pe forum
    Free Dinamo


    Aeeee, aooo
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •