Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 102

Thread: Etapa 9 2021/2022

  1. #22
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Cine a dat pasa?
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #23
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Ronaldo Deaconu
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #24
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Aleleeeei, ciortanii mei

    Si un rosu pe final la porumbei. Ca sa nu plece acasa la familii cu aripa goala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. 18th September 2021, 00:00

  5. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Jucam bine primele reprize, dezastru repreizele secunde.
    Si vad ca s-a pastrat traditia: cand suntem favoriti, ne kkm pe noi.


    In primele reprize avem o circulatie a balonului excelenta.
    In reprizele secunde avem un joc combinativ de liga a 2-a spre a 3-a.


    Cam gata cu play off-u, ne uitam in jos.
    Nu mai sunt caine de mic, un egal ar fi bun acolo.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #26
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Rapid a jucat bine nu aveti un nr 10, nu aveti un nr 9, banda stanga nu aveti si totusi sunteti sus.

    Pentru play-off cu Gaz Metan , Sepsi, Faru cu astea va bateti.
    Last edited by iulian_1976; 18th September 2021 at 00:51.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Buna remarca, de 3 jucatori buni pe astea 3 posturi avem nevoie sa luptam cu sanse reale pt play off. Altfel, doar prin nimereala putem ajunge acolo.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #28
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Eu imi mentin parerea ca Rapid, desi arata bine la joc, termina benzina prea repede. In min 60 deja sunt sufocati. Asta va fi inteles de toti pana la urma in liga 1 si va avea consecinte in rezultate.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca fizic sau mental, dar ceva benzina termina sigur.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #30
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Varsta liderilor, jucatorilor importanti in sistemul echipei. Aici e problema. Daca aveau macar 5 ani mai putin ar fi format o echipa de galactici ... ma rog, la scara Romaniei.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #31
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Bai, cât de trist trebuie sa fie Duba asta! Pai sa susții o echipa tânără care acum câteva etape a fost fututa de o echipa decedată! 😂😂
    Hotomane, ti-am mai spus, minte scurta, daca noi suntem echipa tanara, voi cum sunteti???? Actuala clona s-a infiintat acum vreo 5 ani, din cate imi amintesc. Ca sa nu mai sun ca la momentul falimentului chiar domnia voastra scria pe acest site ca rapidul ales bules praful s-a ales, ca echipa nu mai exista. Atunci gandeai corect, acum te-ai sucit si sustii o echipa care are alt certificat de nastere, semnat de fostul general de securitate Vasile Malureanu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #32
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Buna remarca, de 3 jucatori buni pe astea 3 posturi avem nevoie sa luptam cu sanse reale pt play off. Altfel, doar prin nimereala putem ajunge acolo.
    Uite c-a inteles si Ionel. Da, ma, pana acum ati avut noroc cu carul. Lotul clonei este clar de play-out. Mult sub CFR, Steaua, Craiova lui Rotau, Botosani, chiar daca i-ati batut, si pe aia cu f. mult noroc, UTA, Farul si, spun eu, chiar Volunatri si Sepsi. Asa ca sa fiti multumiti daca ramaneti in prima liga.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #33
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Varsta liderilor, jucatorilor importanti in sistemul echipei. Aici e problema. Daca aveau macar 5 ani mai putin ar fi format o echipa de galactici ... ma rog, la scara Romaniei.
    O fi si asta linia de fund imbatranita, nu aveau cum sa fie top fara un 10 si un 9 de calitate campionatul este lung.
    Pana in prezent Albu jocker, acum nu cred ca-i mai intra una ca la Arad sau cu Craiova, nu este stilul lui.

    O echipa fain de urmarit un plus pentru Liga1.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Uite c-a inteles si Ionel. Da, ma, pana acum ati avut noroc cu carul. Lotul clonei este clar de play-out. Mult sub CFR, Steaua, Craiova lui Rotau, Botosani, chiar daca i-ati batut, si pe aia cu f. mult noroc, UTA, Farul si, spun eu, chiar Volunatri si Sepsi. Asa ca sa fiti multumiti daca ramaneti in prima liga.
    Poate in celelalte meciuri am avut noroc, Dubel dar cu voi n-a fost vorba de asa ceva, ati fost pilaf in meciul cu noi. Rezultat total meritat dupa aspectul jocului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #35
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Poate in celelalte meciuri am avut noroc, Dubel dar cu voi n-a fost vorba de asa ceva, ati fost pilaf in meciul cu noi. Rezultat total meritat dupa aspectul jocului.
    Ba da, si cu Steaua ati avut noroc. V-am dominat de o maniera, cel putin a doua repriza, extrem de clara. In plus, arbitrul a fost pe fata cu voi, lasandi-va sa jucati la intimidare. Un arbitru corect elimina cel putin un clonat inca din prima repriza. Fii sigur ca in Europa cu o asemenea maniera de joc, la intimidare, luati rosu. Bine, echipa clonata are in continuare pedigree bolsevic, stim bine ca copiii si nepotii lor conduc inca Romanica.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #36
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Incredibil ce tupeu nesimțit are bășina ********a din Cișmigiu, sifonul ceaușist octogenar, fanul formației născute dintre un cioban sifilitic și o oaie bolnava de galbeaza. Bai foslia anchilozanta, baga la sinapsele alea arse: v-am rupt fălcile!
    Vad ca s-au activat gunoaiele, bravo, tot înainte, sa iasă în frunte tot aia cu care se șterg la fund unii care pana acum 10 ani jucau fotbal cu basica de animal:https://www.prosport.ro/editorial/ed...ntele-19330428
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #37
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Incredibil ce tupeu nesimțit are bășina ********a din Cișmigiu, sifonul ceaușist octogenar, fanul formației născute dintre un cioban sifilitic și o oaie bolnava de galbeaza. Bai foslia anchilozanta, baga la sinapsele alea arse: v-am rupt fălcile!
    Vad ca s-au activat gunoaiele, bravo, tot înainte, sa iasă în frunte tot aia cu care se șterg la fund unii care pana acum 10 ani jucau fotbal cu basica de animal:https://www.prosport.ro/editorial/ed...ntele-19330428
    Tupeu nesimit au hotii care fura banii parintilor. Dar nu ma mir, e normal ca un animal precum TD sa scrie aberatii de mai sus si sa posteze un link al unuia care, mai mult ca sigur, e un ghiulestean clonat get-beget.
    Ba creatura mizera, i-ai rupt buzunarele lui taica-tu sa-i iei banii, Steaua v-a dominat net in acel meci, flashscore sta marturie, statistica e clar de partea marii campioane Steaua. Hai sictir, hotule!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Dominatie, dar dominatie sterlia, fara ocazii = impotenta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #39
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Dominatie sterila, da, ca n-am dat gol. Insa ocazii de gol 10-6, suturi pe poarta 5-2, suturi pe langa poarta 5-4, cornere 6-3, interventii portar 5-1. Toate in favoarea Stelei. Cine nu crede sa bage un ochi pe Flashscore.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Flashscore exagereaza, Dubel, toata lumea stie. Acolo e ocazie orice minge aruncata spre poarta adversa. Daca ai avea experienta urmarind meciuri live in paralel cu flashscore, ai sti.


    Ocaziile adevarate sunt mingile periculoase, d-alea n-ati avut decat 2 lovituri cu capu a lu Vinicius, una pe langa vinclu, cealalta prinsa excelent de Moldovan Khan al nostru.


    Pana la urma a dat gol Vinicius cum a promis.
    Si-a respectat cuvantul, stima si respect.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #41
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Flashscore afiseaza ceea ce s-a intamplat. Ca tu negi evidenta e alta treaba. Daca noi am avut 2 lovituri de cap ale lui Vicinius, voi n-ati avut nici atat. Golul a fost de fapt un autogol, la o centrare pe care Cretu n-a reusit s-o blocheze/degajeze. Nu mai minti ca te faci de ras.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  22. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Dubel, orice om cu capul pe umeri stie ca pe flashscore, orice sut spre poarta, cat de nepericulos sau de lesinat ar fi e considerat ocazie de gol si la fel orice centrare finalizata cu capul la 10 metri peste poarta. Tu te faci de ras ca nu stii atata lucru de baza. Dar nu e ceva nou, ai multe probleme cu multe lucruri de baza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •