Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 190 to 210 of 231

Thread: Etapa 8 2021/2022

  1. #190
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Trebuie sa platesti. Desi nu merita mare pretz, e totusi un fotbal la pivnita
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #191
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,072
    Reputatie
    0
    Eu il iau direct din pivnita
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #192
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Eu il iau direct din pivnita
    Ai dreptate. De acolo trebuie luat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #193
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    2 betivi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #194
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Asta nu inseamna ca amandoi fac urat la alcool.
    Iulian e baiat cu capul pe umeri si nu vorbeste prostii de Rapid.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #195
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce musca Ion mana care l-a votat
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #196
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Acuma ma faci si caine? Atat mi-a mai lipsit.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #197
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    In rest? ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #198
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    I-am umilit pe militienii spurcati si ei, asa cum le sta-n caracterul mizerabil, dau vina pe arbitraj. Pai ma amaratilor, prima greseala a arbitrului a fost ca n-a dat penalty clarisim la Octavian Popescu, spurcaciunilor. Apoi, au mai fost infractiuni clare facute de Filip&company pe care arbitrul le-a trecut cu vederea fie ca a gresit, fie n-a vrut sa va lase-n 9. La faultul violent al lui Itu, chiar la inceputul meciului, un alt rosu nesanctionat la penalty. Cat priveste eliminarea handicapatului mintal Filip, acesta a intrat violent, la rupere, si cu cotul, si cu piciorul, arbitrul nefacand altceva decat sa aplice regulamentul respectiv rosu direct. Chiar si noi, Steaua, am avut acum aprox. 20 de ani o situatie asemanatoare in care arbitrul l-a eliminat pe Lincar intr-un meci cu National. Poate Ionica, cap de biblica, isi aduce aminte.
    In ceea ce priveste scorul, sunt suparat. Trebuia sa le dam spurcatilor de la 8 in sus, si tare mi-e frica ca acest record nu va dainui prea mult, avand in vedere ce echipa de gloabe are fosta echipa a securitatii comuniste. Poate chiar etapa viitoare, Botosaniul sa depaseasca acest record.
    Last edited by Duba; 14th September 2021 at 09:15.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #199
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    La asta de mai sus merge cam ce a zis Prunea despre baiatul ala umpic retardat de la fcsb, cu vaca si pascutul pe asfalt

  11. #200
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Ohooo, s-a trezit Dubel din letargie! Pazea ca vine iar Super-Steaua!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    am avut acum aprox. 20 de ani o situatie asemanatoare in care arbitrul l-a eliminat pe Lincar intr-un meci cu National. Poate Ionica, cap de biblica, isi aduce aminte.
    Da. Aprob afirmativ.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Chiar si noi, Steaua
    Asta a fost asa, dar nu mai e asa.

    "Chiar si noi" adica chiar si ei, auzi, chiar si ei au fost furati o data, demult, de daca nu s-ar fi povestut, nimenea n-ar fi crezut! Vai de mine si de mine, chiar si EI au fost furati!? Cum se poate asa ceva!? Nu se poate sa fie chiar si ei furati! Catastrofa nationala! Se intoarce Nicolae Ceausescu in mormant de necaz!

    1992, Iad
    Scaraoski: Nicolae, azi te tragem pe roata in timp ce-ti dam cu pumnii-n coaie pana iti ies pe gat.
    Ceausescu: Da, sa traiti.
    1997, Iad
    Scaraoski: Nicolae, azi te ftem in tzur in timp ce tu te uiti la sotia ta cum ne suge pl.
    Ceausescu: Da, sa traiti.
    2002, Iad
    Scaraoski: Nicolae, ieri seara Lincar de la FC Steaua a fost dat afara nemotivat de pe teren intr-un meci cu FC National.
    Ceausescu: Ia mai da-te si-n plm!

    Last edited by Johnny D; 14th September 2021 at 12:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #201
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,159
    Reputatie
    1
    Tare prunea )) Daca ii bagi creieru lu Octavian Popescu la o vaca.. se duce si paste pe asfalt =)))))))))))
    Libera La LAZIO !

  13. #202
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,159
    Reputatie
    1
    Libera La LAZIO !

  14. #203
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0



    De-aia trebuie batuti astia pe unde-i prinzi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #204
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,159
    Reputatie
    1
    da nu se face asa ceva ma .. adika oricine poate sa prinda o zii nasoala.. nu trebe umiliti in halu asta ca sunt oameni si ei ..
    Libera La LAZIO !

  16. #205
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce țigan bătrân cu păr la cur, a uitat ca s-a ascuns in borte de șobolan vreo 6 luni de zile, cand umilințele poporenilor curgeau pe banda rulanta. Si cand a aparut, a acuzat arbitrajul de la un meci cu o nou promovata dupa o umilinta ISTORICĂ. Ăsta a fost cazul fericit in care a catadixit sa balmajeasca ceva acolo, ca dupa meciul cu Cfr a disparut din nou. Ce dreacu', ma, cu de-alde d-astia, suporterii pisdii, discutam noi?

    A venit el cu un exemplu de acum 20 de ani, cat de ridicol poti sa fii? Nu era mai simplu sa vezi ce au spus fie Porumbacu, fie Craciunescu, fie Balaj? Eliminare gratuita, in plm, vrei sa iti desenam, boule? Adica, eu accept ca prima faza, cea de penalty, e 50/50. Asa s-au exprimat si arbitrii. Dar aici e unanim, rosu gratuit la presiunea spurcatilor, care de doua saptamani povestesc cum o sa fie ei furati la derby. Ca in povestea prostiei. Nu uitati ca acelasi Kovacs a arbitrat pro țigani si la meciul cu Csuc Craiova. Bine, acolo a fost blat ordinar, dar chiar si asa si-a facut timp sa inchida ochii la DOUĂ penalty-uri pt olgutoi. Se pare ca acest jeg de ceangau a schimbat tabara, e cu tot cu șa si carnea de sub ea in curtea poporenilor.

    Capisci, boule?

  17. #206
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Prea multa tensiune acumulata. Cativa ani in ligile secunde ar fi sanatate curata

    Intre timp, hariciumbele au ramas si fara antrenor.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #207
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pt. Ionica cap de bibilica, acum suporterul echipei decedate rapid, acum aprox. 20 de ani suporterul altei echipe, si ea decedata, FC National. Bai minte putina, eu am afirmat ca la acel meci cu FC National arbitrul a judecat corect, la fel ca si duminica cu echipa spurcatilor ex-sec00risti, mimamo, eliminand pentru intrare violenta jucatorii respectivi - Lincar, alaltaieri mizeria de Filip, care, în paranteză fie spus, meci de meci este sanctionat cu cartonas galben, fiind de departe cel mai mare rupator al ligii I. Ca imbecilul de William Shakespeare, alias căpitanul sulii, nu pricepe e de inteles, e cretin si basta. Isi pierde vremea urmarind un fenomen pe care nu-l va intelege ever. El e doar un suporter devotat cauzei miltienesti, mai precis a santajului de pe vremea lui Postelnicu si a perioadei Borcea, cand ursarul puscarias controla si vantul, referindu-se la arbitraj, dar si la jocurile de culise.
    Asadar, cretini precum cei doi, dar altii de pe aici si aiurea s-o suga-n continuare, asa cum au supt-o si acum 2 zile. Amin!
    Last edited by Duba; 14th September 2021 at 21:29.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #208
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Iar l-au scapat asistentele de sub observatie pe Dubyos!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #209
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,159
    Reputatie
    1
    e maxim ce ai si tu )) lasal sa isi etaleze fericirea
    Libera La LAZIO !

  21. #210
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Iar l-au scapat asistentele de sub observatie pe Dubyos!
    Ma mizerie, scoate ma mana din buzunarul lui tac-tu, hotule! Lasa-i ma nenorocitule omului banii din pensie in buzunar, nemernicul!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •