Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: UCL 21-22: Grupa B: Atletico Madrid, Liverpool, Porto, Milan.

  1. #22
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Eu daca as fi Klopp, dupa ce am patit atunci cand am fost eliminat pe Anfield de Atletico, as incerca sa-i scot pe ATM din competitie.

    Sunt foarte periculosi in knockouts.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #23
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Atletico se califica foarte clasic, cum au facut-o mereu in deplasare, in ultima etapa, in meci decisiv, si in general cu minimul de puncte, acum 7

    S-a vazut azi diferenta IMENSA de mental intre Atletico, echipa oribila, dar obisnuita mereu cu CL, finale etc, si Milan ce avea jucatori la debut in CL.

    Atletico bate la Porto, in timp ce Milan pierde acasa cu rezervele lui Liverpool.

    La fel a facut si Inter acum 2 ani tot acasa etapa 6 cu rezervele Barcelonei

    ps: Liverpool, super performanta cu 18/18 intr-o grupa f grea.
    Last edited by YoNuTzz; 8th December 2021 at 01:38.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #24
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,461
    Reputatie
    1
    Veni vidi "ciao" Europa League?! No, grazie!
    In meciurile cu Porto s-a pierdut calificarea. Lotul nu e de fazele finale UCL, insa speram ca anul viitor sa ne prezentam mai bine! Forza Milan!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •